Estee Lauder-2

  • 97 987
  • 761
  •   1
Отговори
# 150
  • Исландия
  • Мнения: 60
Връщам се да похваля Double Wear All-day Glow BB като чудесна база под фон дьо тен. Когато го купих лятото, малко съжалих, защото ми е много лек като покритие, почти прозрачно. Хареса ми сиянието, "немазно" лъскавата кожа. И го зарязах. От няколко дена активно го употребявам като база под един лек фдт нa New CId Cosmetics, който също отлежава. Комбинацията от 2 много ми хареса- ДУ ББ-то добре изравнява тена на лицето, поскрива поричките, придава гладкост и сияние. Върху него фон дьо тенът се нанася лесно, доскрива пори и несъвършенства, няма ефект на маска, лицето гладко, свежо, сияйно, порцелан. Получава се средно, може и до по-плътно покритие, но без тежкия ефект, няма забиване в пори и линии. Усещах кожата мека, без лепкав финиш, без опъване или сухота- ББ-то е силно хидратиращо с хиал. киселина. Цял ден фдт не ми мръдна от лицето, не се "разтопи" в Т-зоната и не се наложи освежаване на грима.  Peace

# 151
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Здравейте красиви!Някоя от вас ползва ли този продукт?  Може ли отзиви Praynig Peace Че напоследък съм на вълна точно такива продукти и този е в списъка на следващите,които обмислям за покупка.Чудя се между него и
Скрит текст:
пяната на Филорга,тази на натуралната козметика Мадара и евентуално една българска-то голямо чудене Joy,ама нали всеки луд с номера си hahaha Blush

# 152
  • Мнения: 7
Здравейте красиви!Някоя от вас ползва ли този продукт?  Може ли отзиви Praynig Peace Че напоследък съм на вълна точно такива продукти и този е в списъка на следващите,които обмислям за покупка.Чудя се между него и
Скрит текст:
пяната на Филорга,тази на натуралната козметика Мадара и евентуално една българска-то голямо чудене Joy,ама нали всеки луд с номера си hahaha Blush


Здравейте,
вчера в нервен срив бях в Douglas...и от дума на дума, консултантката на EL ме покани на вължебния стол- почисти лицето ми с този продукт....не харесах останалата част от грижата /кремовете/ и свалихме всичко, отново с този продукт.
Със светла кожа съм, чувствителна, с нарушен липиден баланс, НО този продукт не я подразни, напротив доста мек контур остави след себе си, а и аромата ме впечатли- свежест, енергия и чистота:) не купих него...но пък следващият път- тествах новия ФД, CC крема им, околоочни ANR /купих го/, пудрата- страхотна, храната им за очи също! И не на последно място се сдобих с подарък!

# 153
  • Мнения: 58
Моля, някой използвал  Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II да ми опише каква е консистенцията , цвета, гъстотата  на съдържанието му .Питам, защото мисля, ,че днес се сдобих с фалшив продукт. Mr. Green

# 154
  • София
  • Мнения: 779
Околоочния ANR за каква възраст е подходящ ?
Моя колежка на 41 г.ми каза, че не е подходящ за по-млади кожи, аз съм на 33 г. На нея са й казали да не го ползва и тя ми каза и аз да не го ползвам.

# 155
  • Мнения: 7
Моля, някой използвал  Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II да ми опише каква е консистенцията , цвета, гъстотата  на съдържанието му .Питам, защото мисля, ,че днес се сдобих с фалшив продукт. Mr. Green

Бих казала, че е течен, цвета му е на мед...ако сте пипи сиропа Мадал Бал- цвета е на вече разтворения:)
Между другото- вчера ми поставиха такъв и не усетих да е толкова течен, но в комплекта който получих като подарък- се разлива в ръката...

# 156
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 532
Не е особено течен според мен, само в сравнение с другите на Ести.

# 157
  • Мнения: 1 401
Някой знае ли дали ще има някаква промоция за Очната линия? Видях, че има и комплект на цената на спиралите сега - спирала+ молив + подхранваща спирала.
Цените в магазина на марката по-ниски ли са или са като douglas ?

# 158
  • Мнения: 1 518
Хайде и аз в темата Hug
Не знам дали вие знаете, но през декември в Бюти Зона Дъглас може да се вземе колекция грим на Есте Лаудер само за 200 лв, която иначе струва 1000 лв (ако поотделно се закупят продуктите).
Колекцията включва: 3 червила, 1 спирала, 1 молив за очи, палитра от 12 цвята сенки + 2 ружа, палитра от 3 гланца за устни, лосион за почистване на грим, крем за очи 7 мл, възстановяваща нощна грижа Advanced Night Repair в малък размер. Всичко това (общо 10 продукта) - в луксозно куфарче Simple Smile

Видях и на живо колекцията, преди това разбрах за нея от списание Дъглас.
Останах с впечатление,че не можеш ти да си избираш цветовете на червилата и сенките. Каквито са сложени в колекцията, такива можеш да вземеш.
Според мен си заслужава. Да купиш за 200 лв луксозна козметика на стойност 1000 лв, си е направо подарък.
(Даже не е 200, а 195 лв, тъй като в списанието имаше ваучер за 5 лв валиден за декември. Консултантката ми каза,че може да се ползва за всяка покупка над 100 лв, независимо дали е в промоция)

# 159
  • Мнения: 31 351
Това е така наречения Коледен куфар на ЕЛ. Вчера беше с големи намаления и в Дъглас, и в Сефора.

# 160
  • Мнения: 1 518
Това е така наречения Коледен куфар на ЕЛ. Вчера беше с големи намаления и в Дъглас, и в Сефора.
Само 200 лв ли струваше или цената беше различна?

# 161
  • Мнения: 31 351
Те са два- единия единия е с повече продукти и е 220 лв. май, а другия е 200 лв. Вчера бяха -25%, което е 150 лв. Аз обаче си имам миналогодишен и друг не ми трябва, затова не съм ги оглеждала подробно. Тази година куфарчето е много красиво и функционално.

# 162
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 532
Някой смятал ли е продуктите? Вярно ли излиза 1000 лв под чертата? Че кое е толкова скъпо? newsm78
Все пак за цената си звучи добре, на който са му необходими тези неща и му пасват цветовете. Peace

# 163
  • Мнения: 1 518
Някой смятал ли е продуктите? Вярно ли излиза 1000 лв под чертата? Че кое е толкова скъпо? newsm78
Все пак за цената си звучи добре, на който са му необходими тези неща и му пасват цветовете Peace
В каталога на Дъглас беше отбелязяно със ситен шрифт,че колекцията с грим е на стойност 1000 лв.
В самата Бюти Зона консултанката потвърди,че закупени поотделно, нещата излизат около 1000 лв.

Скрит текст:





Последна редакция: сб, 29 ное 2014, 18:59 от krem-karamel

# 164
  • София
  • Мнения: 9 563
Някой ползвал ли е техните глосове?
Как са спрямо Шанел и ИСЛ, примерно? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт