Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - ІІ тема

  • 124 407
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
Тайга, а ползвала ли си розовата мицеларна вода на Гарние, за да кажеш коя ти допада повече?

# 691
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Не съм, сега съм с Авен и после е тя на ред.
Но по пътя на логиката, предполагам, че зелената е за по-мазна кожа и затова я купих през лятото. На розовата би трябвало сега да й е времето.

# 692
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990

три тестера, два на Freeman и един на Vichy
*почистваща маска с авокадо- изключително изсушаваща дори за моята мазна кожа, усещането за опъване и напрежение е адски неприятно и тотално тушира иначе добрите почистващи качества на маската

*две в едно, маска и скраб с активен въглен- зачервява и щипе, усещането при ексфолиация е грубо дращене по кожата. Препоръчвам само за изключително мазни и нечувствителни кожи. С моята не постигна хармония този продукт и го изхвърлям полупълен, след като отвися в банята няколко месеца

*тоник с термална вода. Последната от четири тестер-опаковки, които получих миналото лято при покупка в аптека. Не ми харесва като цяло, но аз така или иначе рядко ползвам тоници, предпочитам розова вода.

И един пълноразмерен продукт за финал
* антибактериална почистваща пяна за лице на Sebamed. Като почистване е гола вода, но в периоди, в които кожата ми е в лошо състояние, е просто незаменима. Ползвах я повече от половин година, само вечер и след почистване с друг продукт.

# 693
  • Canada
  • Мнения: 3 493

Тотално очарована съм от този спрей  Heart Eyes Цената му е смешна, а приглажда и укротява косата страхотно #Crazy

Приятен продукт, добре си върши работата  Peace

# 694
  • Мнения: 774
*почистваща маска с авокадо- изключително изсушаваща дори за моята мазна кожа, усещането за опъване и напрежение е адски неприятно и тотално тушира иначе добрите почистващи качества на маската
Имам маската и е на свършване вече. На мен много ми харесва, но не стоя много с нея. Като започне да изсъхва я махам. И хидратиращата с годжи бери ми е любима, направо под душа я слагам за няколко минути. Трябва пак да си я купя.



Тези дни приключих с тези:

Подарък, не е лоша.


Nimue Exfoliating Enzyme, очаквах по-силно действие. 

# 695
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


Незаменим. Комбинирам го в спрей-контейнер със спирт и го използвам за моментно почистване на четките. За дълбоко такова използвам бебешко веро и сапун за четки



Падна ми се в някаква кутия, не помня коя. Не е лошо спрейчето, но не съм от хората редовно използващи спрейове за коса и не мисля, че ще повторя.

# 696
  • София
  • Мнения: 5 193
Caudalie - Vinosourse serum s.o.s. + moisturizing sorbet - ползвах ги заедно, в семпъл размер, от кутия. И свата продукта са със слаб аромат и са предназначени за дехидратирана кожа. Серумът попива много бързо, а кремът-сорбе е смного приятна консистенция, попива бързо и не кара кожата да лъщи. Фен съм на марката и тези два продукта се отразяваха чудесно на моята кожа. Бих повторила.  Peace
Скрит текст:
Sebastian Penetraitt -shampoo and conditioner - отново в семпъл размер от кутия. Ставаха, но нищо впечатляващо.
Скрит текст:
Cailyn dizzolv'it - почистващ балсам за грим, който мога да опиша с една дума - страхотен! Премахва всичко. без остатък и то само с вода. Просто съм очарована, този продукт, заедно с олиото на DHC ми стават фаворити за премахване на грим. Ще повторя, само да поизхабя разни други продукти.
Скрит текст:
My little beauty -  gommage marin - скраб за тяло от серията козметика на My little box. Напомня много захарните ексфолианти на Рефан, само че е с морска сол вместо захар и имаше лек аромат. Приятен беше, но няма да повтарям.
Скрит текст:
Syoss - dry shampoo anti-grease - много добър, ще повторя!  Heart Eyes
Скрит текст:

# 697
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573


Серумът за лице ми е втори по ред, предният беше със старата формула. ANR ми е първият серум и голяма любов, но с времето го разлюбих. Спомням си колко бях впечатлена и развълнувана от резултата - гладка, напоена кожа, мека и с избистрен тен. Околоочният никога не ме впечатли. Дали новата формула не ми действа, дали кожата ми се насити, дали изискванията или нуждите ми се вдигнаха - по някаква причина спрях да ги ползвам преди половин година. Застояха в шкафа с резервите и като смятам, би трябвало срокът да им е изтекъл. Ако се бях сетила по-рано, бих им дала втори шанс, но да ги купя отново скоро няма.

