Estee Lauder-2

  • 97 977
  • 761
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Имало го е във ФЮ.  Peace

Аз попрочетох ревюта разни из нет-а. Повечето казват, че Ivory е най-светлият неутрален цвят. След това вече са разновидностите на Beige, Sand и Caramel. Но, на едно-две места прочетох точно това, което Splendora е постнала. Та, не знам за цветовете...  Peace
Общо взето, цялата гама е за светли кожи.  Peace

# 121
  • Исландия
  • Мнения: 60
Не че е кой знае какъв ориентир, но цветово аз съм DW Light 01 и BB Glow 01, ДУ Fresco ми е ок, защото няма по-светъл тук, но има оптическа разлика с врата ми, по Ланкомската скала №10 и №2 ми бяха ок, но не 1:1, по Герленска скала - №2 и отново даваше цветово отклонение (поради липса на 1 в България).

Имам бегъл спомен, че Astalift по едно време се продаваше във ФЮ; бяла козметика със сигурност имаше, но сега прегледах сайта и не виждам бранда, за съжаление. Яд ме е, че по-рано не му обърнах внимание.
Скрит текст:
Аглая, точно оттам си пазарувах (като невидяла и лосион, дегримьор, кремовете и бест-селъра им- желето, което се нанася първо, след измиване и преди лосиона), докато не решиха да се изтеглят от Европа. И цените си бяха много прилични като за такъв клас козметика. Фон дьо тенът беше ок. 32 евро, ако не се лъжа, четката за фдт - ок. 18 евро. И то при безплатна доставка. А сега в ebay гледам едни цени...коректор 80 паунда Sick

# 122
  • Мнения: 763
Здравейте!

Искам да попитам от къде мога да си купя тази палитра? Предлага се в американския сайт за $37 с каквато и да е покупка. Бедата е, че доставят само в САЩ (поне така прочетох аз). Имате ли някакви идеи как да си я взема?  

# 123
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Идвам пак с молба: Предполагам, че марката има продукт за околоочния контур, да ми покажете с картинка кой е точно!   bouquet Понякога след сън (ако не ми е бил достатъчен) очите ми са подпухнали и имам нужда от нещо, което да ми разреши "проблема", а и малко мимически бръчици се намират вече там...  Wink

# 124
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 527
Има няколко крема, аз лично ползвах серума и крема от ANR серията и не съм особено впечатлена, така че няма как да ти ги препоръчам. Все пак нека и другите изкажат мнение.

# 125
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз пък харесвам много точно показания околоочен крем от серията Advanced Night Repair.

Изглажда, напоява контура, няма мазен ефект. Но това е ефекта при мен. Линии и бръчки нямам.

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 10:48 от Лу

# 126
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 527
При мен проблемът е, че е гел, а не крем. Не хидратира достатъчно. Confused

# 127
  • Мнения: 31 321
Вчера видях новата четка на контуриране и фон дьо тен, много ми хареса. Чудя се дали да не я купя особено сега с намалението.
Има много къса дръжка, което е предимство за късогледи хора и много интересна форма.
Имат и новия фон дьо тен, но няма тестери и докато не получат няма шанс да му обърна вимание.

# 128
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Има няколко крема, аз лично ползвах серума и крема от ANR серията и не съм особено впечатлена, така че няма как да ти ги препоръчам. Все пак нека и другите изкажат мнение.
Аз пък харесвам много точно показания околоочен крем от серията Advanced Night Repair.
Изглажда, напоява контура, няма мазен ефект. Но това е ефекта при мен. Линии и бръчки нямам.

Много ви благодаря момичета!   bouquet

# 129
  • Мнения: 1 434
Използвала съм и  двата  серума  АНР  на ЕЛ , аз лично не видях кой  знае какъв  ефект .
Може  би  защото предпочитам по -мазни серуми Simple Smile , по- богати и плътни кремове !
Подарих  ги  и  двата на сестра ми  след 4-5  намазвания и не повторих .
Кожата ми е суха към нормална .
Може  би  серума е подходящ за мазна / смесена  кожа , но не и  за суха , която има нужда от комфорт.

# 130
  • Мнения: 911

Bluevelvet,благодаря ти за коментара.Бях на полусъединител за серума,но моята кожа е свръх суха и твоят коментар ми спести покупката  bouquetЩе търся нещо по-хидратиращо Hug

# 131
  • Мнения: 779
Аз съм от феновете на ANR и го ползвам вече половин година .Днес си взех и това .Надявам се и околочния да ми пасне ,защото не стигнах до проба - направо купих.Дано не съжалявам сега. Crazy

# 132
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
При мен проблемът е, че е гел, а не крем. Не хидратира достатъчно. Confused

Значи просто имаш нужда от по-богат крем. Аз много харесвам глобалния околоочен, но ти май не беше доволна от крема за лице от същата серия.

Така че по-добре се насочи към друга марка за околоочна грижа. Ти всъщност сигурно вече си се насочила де  Laughing

# 133
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 527
Да, насочила съм се и съм супер доволна - на Benefit едни кремче Heart Eyes Изчезват тъмни кръгове на мига, светът на кожата се избистря, а няма някакви частици или пигменти, бори бръчици и т.н. Party
Което не значи че няма да пробвам глобалния - кожата около очите е съвсем друга от тази на лицето и може да ми е добре Peace

# 134
  • Исландия
  • Мнения: 60
Идвам пак с молба: Предполагам, че марката има продукт за околоочния контур, да ми покажете с картинка кой е точно!   bouquet Понякога след сън (ако не ми е бил достатъчен) очите ми са подпухнали и имам нужда от нещо, което да ми разреши "проблема", а и малко мимически бръчици се намират вече там...  Wink
Aredhel, погледни Idealist Cooling Eye illuminator- има керамичен накрайник, който охлажда кожата в околоочната зона, все едно изваждаш крема от хладилника. Разработен е за справяне с подпухвания (сутрешното), тъмни кръгове и фини линии. Богат е на дрениращи съставки, на такива които избистрят кожата. Леко пигментиран, като оптически дава отпочинал вид на кожата и може да се пропусне коректорът, ако няма сериозни проблеми в областта.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт