The Walking Dead - Тема 12 - Смазваща

  • 23 757
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • London
  • Мнения: 612
Ааааа, и друга книга имаше, за терапия на хора, малтретирани е детството.
Даръл къф поглед и метна  Mr. Green
Мен пък ми хареса серията с Бет.
Не ми хареса рижавата серия Simple Smile

# 676
  • Мнения: 9 144
Другата книга Дарил я взе, ще си прави автотерапия  Wink

# 677
  • Мнения: 5 754
Чудесен епизод, чудесен,чудесен. Много тъжно ми беше през цялото време и за двамата. Каръл, тази жена от ден на ден става все по-красива.

Ми скучна ми е Бет, кво да направя?

Не знам кво ше праиш в следващия епизод при тва положение, като ше са на едно място с Каръл.  hahaha


Ша мижаме на моментите с Бет. Mr. Green

# 678
  • Мнения: 1 992
Бет в калъбълъка я кльопам, незабележима е, но само тя, сама - тц.

# 679
  • Мнения: 9 144
Въобще не ми пречи Бет, в болницата са Да(о)ун и Керъл  Joy

# 680
# 681
  • Мнения: X
Как да не го харесаме епизода! Образцов просто! Така тънко поднесено, по страхотен, фин, деликатен, лаконичен начин. Цялото време се наслаждавах най-безсрамно на липсата на екшън, наслаждавах се на Даръл и Каръл, напомниха ми на двама танцьори на валс, които от години танцуват заедно и са в съвършен синхрон. Страшна химия имат! Направо свирят на една струна, все едно си гледат в главите един на друг, все едно споделят една мрежа. Е, поне стана ясно кой е в храстите Wink
А Бетката си е супер, и Даръл я респектва! Naughty

# 682
  • Мнения: 9 144
Спойлерче отпреди 2 месеца
Скрит текст:
Ausiello(TV line), from september:
Question: Any spoilers for The Walking Dead? —Lincoln
Ausiello: You know how last season the major-character-body-count was relatively low? That will not be the case in Season 5.

Коментар по горното
Скрит текст:
Тайрис да си ходи, кой друг? Глен?!, Бет?!, Тара?!

Едно е сигурно, ако Керъл си замине, аз отивам на пейката Wink
Но мисля, че ще остане и ще поеме ролята на Андреа от комикса

# 683
  • Мнения: 5 754
Спойлерче отпреди 2 месеца
Скрит текст:
Ausiello(TV line), from september:
Question: Any spoilers for The Walking Dead? —Lincoln
Ausiello: You know how last season the major-character-body-count was relatively low? That will not be the case in Season 5.

Коментар по горното
Скрит текст:
Тайрис да си ходи, кой друг? Глен?!, Бет?!, Тара?!

Едно е сигурно, ако Керъл си замине, аз отивам на пейката Wink
Но мисля, че ще остане и ще поеме ролята на Андреа от комикса

Скрит текст:
Тайрис, Бет, Тара и тримата глупаци.

# 684
  • Мнения: 9 144
Скрит текст:
тримата тюфлеци стигнаха до Александрия в комикса... пък и още нищо не знаем за латино-мацката...

Също, според мен, поне докато не намекнат, че Дарил е гей, Тара е в безопасност... Политика Wink макар че това с книгата може да се преброи за първи намек.

Тайрис със сигурност си заминава кофти за Саша, но това е положението, имаме си попчето за тъмнокож пацифист...

Глен или Бет това е въпросът?
Спойлерът беше за Бет, но пък Глен умира малко по-нататък в комикса. newsm78

# 685
# 686
  • Мнения: 4 607
Чуден епизод, чу-ден! Ох, Даръле, мъко моя! Heart Eyes

# 687
  • София
  • Мнения: 27 339
Много силна серия с двама топ любимци, най-вече вездесъщия Даръл разбира се  Sunglasses
Ето че когато ти дават точните хора в точния момент и никакъв екшън да няма пак ще е интересно и приковаващо вниманието.

Относно умиращите аз залагам на Глен + Тайрис, но не ми се иска никой да се гътва, ама няма как. Всеки сезон си заминава по един главен. Много ще се ядосам обаче ако убият Бет, аз лично съм и голям фен. Утрепаха дядо Коледа, хайде да не закачат Снежанка.  Naughty

# 688
  • Мнения: 4 607
Не съм чела спойлерите, но щом някой ще умира, имам лошо предчувствие, че може да е Керъл. В тази серия като обясняваше колко пъти е "прегоряла" и ми се прокрадна тази мисъл. Rolling Eyes

# 689

Общи условия

Активация на акаунт