The Walking Dead - Тема 12 - Смазваща

  • 23 758
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 736

Ето че когато ти дават точните хора в точния момент и никакъв екшън да няма пак ще е интересно и приковаващо вниманието.


Под 'точните хора' имаш предвид 'всеобщите любимци', нали?  Mr. Green Мога пари да заложа, че при идентични обстоятелства, но други двама герои, щяхте да опищите орталъка, че имало много приказки и малко екшън. И не щото между другите няма химия, просто щото наистина всички много обичат Каръл и Даръл. Няма лошо, разбира се, даже е много любопитно явление.

# 691
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Любопитно, наистина. Вие, хора, защо гледате изобщо? Ебати мрънкалниците сте станали, май много ви разлигавиха.

# 692
  • Мнения: 6 496
Аз серията с Рик и Морган много си я харесах. Пуце, що ни караш да се оправдаваме сега до 49 страница  Laughing

Даже съм одобрила чата на Норман и Мама  bowuu

# 693
  • Мнения: 9 144
И аз да напомня за онази серия с Рик и Мишон...
Еми те са ми точно такива любимци като Дарил и Каръл.

Но серията си беше пълнеж отвсякъде  Twisted Evil


пп Ако има неразбрали и серията на Бет в болницата ми хареса Grinning

# 694
  • Мнения: 3 736
Пуце, що ни караш да се оправдаваме сега до 49 страница  Laughing


За да ви е гадно, естествено, как защо?  Mr. Green

Какъв чат на Норман с коя мама?

Но серията си беше пълнеж отвсякъде  Twisted Evil


Епизода, когато се намериха  след затвора или онзи с Морган? Аз и двата не ги смятам за пълнеж, дай някакъв читав аргумент, можеш ги тия неща.

# 695
  • Мнения: 9 144
Онзи с Морган, още като го излъчиха заключихме, че е пълнеж за да нагнетяват напрежение преди финалния сблъсък с Губи, и, че е добре да има такива серии, по-лежерни, вместо нон-стоп екшън.

# 696
  • София
  • Мнения: 3 581

Какъв чат на Норман с коя мама?
Не е с мен за всеки случай.

Хубав епизод, въобще не разбрах, че има бля-бля говореници. Всичко си ми беше на мястото, само не разбрах защо зомбитата отиват към огъня, вярно че е нещо шаренко и се движи, но явно тия са по-безмозъчни от ония, които козируват даже. Ноа ме издразни малко, арбалетът е свещен, откъде накъде ще го пипа. Аз ако бях на местото на Каръл щях да го застрелям, все пак той се опита да ги убие.

# 697
  • Мнения: 1 992
"Everybody hates Chris" е Ноа? Този, който бил много зловещ в комикса?

# 698
  • Мнения: 6 496
С неговата  Laughing Меган е дала линк.

Аз тук:
Скрит текст:

Крис, не. Ноа е диването, което посегна на Арбалета  Laughing

Нел, само ги окраде, не е искал да ги убива  Naughty

Последна редакция: вт, 18 ное 2014, 12:05 от Cafelate

# 699
  • София
  • Мнения: 3 581
Да бе, затва им пусна зомбита. Айде него да го бяха оставили с онова. Naughty Да се знае, че вече не го харесвам. Crossing Arms

Ноа да е зловещ? Shocked

# 700
  • Мнения: 6 496
Пусна им за да ги забави и да успее да избяга. Ай не му вменявай таквиз зли мисли на детето*

* по Даръл.

# 701
  • София
  • Мнения: 3 581
Хубу, ще гледам на него като скорошна потенциална жертва.

# 702
  • София
  • Мнения: 27 339
Под 'точните хора' имаш предвид 'всеобщите любимци', нали?  Mr. Green Мога пари да заложа, че при идентични обстоятелства, но други двама герои, щяхте да опищите орталъка, че имало много приказки и малко екшън. И не щото между другите няма химия, просто щото наистина всички много обичат Каръл и Даръл. Няма лошо, разбира се, даже е много любопитно явление.

Ъъъ, имах предвид, че доста се хора се оплакват (тук много по-малко), като дават подобни серии, но сега като дадоха Даръл почти нямаше мрънканици Wink
Иначе аз съм 'ЗА' и с двете ръце за пдообни серии, ако ще дават Тайрис как е седнал на един стил и се взира в светлината.  Mr. Green Сериала (историята) има нужда от такива серии, не може във всяка серия да се случва нещо кардинално или да е изпълнена с динамика и напрежение. Акцента все пак не е върху борбата със зомбитата, а върху оцеляването на човека в една постапокалиптична обстановка, където най-големия враг всъщност отново е... човека.

Иначе Каръл ми е много голяма любимка, факт. Simple Smile

Моите топ любимци са:
Рик, Даръл, Мишоне и Керъл.
Без да ги подреждам, но Рик все пак си ми е най-слабост със съвсем, съвсем мъничка преднина пред Рийдъса Wink

# 703
  • Мнения: 3 736
Онзи с Морган, още като го излъчиха заключихме, че е пълнеж за да нагнетяват напрежение преди финалния сблъсък с Губи, и, че е добре да има такива серии, по-лежерни, вместо нон-стоп екшън.


А, не, аз помня, че пълнежният консенсус беше по повод протяжната преследванка на Губс и Андреа. Там наистина разточиха тънка палачинка. Епизодът с Морган беше жизненоважен -- взеха оръжия!  Mr. Green

"Everybody hates Chris" е Ноа? Този, който бил много зловещ в комикса?


Стига, ма!  Joy Joy Joy (Верно ли той игра Малък Крис? Ся като се замисля, наистина прилича)

# 704
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз се чудя що така не ви разбирам, а то щото май мешате сериалите.

Общи условия

Активация на акаунт