Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - ІІ тема

  • 124 358
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • GYM
  • Мнения: 814
От днес много ми допадна, прави хубава пяна, ухае чудесно и не изсушава кожата. Вече имам нов, този път с макадамия Wink

Любим шампоан, чудя се с какво да го заменя, ще ми се нещо ново да опитам, мек и незаплитащ продукт. Препоръки?

# 556
  • Варна
  • Мнения: 5 886


Неподходящ за смесена към мазна кожа, особено в горещото време. Придава на лицето прекалено сочен вид, който половин час по-късно вече е доста неприятен като ефект. Освен това покривността е много слаба, аз имам нужда от една идея по-добро покритие.
Не бих купила пак.



Наскоро ползвах другия вариант - с напълно сребриста опаковка и бях много доволна. Тази спирала обаче е суха от момента на отварянето й и нанасена върху миглите е доста невзрачна. Изхвърлям след три опита за ползване и няма да я купя отново.



Периодично я купувам, ползвам я както за себе си, така и за бебето. Много я харесвам и не я сменям с друга. Вече си имам нова опаковка.



Дрогерийна, евтина и доста приятна маска. Въпреки че какаовата от същата марка е по-харесвана и купувана, тази също не е никак лоша. Като действие са равностойни, но може би онази печели с аромат.
Евентуално пак бих я купила, но в момента имам други отворени.

# 557
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Поредното празно шишенце.

Сега си взех един серум от новата метеоритна серия и ще я сменя малко с него. НО това е моята база, както неведнъж съм казвала.

# 558
  • София
  • Мнения: 174
С голямо съжаление ще се разделя с тази мини-палитра на Fashion Fair днес, само защото я изтървах зловещо върху плочките и се натроши Sad Получих я преди година някъде като безплатен подарък от Ягодка и за мое учудване е много добра и икономична- цветовете са покривни, с дискретен блясък и добра издържливост. Ползвах я почти ежедневно:



За щастие я има на промоция с 50% и вероятно ще я поръчам пак Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 юли 2015, 13:30 от mimsko

# 559
  • Мнения: 2 045
Снимката не се вижда, но все пак -
ако толкова държиш на нея, пробвай следния метод
Скрит текст:

# 560
  • София
  • Мнения: 174
Снимката не се вижда, но все пак -
ако толкова държиш на нея, пробвай следния метод
Скрит текст:

Оправих снимката, благодаря Peace За съжаление не мисля, че ще мога да я поправя, различните цветове са се смесили вече, ще се поръчва  Simple Smile

# 561
  • Австрия
  • Мнения: 2 316
Изразходих напълно, но със '100 зора' компактната пудра нa shiseido със SPF30.



Няма да си я взема отново. Не е незаменим продукт. Като цяло - задоволителен, но не ми допада трайността - по някое време след 2-3 часа започва да пада.. поне не ми изсушаваше кожата. В това отношение, определено предпочитам течните фдт  Peace

Сега кутийката е празна, обаче ..не ми ссе ще да я хвърлям. Идеи за какво би могла да се ползва?

# 562
  • Мнения: 82
Доволна съм от този рол он защото по време на употребата му не съм усещала неприятна миризма и ми овладя потенето под мишниците, също така самият продукт няма аромат и не се "бие" с парфюма ми. Не ми хареса, че цапа дрехите. Ако не открия нещо др толкова ефективно, ще повторя.

# 563
  • Мнения: 1 436
........
Сега кутийката е празна, обаче ..не ми ссе ще да я хвърлям. Идеи за какво би могла да се ползва?

DimS  по подобни причини бях запазила една супер малка, компактна и фина кутийка от компактна пудра на Dior.
Тази година я напълних ( по метода на компресирането със спирт) със прахообразна, минерална SPF пудра. Страшна работа ми свърши, защото иначе нямаше как да я разнасям със себе си през деня, за да я нанасям повторно, (а това беше задължително - на SPF  нанесен сутринта няма как да разчитам до 8-9 вечерта Naughty)

Пробвала съм да направя същото с прозрачната, прахообразна на Ben Nye, но се начупи след няколко дни, докато с минералната се получи перфектно  Party

Можеш да пробваш и с друг продукт, който би желала да разнасяш със себе си, а оригиналната му опаковка не е подходяща/ удобна за целта.
Пробвай и пиши, ако й намериш приложение Wink

# 564
  • Австрия
  • Мнения: 2 316
Благодаря, Figs!   bouquet

 И на мен нещо подобно ми хрумна.. само в момента нямам нищо прахообразно, което да направя компактно  Laughing Нищо, де.. ще я запазя кутийката  Blush Много ми харесва и ми бе удобна.

# 565
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


Прекрасе аромат и много добро овлажняване. Но не ми допада този тип продукт- душ пяна. Често ми се изплъзва от ръцете докато се опитвам да сложа на гъбата.

# 566
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 500
Много ми станаха любими на мен - даже спрях да пиша тук, като приключа поредния флакон, да не досаждам. Никога не са ми се изплъзвали, само тази капачка ме дразни, че не е хваната за шишето и после я търся из ваната Crossing Arms

# 567
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Много добре заглаждаше и ноктите изглеждаха все едно са минали през маникюристката ми. Мисля да тествам някоя друга тяхна база.

Вечния и незаменим!

# 568
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 819
Любимият ми крем за ръце. За сега няма да го подновявам, че имам много такива

Един от многото душ гелове. Не е нищо особенно, определено няма да повторя

този серум го използвам от години, усещането да го нанеса върху лицето си е уникално, свежо. Поръчана е поредната опаковка.

Уникален нощен крем, поръчан е отново ( за пореден път)

# 569
  • София
  • Мнения: 20 142
Titina, серумът и нощният крем на коя марка са?

Общи условия

Активация на акаунт