Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - ІІ тема

  • 124 338
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Reina, това е професионална козметика, като можеш да я срещнеш под различни имена (водещи козметични и спа студия/центрове).http://rayalab.com

# 571
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Не съм впечатлена от трайността и наситеността на цвета. Няма да повторя.

Учудващо за цената си никакви поразии на чувствителните ми очи. Работи се изключително лесно с нея и е ужасно дълготрайна. Ще повторя, но първо искам да се заредя с така хвалената очна линия на Лореал.

За мен е абсолютен боклук. Идеята му е да е като маркер, но доста изхабен ефект придава.

# 572
  • София
  • Мнения: 20 082
Reina, това е професионална козметика, като можеш да я срещнеш под различни имена (водещи козметични и спа студия/центрове).http://rayalab.com

Titina, много благодаря!  Hug

# 573
  • Мнения: 2 188


новата стотица е заредена  Heart Eyes

# 574
  • Варна
  • Мнения: 5 886

Прекрасен душ-крем! Нежен, с деликатен и естествен аромат, прави мека пяна, никакво чувство на сухота след употребата му. Ще купя друг на Веледа скоро Heart Eyes


Хубав скраб, даже много хубав. С чудесен състав, био сертификат, осезаеми ексфолиращи частици, които обаче не оставят кожата раздразнена, огромно количество и ниска цена. Пак ще го купя.

# 575
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
mimsko, от къде поръчваш сенките на Fashion Fair?

# 576
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


Не ми допадна. Консистенцията му беше като на тоалетно мляко. Не почистваше добре дори най- слабият грим- спирала и молив. Радвам се, че го свърших и няма да повторя.

# 577
# 578
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Благодаря!   bouquet

# 579
  • Мнения: 311
Доволна съм, пак ще си взема.
Vitalumiere compact douceur Това ми беше втори рефил, но няма да подновя. Нетраен беше, особено лятото. Иначе цветът и финишът бяха супер.

Последна редакция: вт, 11 авг 2015, 10:41 от Sheki

# 580
  • Мнения: 46
Доволна съм и ще повторя.  Heart Eyes

# 581
  • Варна
  • Мнения: 5 886


Много хубав и нежен измиващ гел, това ми е втора опаковка от него. Почиства идеално грим, а оставя кожата мека и не пресушава. Пак ще го купя, но сега разнообразявам с друг продукт.



От всички продукти на фитокод, които съм купувала, единствено този не ми харесва. Не, че кремът е лош, но аз имам сух контур и предпочитам по-богати и мазни околоочни кремове. Не бих го купила отново.



Видях, че има мед сред активните съставки и вероятно това е причината за ужасното лепкаво усещане след употреба. Иначе съставът е добър, продуктът е сертифициран, но не мога да го изхабя, изхвърлям почти половината от количеството.

# 582
  • Мнения: 35 967
след почивката се отчитам с доста свършени продукти

Скрит текст:

тези + други слънцезащитни на ДМ и Биодерма - като Биодерма пази много по-добре от Балеа независимо от равния фактор
също и доста други продукти, които изхвърлих преди да се прибера /губя блогърски навици  Mr. Green/
имам и малко празни опаковки у дома, ще снимам тези дни

# 583
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Oле, Бубанка, голямо мазане е паднало Laughing

# 584
  • Мнения: 35 967
три снажанки сме + мъж, който се дава за мазане от време на време  Laughing
едно шише шампоан и едно душ гел не ни стигнаха, около 100 мл. кристали за коса /толкова не изразходвам за сама за цяла година  Crazy  Shocked/ и т. н. мостри на кремове и виали с парфюми
поразчистих  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт