Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - ІІ тема

  • 124 385
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Прекрасен аромат, но този вид душ гел на марката леко ми изсушават кожата.

Страхотна маска! Просто косата я попива и изглежда жива и жилава. Ще повторя ц ялата серия, когато попривърша каквото съм натрупала за коса.

# 706
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 835
- не ми хареса този шампоан, доизсуши и без това сухата ми коса. Няма да повторя!

# 707
  • Мнения: 2 397


хубава пяна, доста икономична. Ползвах я от м. март до сега, всеки ден. Добре пасва с четката за лице.
Бих я повторила.

# 708
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Скрит текст:
- Ползвам го от много години. Това е поредната изпразнена тубичка. Стига ми за 3-4 месеца. Изпробвах и другите варианти-с активен въглен, пяна-гел, с плодов аромат, но този за моята кожа е най-добър.

Скрит текст:
Много е приятен. Намерих го чрез една тестена доза. Миришеше божествено, дълготрайно- на ваналия и прясно смлени ядки. Взех си голямата разфасовка, но интересното е, че от нея не е така ароматен. Няма да повторя.

Крем за ръце със смрадлика. Втора опаковка. И ще си продължа с него.
Скрит текст:

Пилинг от Кройтерхоф- Аз съм фен на аромата на ший, затова
Скрит текст:
. Най-хубавия пилинг, който съм използвала до момента. Дребенозърнест, силноароматен, леко загряващ.


СС крем на Буржоа. 3-та опаковка привърших. Стига ми за 2 месеца. Много съм доволна, идеален за лятото, неизсушаващ през зимата.
Скрит текст:

Мицеларната вода на Гарние. Второ шише, но временно ще си дам почивка от нея, като изпробвам другия вариант в синьо.
Скрит текст:


Мус на Макс фактор50 Natural. Не ми понесе добре на кожата. Усещах го като нанесена маска. Бързо изчезваше. Не съм доволна
Скрит текст:

Затова пък преди седмица си взех СС крема на Макс Фактор. Добър е, но едва ли ще посегна към пак него. Идва ми скъпичък за 30 мл.
Скрит текст:

# 709
  • Мнения: 532
Скрит текст:
- Ползвам го от много години. Това е поредната изпразнена тубичка. Стига ми за 3-4 месеца. Изпробвах и другите варианти-с активен въглен, пяна-гел, с плодов аромат, но този за моята кожа е най-добър.
И от мен поредна опаковка замина в коша онзи ден. Не оставам без него, тъкмо днес го видях и намален в ДМ - точно навреме Whistling

# 710
  • Мнения: 3 353
Няколко минита, които привърших:



Lancôme HYPNÔSE - Custom Volume Mascara
Харесвам спиралите на марката и тази ми допадна много - придава обем, без да слепва, удължава и разделя миглите.



MAC Mascara False Lashes Extreme Black
Не ми допадна - много, много далеч от ефекта на изкуствените мигли.



Urban Decay Eyeshadow Primer Potion - Anti-Aging
Чудесна база - в този вариант не я бях пробвала. Не открих никаква разлика с оригиналния.

И два продукта в пълен размер:



Guerlain Le 2 Dual Brush Lengthing Mascara
Беше ми подарък. Не бих си купила от Guerlain точно спирала, и оказва се - с право. Не ми допадна - нито с малката, нито с голямата четка. Да, удължава в известна степен миглите, но не придава обем и не ги разделя добре. 



Paula's Choice Earth Sourced Antioxidant Enriched Natural Moisturizer
Ужасен крем, изхвърлям го. Описват го като плътен и овлажняващ, а за мен текстурата му беше почти водниста и твърде лека. Не се разнасяше добре, не попиваше моментално, крайно недостатъчен като овлажняване дори за моята нормална кожа.

# 711
  • Мнения: 912
Тази Ланкомска спирала е една от най-най-любимите ми,никога не оставам без нея  Heart Eyes

# 712
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 835
- нищо особено, едва ли ще повторя
- любим аромат

# 713
  • Berlin
  • Мнения: 11 325

Малко минита от мен
1. Sephora Instant Refreshing Toner, 50мл - много свеж тоник, бих взела и голяма опаковка.
2. Weleda Mandel Sensitiv Pflegelotion, 20мл - много приятен лосион, бих си взела една цяла опаковка, за подхранване на напоследък доста сухата ми кожа.
3. Weleda Mandel Sensitiv Cremedusche, 20мл - душ крем от същата серия за чувствителна кожа с бадем. Отново положително впечатление.
4. Clinique Take the Day Off Make Up Remover, 50мл - не бих взела голяма опаковка, просто това не е моят тип продукт.

http://allsortsof.blogspot.bg/2015/11/4.html

# 714
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 554

Рядко ми излизат пъпчици, но ако се случи - това кремче ми решава проблема с едно намазване. Бях го препоръчала на приятелка с доста по-проблемна кожа и я преобрази, много е доволна. Един минус - кир ефект, ако не се слага по съвсем мъничко. Ще си го поддържам за спешни случаи.


