Златна есен чука на вратата, за две чертички тръпне ни душата (мами над 35)

  • 22 568
  • 780
  •   1
Отговори
# 750
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Звездичката честита ви месечинка, да е жив и здрав малкият юнак  Hug

Пусикет и аз бих се обидила на твое място, още по-вече, така както го описваш, ти ги имаш като свои тези деца.

# 751
  • Мнения: 2 501
защото док. каза най-да се пазя от грип.
[/b]
и мен ме е страх от грип. И все някой болен и кихащ ще има в клиниката. Като ги усетя, веднага излизам навън или възможно по-далеч.
Звезда, вие с беб как сте? Ще го показваш ли на док?

# 752
  • София
  • Мнения: 10 704
На прегледи в грипаво време се ходи с маска. Peace

# 753
  • Мнения: 1 353
Ама нямате срама Laughingедвам ви прочетох.
Сигурно все ще пропусна някой, за това само ще ви  Hug Hug Hug

# 754
  • Мнения: 5 037
Голямо писане тази вечер,едвам сварвам да ви изчета ooooh!
Звездичке,честита ви месеченка.Много да те радва малкия мъж.

Звезда,то в това време освен пред компа друго няма какво да се прави.

Пусикат,ми не мога да я оставя,все пак ми е родила.Аз никога не съм била канена на РД на моя племенник,а е вече на 15г.В началото купувах подаръци и минавах само да ги оставя.Подаръците се предаваха на вратата и до там.Когато има намесен и чужд човек между братя/сестри,нещата се усложняват.Моята снаха дори не пусна племенника на сватбата ми в двора(живеят в един двор с майка ми),а брат ми дойде от няма и къде.Все пак съм му била направила и бала и сватбата(за моите бал и сватба пари естествено нямаше),а аз съм по-малката.Брат ми дори не знае къде живея,никога не са идвали нагости.Канила съм ги безброй пъти.Той е едно момче от 2 рода и винаги е получавал всичко на готово.Сърдит е,че не получи цялата къща от баба ми и дядо ми(разделиха я с майка ми).
Най-много ми тежи,че моята майка ме беше изгонила от вкъщи когато бях на 16г.2 мес. нито ме потърси,нито се обади.През тези 2 мес.брат ми я накарал да изтегли парите от банката(застраховката живот на бащата ми) и ги изхарчил за банкети.Тези пари бяха за образованието ми.

# 755
  • Мнения: 3 406
Ехааа, прибирам се и кво да видя +39
Кей, браво на теб за добрата бройка. На предишните стимулации пак ли толкова Я сте получавали? Дано да успеят да се оплодят и развиват добревсичките, за да си имаш запаси.
Пусикет, и аз съм в тоя отбор. Племенницата на 13, племенника на 4. Само за първата годинка на каката имахме покана, и то от майка ни, не от сестра ми. От там нататък, ако сме свободни се самопоканваме. Ако не сме свободни, не се главоболим да си разместваме плановете. Като ги видим следващия път даваме парички вместо подаръци и това е. Преди живеехме далече, сега на 30 минути, и какво от това? Спряла съм да се ядосвам. Да прави каквото реши. Лошото е, че от тази работа според мен губят децата. Щото това са моменти, в които се усеща какво означава семейството.
Мамче, вица е трепач
Момичета, сигурни ли сте че на Дари сестрата е родила? То сякаш скоро сподели, че е бременна? Или аз съм много бавнозагреваещ реотан?

# 756
  • Мнения: 1 353
Такива отношения са ми доста чужди. Ние с моята сестра сме много близки. Особено след като загубихме баща ни. Това някак още повече ни накара да се вкопчим трите жени в едно цяло. Синът и и до ден днешен /23г/ на майтап ме пита сигурна ли съм, че не съм го раждала аз. За мен племенника е бил като син и си споделям с него като с близък приятел. Но знаете ли на няколко пъти са ми казвали, че ние със сестра ми сме изключение явно. Има и още нещо. Фактора "чуждия човек". Мъжете в нейния и моя живот са се опитвали да влияят на отношенията ни, но слава Богу не са успели.
Ама само как се разписах и аз
Като не е по темата поста как го криете?

