Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - ІІ тема

  • 124 339
  • 736
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 5 886


Първа среща с корейската козметика. Хубав крем, лек, с нежна текстура, хареса ми. По принцип обичам богати кремове за околоочния контур, а този, въпреки че попиваше бързо, оставя едно усещане за добро подхранване.



Никак не се разбрахме. В началото леко ме смути фактът, че почти не се пени (въпреки че ми се е случвало и с други био шампоани), но всъщност основният проблем е, че при мен изсушава косата и след това разресването е много, много трудно. Определено не намирам ползи от употребата му и го изхабих бавно, в комбинация с друг шампоан. Не бих го купила пак.



Много обичам балсамчета, а това за почти година време, не успях да използвам до край. Не знам какво точно не ми хареса в него, но е факт, че все други предпочитах и го изхвърлям преди да съм видяла дъното.



И този крем доста отлежа. Сам по себе си е доста приятен, с мигновен разхлаждащ ефект, но аз просто нямам навика да се грижа редовно за ходилата си (добре, че не са проблемни и мога да си позволя тази разсеяност). Не го харесах чак толкова, че да го поръчвам отново, бих купила някакъв друг, колкото да имам и който да ползвам като се сетя.



Имам още шест душ-гела в банята в момента, които харесвам повече от този и не виждам никаква причина да го купя пак.

# 601
  • София
  • Мнения: 2 379
- Превърна се в най-любимият ми продукт за коса  Heart Eyes Мека, плътна и обемна, направо двойна ми прави косата, ухае на малини и е термозащитен. Няма какво повече да искам просто  Laughing Тази опаковка, която изхабих беше от малките разфасовки, сега си купих голяма топка  Heart Eyes

# 602
  • Мнения: 252
Chloé, от къде я купуваш?  Flutter

# 603
  • София
  • Мнения: 2 379
Сега от Арлен, предната ми беше от feelunique  Peace

# 604
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Как се ползва тази топка?За къдрави коси ли е ?

# 605
  • София
  • Мнения: 2 379
маже се малко количество на измита и подсушена коса, моята коса не е къдрава, чуплива е с тънък косъм. От топката ми става плътна и по-тежка някак  Heart Eyes

# 606
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Аз не се разбрах с тази топка, независимо колко малко слагах, ефектът беше слепване и омърсяване на косата. На мокра, на суха, на леко подсушена, всякак. Липсва ми само ароматът, повечето продукти на Тиджи миришат страхотно.

# 607
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз не се разбрах с тази топка, независимо колко малко слагах, ефектът беше слепване и омърсяване на косата. На мокра, на суха, на леко подсушена, всякак. Липсва ми само ароматът, повечето продукти на Тиджи миришат страхотно.

И при мен беше така Confused За съжаление, не получавах и уплътняване, за каквото много момичета говореха, че им се получава с "топката". Косата ми е права, с тънък косъм, ако има значение.

# 608
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Моята също Wink

# 609
  • Мнения: 2 045
Само веднъж я пробвах топката - и при мен беше така! Косата се сплеска и стоеше като на клечки. Иначе ароматът е  Heart Eyes

# 610
  • Мнения: 252
Ех тамън се бях навила да я взема сега вече не знам  Crazy

# 611
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Още едно разочарование от топката - директно я прехвърлих на свекърва ми.

# 612
  • София
  • Мнения: 4 751
Аз съм доволна от топката. Ама темата не е за това. Peace

От мен два сухи шампоана на Batiste. Харесвам ги, бих си взела пак. Оставят бели следи, но с разтъркване се махат много лесно.



# 613
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Моите празни опаковки са следните ( има още, но вече забравих кои продукти бяха)





От маските на Лореал съм доволна , но за сега няма да ги повтарям. Маската на L'erbolario  с пчелно млечице е страхотна, нея ще повторя зимата .
От шампоана на Дюкре също съм изключително доволна, излекува моя скалп който е супер чувствителен от малка.
Сенките на Шанел, като цвят ги обожавам  но повече няма да купя, защото бързо се скапват различно от другите . Добре че бях изхабила доволно количество от тях.

# 614
  • USA
  • Мнения: 7 298
Clarins Gentle Foaming Cleanser with tamarind and purifying micro-pearls

Изключително приятен почистващ гел с микро частици - много пенлив и икономичен.При ежедневна употреба минимум 8-9 месеца.Не изсушава,ухае приятно,но не отмива перфектно грим(акцентирам върху спиралите).Бих повторила покупката.


Clinique take the day off makeup remover

Завърши в кофата,не успях да го изразходя до край.Мазна като олио консистенция,оставя мазен слой върху кожата и веднага след ползване,бързам да си отмия лицето.Почиства грим,не пари на очите.

Clinique All about eyes


Подарък за момс.Тя го харесва,но не действа върху тъмните кръгове под очите.Аз категорично не бих купила за себе си,както 90% от продуктите н Клиник.Кремчето силно изсуши и без това сухият ми контур.

Общи условия

Активация на акаунт