Estee Lauder-2

  • 97 999
  • 761
  •   1
Отговори
# 105
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Предполагам, че фон дьо тенът е този: http://www.astalift.com.hk/products.asp?prod=79&lang=en

Има го в e-bay, но аз почти не ползвам фон дьо тен, така че за сега ще се въздържа от проба.

# 106
  • Мнения: 2 805
Самсара, всеки инвестиран лев/цент или каквато е валутата при теб в Ла Прери си заслужава.
Аз съм им вечен фен. Макар че сега с новата платинена серия цените дори за тях са космически  Shocked

Норвежки крони. Сигурна съм, че си заслужава.

Ондин, как ползваш лосиона Micro Essense?

Аз имам проблем със всичките продукти за лице, които съм натрупала, кое, как и в какъв ред да нанасям и да не претрупвам кожата с козметика.

# 107
  • Исландия
  • Мнения: 60
Искам да похваля комбинацията Lash Primer Plus и Sumptuous Extreme Msacara. Базата чудесно подрежда миглите, уплътнява, удължава и извива. И извивката държи през целия ден. Нанасям малко туш, не е нужно да надграждам с много пластове, за да постигна ефект на изкуствени мигли.
Имам базата за сенки, но не съм очарована- хич не ми държи сенките, след няколко часа ни помен от цвета и са се събрали в линия. 24 часовата на Смашбокс е перфектна за мазен клепач като моя, който не обича сенки и очни линии.
Имам молива за вежди DW Eyebrow Duo в Dark Brown- е, не държи 12 часа както твърдят ЕЛ, но като сложа базата на Смашбокс и може да издържи 20 ч. Цветът е хубав, естествен, лесно се пише, има много тънък писец, което прави запълването и оформянето доста лесно и прецизно.
От парфюмите любими са ми White Linen, Eau de Private Collection, Sensuous Nude, Sensuous Noir, Bronze Goddess 2014. Имам Модърн Мюз и Модърн Мюз Шик и съм на моменти с тях- ту ми се носят, ту не.
 
Точно той е. Относно него:

Скрит текст:
За първи път го видях в едно видео на Лиса Елдридж и точно когато "разузнавах" марката. За мен това е най- чудесния фдт евър. След всякакви измазани Герлени, Ланкоми, Шисейдо, ЕЛ, това бие всички. С комбинирана/ мазна Т зона съм и след цял ден в затворено пространство с климатик като се прибера, лицето ми е свежо, все едно сега съм го нанесла. Има астаксантин, българска роза, хиалуронова киселина и всякакви антиоксиданти да пазят кожата. Цял ден кожата ми е мека като бебешка- понякога се заставям да не си докосвам лицето толкова често- гладка, хидиратирана, няма свличане и оксидиране. Текстурата е разкош- полукремообразна, копринена, така лесно се разнася, че мога да мина и без база. Има дискретен аромат на рози, пигменитран, много малко е нужно и скрива пори, белези от пъпки, петна. Едновременно с това дава много естествен ефект, леко сатенен в перифетията- няма го строгият матиран завършек, сухото пудрено усещане като при повечето дълготрайни фдт. Не се забива в порите, не остава в линиите. Няма го грим ефекта, макар че покритието е доста високо и е доста пигментиран. Нещо което забелязвам само с този фдт- още по-хубав ефект има лицето след няколко часа носене, след като е "улегнал"- един приятен немазен леко полиран ефект на скулите (заради н/м ми кожа), който ми харесва. В Т-зоната кожата ми остава нормална, немазно лъсване и цял ден съм без пори и идеално лице. Щом колежката ми го забеляза. Но зависи как се нанася- трябва много малко и за мен най-добре се нанася с ръце. С ДУ на ЕЛ трябва да подновявам на носа, защото ми е изчезнал заради поричките, а с Асталифт- не се налага да освежавам фдт. След 4-5 ч, минавам леко с пудрата в Т зоната, а с други фдт- няколко пъти на ден трябва да минавам с пудра

Последна редакция: нд, 19 окт 2014, 23:14 от Splendora

# 108
  • Мнения: 912
И аз съм го виждала   в клипове на Лиза.Това,което ми прави впечатление е,че няма голям избор от цветове,5-6 мисля открих newsm78 Адаптира ли се?Според наблюденията ти за светла кожа с жълт подтон кой цвят би паснал?Видях,че имат и база,нея ползвала ли си?Много въпроси,но така е като ни даваш толкова прекрасни отзиви   bouquet

# 109
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 542
Самсара, в упътването пише, че може да се сложи върху памучен тампон и да се втрие в кожата, или просто да нанесеш няколко капки по лицето с масаж. Аз прилагам втория начин, лосионът ми е твърде скъпоценен да го хабя по попиващи тампони. Wink Тоест ползвам като серум.
Нанася се веднага след почистване, по презумция последователността е лосион-серум-крем (база-коректор-фдт-пудра-руж-скинфиниш-хайлайтър, горките ни кожи Mr. Green), но аз, както казах, напоследък ползвам САМО лосиона - хем си харесвам кожата достатъчно, хем да му видя истинското действие. Сега ще го изпробвам в комбинация със различни серуми и кремове. Crazy Flutter

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 10:40 от OnDiNe_

# 110
  • Исландия
  • Мнения: 60
И аз нанасям/х Микро Есенцията с ръце и така пестя количество. Иначе ми отива по памука или диска. Текстурата позволява масаж.

И аз съм го виждала   в клипове на Лиза.Това,което ми прави впечатление е,че няма голям избор от цветове,5-6 мисля открих newsm78 Адаптира ли се?Според наблюденията ти за светла кожа с жълт подтон кой цвят би паснал?Видях,че имат и база,нея ползвала ли си?Много въпроси,но така е като ни даваш толкова прекрасни отзиви   bouquet
Скрит текст:
Тамар, за съжаление другият проблем, освен откъде да се купи, е избора на цвят онлайн. Не съм ползвала тяхна база, а и не съм разбрала, че имат- знам за фдт, пудра, коректор. При японците и корейците base makeup е събирателно за фдт, пудра, коректори, a point makeup- сенки, руж, моливи, червила. Лиса Елдридж ползва Sand. Sand  е интересен нюанс- по-тъмен ми е, но ми е подходящ, не ми сменя драстично цвета, стопля ми лицето и няма разлика с врата. Може би защото е моята гама- неутрален цвят. Цветовете на фдт-а са повече в светлата или средната цветова гама. Аз ползвам (най-) светлите цветове на фдт-ите. Най-подходящ ми е Honey Beige, имам и Rose Beige, добре ми е, но с него оптически имам лека разлика с врата- вратът ми остава неутрален, а лицето ми е студен телесен цвят с едва доловим розов подтон. Нещо като Снежанка. Адаптира се и вечер като се прибера не виждам разлика, но все пак лицето остава студен тон. Не знам Съни беж да не е прекалено жълт, макар че формулата се адаптира и "се оталожва" на лицето. Дргият цвят, който обмислях беше Ivory. Но подозирам, че ще дава лека разлика в интензитета- ще ми прави лицето малко по тъмно.
 -Rose Beige is suitable for very fair skin with pink undertones
- Honey Beige is suitable for very fair skin with neutral undertones
- Sunny Beige is suitable for very fair skin with yellow undertones
- Ivory is suitable for fair skin with neutral undertones
- Sand is suitable for medium skin with neutral undertones
- Caramel is suitable for Olive skin with neutral undertones

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 15:22 от Splendora

# 111
  • Мнения: 2 805
Ondine,благодаря, аз прочетох как се използва, но пък се зачудих като лосион ли е, серум ли е. За мен лосионите са почистващ продукт.
А и много ми допаднаха ревютата за него. И сега ми е в wish list-a Simple Smile

# 112
  • Исландия
  • Мнения: 60
Микро Есенцията беше първо лансирана в Азия преди години и наподобява типичния японски лосион- много тънък, воднист серум. И тук идва разликата между лосион и тоник. Тониците са част от почистващия режим- съдържат съставки, които да доразтворят замърсявания, грим да свият порите, да тонизират, балансират. За разлика от тях, лосионите са хидролати, често без алкохол, нямат почистващи съставки, а хидратиращи. Някои лосиони действат както базата за грим- спомагат за по-дълбокото проникване на съставките, като леко променят структурата на горния липиден слой и омекотяват повърхността, подобряват микротока, активизират клетъчната активност, дават начална фаза на хидратация, коригират водно-липидния баланс на кожата. Т.е. те са част от възстановителния режим. Доста често тези термини са взаимнозаменяеми и буди недоумение защо един продукт е лосион, а друг тоник.

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 15:20 от Splendora

# 113
  • Мнения: 912

Splendora   bouquet Много благодаря за разясненията,беше ми полезно при избора на цвят Hug

# 114
  • Мнения: 2 805
Сплендора, много полезно уточнение, благодаря   bouquet


# 115
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
Този фдт наистина ли струва 400$?

# 116
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Този фдт наистина ли струва 400$?

Кой?

Ако е този, който Splendora похвали, той се намира за около 20-тина паунда  Peace

# 117
  • Мнения: 9 236
400$ ама хонг конгски, което се равнява на около 50 американски = 70 лева

# 118
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
  Ааа, добре, така става. Защото гледам 428 долара и си викам то бива high end козметика да е, ама такава цена...  Grinning

# 119
  • Мнения: 2 843
Имам бегъл спомен, че Astalift по едно време се продаваше във ФЮ; бяла козметика със сигурност имаше, но сега прегледах сайта и не виждам бранда, за съжаление. Яд ме е, че по-рано не му обърнах внимание.

Общи условия

Активация на акаунт