Лидл ::50::

  • 70 926
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 841
Едва ли ще пуснат някаква техника. Аз тази сутрин ходих, но не видях нищо ново извадено.

Помните ли онази играчка дето ми я взеха от ръцете  Laughing намерих си я и си я купих. Късмет. Че и намерих и част от частите, не всичките, но за тези пари ама изобщо не се оплаквам.

# 676
  • Мнения: 4 864
Виждали ли сте във вашите магазини забравени от комплектите с акрилните бои, които продаваха покрай първия учебен ден? Много им се чудихме на тия бои и сега като видях картина нарисувана с тях не ми излизат от главата Cry

# 677
  • Мнения: 633
Във Младост 3 имаше, ако става въпрос за София.

# 678
  • Мнения: 210
Здравейте,в новата брошура на магазина има едни конвектори,..Моля някой,ако използва такъв да даде отзиви...Благодаря...

# 679
  • Мнения: 1 325
Здравейте,в новата брошура на магазина има едни конвектори,..Моля някой,ако използва такъв да даде отзиви...Благодаря...
Върни се малко назад в темата, бяха ги коментирали.

# 680
  • Мнения: 452
Виждали ли сте във вашите магазини забравени от комплектите с акрилните бои, които продаваха покрай първия учебен ден? Много им се чудихме на тия бои и сега като видях картина нарисувана с тях не ми излизат от главата Cry
В Сливен също ги имаше вчера,даже бяха намалени -30%.

# 681
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 907
Някой успя ли да си купи от боба на промоция. Днес ММ ходи, но е нямало.

# 682
  • София
  • Мнения: 2 903
Да кажа, че хелоуиските кексчета от последната брошура са супер!

# 683
  • София
  • Мнения: 841
Някой успя ли да си купи от боба на промоция. Днес ММ ходи, но е нямало.
Близначке, аз вчера си взех 4 кутии боб ( не съм ги пробвала още) и си имаше. Сигурно има още,но тези по магазините ги мързи да зареждат. Попитай управител на магазина? Mr. Green

# 684
  • Мнения: 388
Някой обърнал ли е внимание колко броя са памперсите в кашона на 5цата. Те са от понеделник ако не се лъжа за 45,99лв нали. Не ми се рови сега из брошурите. Ако някой помни нека пише, моля.

5-цата са 111 бр  Peace.

# 685
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Виждали ли сте във вашите магазини забравени от комплектите с акрилните бои, които продаваха покрай първия учебен ден? Много им се чудихме на тия бои и сега като видях картина нарисувана с тях не ми излизат от главата Cry
Във Варна Възраждане имаше вчера.

# 686
  • Мнения: 4 864
Благодаря ви за информацията за боите. Явно само в Русе сме големи художници и ги няма.

# 687
  • Варна
  • Мнения: 320
Някой успя ли да си купи от боба на промоция. Днес ММ ходи, но е нямало.
Близначке, аз вчера си взех 4 кутии боб ( не съм ги пробвала още) и си имаше. Сигурно има още,но тези по магазините ги мързи да зареждат. Попитай управител на магазина? Mr. Green
аз вчера купих 12 кутии, имаше цял палет, но беше изкаран до колбасите, а не на обичайното му място

# 688
  • Варна
  • Мнения: 323
Мацки, сигурна съм, че има доста кулинарки в тази тема...ако мога да попитам следното - купих си паста и готов сос четири сирена /пак от италианската серия/ и се чудя ако просто сваря пастата, затопля соса и ги смеся дали ще стане хубаво? Thinking

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Боба е много добър, сега правих салата. Но тази вечер беше свършил  на Филипово.

Общи условия

Активация на акаунт