Симпатизирам на тази марка. Това леко лосионче успокоява и освежава кожата, справя се с остатъци от грим ако има такива или за поправка ка грим. Намират ми се други, не-толкова добри и бих се върнала отново на него.

Изключително икономичен, в щедра опаковка от 200 мл. Ползвах много време, почти редовно. Накрая леко ми изсушаваше кожата и комбинирах с други продукти след него с масла. Иначе съм доволна и може би пак ще си го взема, защото не знам с какво друго да го заменя.


Добра хидратираща серия за боядисаната ми коса, мирише чудесно, не отежнява, косата става лека, мека и лъскава. Ползвам хидратация веднъж на 10 дни, сега не ми остана нищо, което да харесвам. Ще заменя с Chroma Captive или розовата на Редкен, не съм решила още, но по-натам бих си взела отново тази серия на Tigi.

Незаменим за мен, ползвам само него. Без миризма, върши чудесна работа.

Нещо средно между лосион и серум, спокойно мога да мина и без него, излишен за мен продукт.

# 715
  • София
  • Мнения: 5 193
Docteur Renaud - Raspberry soft cream - много богат и плътен крем с прекрасен аромат на малини. Използвах го като нощен и ми допадна.
Скрит текст:
Paula's choice - Skin perfecting 2%BHA liquid - (семпъл размер)  страхотен ексфолиращ тоник, който минимизира черните точки при мен, без да изсушава кожата. Мисля да взема в голям размер.
Скрит текст:
All Nature - Honey and Linden blossom body lotion -  страхотен лосион! Мирише божествено на липа, има хубав състав и овлажнява кожата прекрасно! Heart Eyes
Скрит текст:
REN glycolatic radiance renewal mask - (семпъл размер) не видях особен ефект от тази маска. Подобната на Мурад е далеч по-хубава!
Скрит текст:

# 716
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990

* новата диамантена пилинг-маска 2 в 1 на Freeman- дращи доста, но почиства добре. Няма да купя пълноразмерна.
* хидратираща маска с  масло от шипка на Alverde- изключително тежка и плътна, предполагам, че ще е мехлем за много суха кожа. За моята беше изключително тежка и ползвах двете еднократни дози в продължение на месеци.
* паста за зъби Colgate- не и харесва особено, няма да повторя
* любим лак, вече имам нов, в същия нюанс
* ексфолиант за крака на Freeman- няма да купя отново, крайно безполезен продукт

И сума неща още са на ръба на свършването, ще пиша честичко в темата тези дни Laughing

# 717
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 554
за Nти път, доказано добра спирала за обем, толкова обсъждана, че нямам какво да напиша. Ще се върна към нея със сигурност.
също поредна бройка, безгрешна във всяко отношение (обем, издължаване, повдигане, разделяне, трайност и лесно сваляне) и най-любима. Само нуждата ми от разнообразие ме кара да я сменям.
За мен най-успешната спирала на Ланком, работи предимно по линия издължаване и разделяне на миглите, но никак не й липсва обем. В темата за спиралите всички сякаш най-много с нея ме харесаха. Най-доброто й качество е гладкостта й на миглите, като изкуствени. Бих си я купила пак и препоръчвам.
Падна ми се в бюти-кутия и също съм очарована. По ефект е също като тази на Ланком, но четката разперва още повече миглите. Също напомня и на много успешната They're Real!, но от Benefit са се справили с най-лошото й качество - че нямаше сваляне. Тази тук е лесна за сваляне. Също бих си я взела.
Свърших всички свястни спирали горе-долу едновременно  Grinning

# 718
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз като отворя една спирала не отварям друга докато не я свърша или докато не замине в коша.

# 719
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 554
Аз като отворя една спирала не отварям друга докато не я свърша или докато не замине в коша.

И аз така правя обикновено, даже винаги до сега. Радвам се, че свършиха, за да започна отначало. Имам още две в момента, едната е семпъл, но не са ми любими, искам пак нещо уау... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт