Estee Lauder-2

  • 98 046
  • 761
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 31 430
Да аз, лепнеше ми и го подарих. Точно от Коледен куфар беше. Имам и още някакъв, но не съм голям фен. С Шанел не могат да се сравняват по никакви показатели.

# 166
  • София
  • Мнения: 438
Не, глосовете не стават никак според моя вкус. Лепнат, размазват се извън устните (е, аз нямам навик да слагам молив, но това е друг въпрос Wink) Освен това забелязах бързо да ми се променя аромата - явно се развалят Simple Smile

# 167
  • Мнения: 31 430
Да вярно променят много бързо аромата.

# 168
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз имах един-два техни глоса и си ги използвах до края. Не се промени консистенцията или аромата, но си лепнат доста и за това не ги повторих.

Доста по-назад са от Шанел в това отношение.

# 169
  • София
  • Мнения: 779
Глосове не съм ползвала, но червилата са им уникални  Grinning
Говоря специално за Pure Color Long Lasting Lipstick Wink

# 170
  • Мнения: 514
А вие доволни ли сте от цените в бутиците на Estee Lauder в София? Аз си напазарувах преди няколко дни като имаше Черен Петък с 20% намаление, и днес като гледам цените въпреки намалението са с около 40-50% отгоре на ненамалените цени в сайтове като амазон, Boots, LookFantastic, и т.н. Дори в западноевропейските реални бутици цените са по-ниски въпреки по-високите наеми, разходи за персонал и данъци.

Дори мостри или подаръчета не ми дадоха. Единствено дето бяха любезни, но това е нормално.

Изводът, който си извадих,  е да не скачам на намаление по-ниско от 40%.

Последна редакция: нд, 30 ное 2014, 14:00 от skibai

# 171
  • Мнения: 3 064
Аз пазарувам главно от интернет. Сега ЕЛ се предлага вече и в feelunique  Peace
Някой може ли да ми каже ориентировъчно каква е цената тук по магазините на червилата от серията Pure Color Envy?

# 172
# 173
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз пазарувам главно от интернет. Сега ЕЛ се предлага вече и в feelunique  Peace
Някой може ли да ми каже ориентировъчно каква е цената тук по магазините на червилата от серията Pure Color Envy?

Нали знаеш, че Estee Lauder във feelunique можеш да поръчаш само с превозвач?
Не доставят директно до България марката.

# 174
  • Мнения: 31 430
Скъпи са много цените в България и какво да направя? От нета специално ЕЛ не поръчвам, защото тук има подаръци и то големи при покупка над определена сума, а ползвам и карта.
40% досега никога не съм виждала намаление в наш бутик, а съм им клиент вече повече от 10 години.
ЕЛ е най-изгоден в Америка и когато приятели ходят, ако нещо трябва може да им се поръчва на тях.

# 175
  • София
  • Мнения: 212
Здравейте!
Накой може ли да покаже как изглежда коледния куфар тази година и на каква цена е.
Благодаря!

# 176
  • София
  • Мнения: 779
Аз пазарувам главно от интернет. Сега ЕЛ се предлага вече и в feelunique  Peace
Някой може ли да ми каже ориентировъчно каква е цената тук по магазините на червилата от серията Pure Color Envy?

Здравей,
Знам само цената на Pure Color Long Lasting Lipstick - 54 лв., предполагам, че ще е около тази цена Wink

# 177
  • Мнения: 3 064
Благодяря Ви, във фийлюник цената е 24 паунда, което е 60лв. С код за отстъпка, пък макар и с превозвач, ми е по-изгодно отколкото от магазин в БГ. Не бих издребнявала за 6-7лв, дори и за 10, ама тук ме дразнят с отношението към клиента. Няма да изпадам в подробности, не е за това темата.  Peace

# 178
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз купих червилото на ЕЛ за 62 лв. -толкова върви серията при нас Thinking

# 179
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
62 лева са червилата от най-новата серия на ЕL.

Мен точно с отношение ме спечелиха и съм готова да дам някой лев отгоре, но да си получавам несесерите с травъл размер продукти, както и безплатните грим сесии, по време на които обикновено също подаряват мини продукти, имам 3-4 спирали от там.

Примерно в Енцо също има продукти на ЕL, ако човек търси изгодни цени, както и в e-bay.

Общи условия

Активация на акаунт