# 757
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Цвети с 5 знак от дясно на ляво на горния ред.

Шери  Hug много жестоко от страна на майка ти. 

Аз също мислих, че по натам ще ражда на Дарето сестра и ама започнаха всички да и честят и реших, че аз съм пропуснала.

# 758
  • Мнения: 1 353
Уанче, Hug
Скрит текст:
благодарско

# 759
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 302
Разписвам се Simple Smile

Цвети, не си трий поста.

Перу, Кей - радвам се за добрите новини  Hug

Тарторина, дано нещата се развият по най-добрия начин за теб и бебо  Hug

Шерифче на мен ми харесват и двете имена Simple Smile

Честита месечинка на Калоян  Heart Eyes

Много се смях на поста на Танзу, но на този на Мамчето щях да падна от леглото от смях  Mr. Green

Пусикет да те  Hug

Дарето е приготвила много хубава тема  Simple Smile сега остава да я пусне  Mr. Green

# 760
  • Мнения: 3 406
Звездичката, честита ви четвърта месечинка. Калоян е едно от мъжките имена, които харесвам. Да расте момъка здрав и силен!
Тарторина, виртуално те прегръщам Hug Много е тежко, когато се сблъскаш с такива проблеми и дилеми. Въпреки, че момичетата те съветват да се успокоиш и да се наслаждаваш на бременността, аз ти препоръчвам да си нащрек. Наслаждавай се на бременността, но не си затваряй очите. Търси информация, ако трябва и с други лекари и специалисти в областта се консултирай. Предполагам, че стреса е голям, притесненията са много, но не си заравяй главата в пясъка. Надявам се и за теб и за бебчето да се развият събитията възможно най-благоприятно и с възможно най-малко сътресения.
Ели, как си ти? Сигурно ти е доста натоварено   Hug


# 761
  • Мнения: 5 037
До колко съм разбрала сестрата на Дарито е бременна в момента,не е родила.Просто е ходила на преглед и са и казали,че този път всичко е наред и Дарито сподели  радостта си с нас.Нали за това сме тук-да споделяме и хубаво и лошо.
Лично аз тук мога да споделя без притеснение дали ще ме критикувате или не,защото знам че ще получа и подкрепа.
Даре ,ако бъркам за сестра ти поправи ме.Ти чу ли се с Рансън?Вече 3 ден я няма.

# 762
  • Мнения: 3 406
Шери, и аз така разбрах написаното от Дари, ама се зачудих, и реших, че бавно загрявам  newsm78

# 763
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Най- после успях да ви изчета,макар и на края на темата Grinning

Лени, честито ви ново возило със здраве и кеф да си я карате.

Звездичката, честита ви четвърта месечинка.

Кей, браво за добрата реколта  Hug

Перу, само такива хубави новини да ни носиш  Hug

Добре дошла на Ава   bouquet

# 764
  • Мнения: 3 758
81 нови отговора, бебе ли имаме?
На Дари сестра й е бременна отскоро. Даре, много се радвам на хубавите новини Hug
Тарторина, радвам се, че специалистът е взел това решение и че ти и бебка сте добре Hug Следи се по-изкъсо, да ти е по-спокойно.
Лени, честита придобивка! Безаварийно шофиране!
Ава, добре дошла Hug
Перу, много се радвам, че сте добре Hug
Момичета, благодаря, че ви харесват рисунките. Много е талантлив сина ми, но е много непостоянен в същото време. Страшно ме ядоса днес. Според него нямало никакъв смисъл в това образование. Искал да работи и да печели пари и ей такива врели некипели. Дано му размине музата, че без образование в днешно време е заникъде. Не знам кога ще мине този неговия пубертет.
Да е живо и здраво малкото Калоянче!
Кей, чудесна реколта Hug Ясна работата, защо толкова добре ти върви процедурата Joy
Ох, с глас се смях с този донор фотограф hahaha На и ние като нямаме вана, явно затова се бавят работите.
Амини и за теб яко съм стиснала палците Praynig
Пусикат, не е от хормоните, всеки би се обидил в твоя случай.

Общи условия

Активация на акаунт