Една от форумните мании преди две години, от много похвали реших, че точно това ми трябва и си взех голям. От втория път вече никак не понасях миризмата му - задушавах се още в банята и после от миризмата на косата си - непоносима гадост за мен. Освен това не постигам нищо особено като плътност - има я, но с други продукти съм много по-успешна . Шампоанът без маската е ужас - изсушава и заплита. Когато отдавна ги размених, си запазих малко шампоан и вчера реших да го пробвам пак. Още като го отворих ми прилоша - никога вече Денсифик.
Oт тези двамата съм много доволна - твърди и безкрайно здрави нокти, стъклен гланц. Лакът се задържа буквално безкрайно при мен. Все пак трябва да кажа, че това са ми първите такива продукти и нямам база за сравнение, а и имам здрави нокти принципно. Вече са подновени и не мисля да ги заменям с други.

Tази спирала ми стана фаворит - страхотно откритие за моите мигли. Дава обем и силно ги извива, без да ги удължава. Това за мен е оптималния вариант, освен това е издръжлива и се сваля лесно. Изхвърлям я напълно празна - до последно я мъчих. Бях си купила и новия вариант, в червена опаковка, но качеството няма нищо общо - нито са така подредени, нито извити, а трайността й е под всякаква критика. Старата я има в ибей, мисля да рискувам.


Приятен.
Спирам до тук, че стана много дълго, другите продукти и без това не съм ги ползвала толкова редовно, че да имам мнение.

# 698
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Две сашета маски на Сисли- едната за околоочен контур, а другата за цялото лице

  Сашето ми стигна за два пъти т.е. две поредни седмици я тествах. Много ми хареса тази маска. Много по- добра от перлената, която ползвах преди време. Като си свърша всички маски, мисля да премина на нея.

Кофти аромат, странна- тежка консистенция. Не бих го ползвала повече.

Приятно течно червило, но на пазара има тооооолкова много, че не бих си го купила пак.

# 699
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Колко ти е голямо сашето с розовата маска? Shocked Аз имам едно и съм я ползвала до сега 3 пъти, а имам още повече от половината...Аз ли нещо не правя правилно...

# 700
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
4мл е, но нали знаеш, че всяка кожа попива по различен начин, а и аз не пестя. Гледам да сложа така солиден филм на лицето.

# 701
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
4мл е, но нали знаеш, че всяка кожа попива по различен начин, а и аз не пестя. Гледам да сложа така солиден филм на лицето.

Моето е 10, всичко ок Simple Smile Просто като си представих, че трябва да свърши на 2 пъти си помислих, че изобщо не я ползвам правилно.  Simple Smile
А че моята кожа нищо не попива е отделна тема - почти нямам изхабена маска или пък крем....

# 702
  • Canada
  • Мнения: 3 493
Рядко съм толкова категорична, но в този гел нищо, ама нищичко хубаво не намерих. Мъчих го до половината и го изхвърлих. Не прави пяна, не почиства добре. Може би за хора с много суха кожа и които не ползват бб или фдт ще свърши някаква работа...


Втора опаковка изхабявам и пак бих ги взела  Peace


И от този бб изхабявам втора опаковка. На този етап не бих подновила, има толкова много нови продукти за пробване  Crazy


Приятен крем със страхотен аромат  Heart Eyes Идеален ми е за преходните периоди. Лятото в големите жега и влага ми идва тежък, зимата прекалено лек. Бих го взела отново  Peace

# 703
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 846
- доволна съм от тази спирала, ще я купя отново. Simple Smile
- вече поднових. Simple Smile

# 704
  • Варна
  • Мнения: 5 886


Доволна съм, но ще купя някоя друга за разнообразие.



Нито цветът ми пасва, нито успявам да нанеса равномерно. Опитах два пъти и се предадох.



Приятен крем, добре овлажнява без досаден и тежък филм. Бих го купила пак.



В опаковка от 20 мл, от една био кутия. Не беше лошо маслото, но в топлото време хич не ми беше до него, а и като цяло май не си падам много по масла по тялото. Не мисля да купувам пълния размер.



Най-любимият ми дегримьор, вече си купих следващия в двоен размер.

Общи условия

Активация на акаунт