ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 6

  • 55 468
  • 1 542
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 710
Евгени подкрепих.

# 16
  • Мнения: 3 031
Подкрепям Евгени.

# 17
# 18
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Подкрепих Евгени и Албена.


Предлагам, да си ги вземеш у вас.  Wink

 rotfImbo

Аз предаването го гледам от хумористична гледна точка, така че те са ми по - забавни от Кали например.
Не бих могла да ги изтърпя в реалния живот, но ми харесват, че не си поплюват и са остроумни в закачките си, дори да изпростяват на моменти.

Иначе и Кучкова ми е сладка, харесва ми визуално.

Кали ми е много анти, а Йорданка Христова ми досажда с тези напъни да бъде пъдар, кой какво ял и по колко.

Аз бих намерила общи теми за разговор с Данчето и Кали /с нея, разбира се, не за поп-фолк, защото не слушам такава музика/. С другите от къщата - не.

 Hug

# 19
  • Мнения: 3 957
Благодаря за темата   bouquet
Ще хвърлям по едно око тук, че предаването го пропускам.

# 20
  • Мнения: 2 075
В началото всичко говореха как това бил най-добрия подбор на участници, много добър сезон и т.н. Сега нещо друга песен се запя.
Кучкова и аз също я харесвам. Не знам кой искам да излиза, гледам го колкото да убия време, не ми се разсъждава кой какво.
Но определено дано НЕ влиза Тачо  Praynig

# 21
  • Мнения: 2 592
Благодаря за новата тема  Hug
Дейлитата не ги гледам изобщо, лайфовете пускам от време на време, но и да ги пропусна не съжалявам.
Много слаб сезон, много.
В анкетата не мога да подкрепя никой  Confused
Нямам нищо против Тачо да влезе, но ако може да им дават забавните моменти с Иво, а не скандалите с онази алкохоличка жена му

# 22
  • Мнения: 5 710
Тази връзка с Тачо ми е изкл. недостоверна. Сякаш се е возила на петицата и си е казала "я да се оженя за този".

# 23
  • Мнения: 4 607
Маме Hug

Глас за Албена и Евгени и от мен. Подкрепям мнението на Сиси за тях двамата. Peace

# 24
  • Мнения: 4 418
удряме дъното, но ни е кефф налии  Crazy

последните дни си мисля че е по добре да излезе евминч, да се освободи място за изява на остааналите подтиснати  Laughing съквъртирантиии

ели гигова и т.н.  тихи дълбоки водии

# 25
  • Мнения: 7 177
Подкрепих Йорданка, но всъщност все тая ми е кой ще си ходи и кой ще остане.

# 26
  • Мнения: 31 370
Благодаря за темата   bouquet
Ще хвърлям по едно око тук, че предаването го пропускам.
И аз. Peace

# 27
  • Мнения: 8 556
Пропуснах серията в петък ,загледах голямата уста и заспах,верно е тъп сезон

# 28
  • Мнения: 5 435
Хайде и аз при Вас! Темата ми е по-интересна отколкото предаването!

# 29
  • Мнения: X
Подкрепих Евгени и Албена.


Предлагам, да си ги вземеш у вас.  Wink

 rotfImbo

Аз предаването го гледам от хумористична гледна точка, така че те са ми по - забавни от Кали например.
Не бих могла да ги изтърпя в реалния живот, но ми харесват, че не си поплюват и са остроумни в закачките си, дори да изпростяват на моменти.

Иначе и Кучкова ми е сладка, харесва ми визуално.

Кали ми е много анти, а Йорданка Христова ми досажда с тези напъни да бъде пъдар, кой какво ял и по колко.

Аз бих намерила общи теми за разговор с Данчето и Кали /с нея, разбира се, не за поп-фолк, защото не слушам такава музика/. С другите от къщата - не.

 Hug

Аз с почти всички бих намерила общи теми, но гласувам според това, кой ми е по - интересно да гледам в къщата, кой прави емоции вътре, т.е майтапи.
Например Гигова ми е много скучна в къщата.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт