За прекаленото окосмяване при някои жени!

  • 404 408
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4 370
ЕЕЕ, не така! Ако обезкосмим цялото тяло - включително и мъха, става голяма хамалогия после. И аз имам покрай пъпа, но ги махам с епилатора и то малко отгоре отгоре, за да се слее с мъха по корема.

# 646
  • Мнения: 651
... малко отгоре отгоре, за да се слее с мъха по корема.
и аз така отгоре, не обирам всичко...
После има и един друг момент:
Вземането на решение, че мъха е вече косми и е грозно..
Аз така реших да посегна на ръцете си: когато си прегърнах коленете и видях разликата между гладките, лъскави крака и вълнясалите  Mr. Green ръце и... до сега не съм съжалила и за миг, че започнах.

# 647
ама то с епилатора остават гадни червени точки след това по корема и неискат да се махат докато неизбие косама newsm78

# 648
  • Мнения: 1 534
Тези черни точки са всъщност корена на космите,защото епилатора ги накъсва.

# 649
ммм... не черни, а червени

# 650
  • Мнения: 4 370
Виви, явно твоята кожа е по чувствителна. При мен не се получават такива. Търси по скоро решение за чувствителна кожа. При мен така се поучава само на места по краката, но бързо изчезват след това. Мажа се с разни кремове. И аз не знам какво да те посъветвам за тези червени точки. Трябва да има кремове за чувствителна кожа.

# 651
Ани, а ти какви кремове ползваш? Thinking

# 652
  • Мнения: 4 358
Момичета, не се излагайте със самодейности. Вече неколкократно писах и дискутирах с някои от вас. Окосмяването е проблем, който може да се излекува САМО ако имате сериозен гинеколог, защото проблемът идва най-често от яйчниците.
Препоръчах ви доц. Рачев или д-р Георгиев на 9839494 в София
И двамата са мили и внимателни, няма срамно да покажеш окосмено дупе и корем на доктор
аз лично съм се лекувала при тях двамата с добър ефект.а доката чаках на опашката пред мен мина едно девойче, което бяха отписали отвсякъде с липса на цикъл, каза, че Рачев помогнал много и била бременна!!

Това МЦ Асцедент ли е.За там ли става въпрос newsm78

# 653
  • Мнения: 1 942
vivi1234, a с какво се мажеш след епилацията? Как предотвратяваш възпаление и успокояваш кожата? 

# 654
  • Мнения: 4 370
Ани, а ти какви кремове ползваш? Thinking
нищо по специално, мажа се обикновено с кремове за тяло на Ейвън, понякога и не се мажа, явно кожата ми не е толкова чувствителна. Знам че след епилация не трябва да се миеш с топла вода поне 2 часа и да не се излагаш на слънце. Сега си спомням че преди години след като си епилирам краката и целите ми ставаха на червени точки и първия ден ходех пак с дълъг панталон. Сега пак те са ми най чувствителната част, но почти няма точки по тях. Явно с времето кожата претръпва.

# 655
  • Мнения: 651
... Явно с времето кожата претръпва.
  Grinning
Закалява се..аз дори ползвам ексфолианти..четка за тяло..въобще по-грубото отношение..гарантира по здрава кожа..поне при мене е така.

# 656
Pyrvo, izvinqvam se  za latinicata!

Otnosno tezi zli kosmi  #2gunfire poveche ili po-malko vsichki gi imame!
Az sym na 20 godini, imam si kosmi pylen komplekt (ryce, kraka, triygylnik, gorna ustna, bradichka, mishnici) tezi na racete pone sa rusi,ne e bolka za umirane... s tqh se spravqm (epilaciq, depilaciq i tova e  Wink) loshoto e che si imam edni razboinici na vratleto i mejdu gardite! Kazvam vi momicheta  po-golqma napast ot tqh NQMA! tezi mejdu gardite gi mychih s kola maska, obache mi izlizat otvratitelni pypki - ne stava , probvah s pinsetkata..... pak ne stava .. stanaha po -gysti , po-dylgi i po- tymni (unikalna kombinaciq 3 v 1 ) #Crazy, napravo poshturqh Rage ! oshte ne sym hodila po lekari, no syvsem skoro i tova shte stane... a do togava kakvo da pravq.... Da si gi gledkam li??? Nqma da stane! Molq vi kajete mi kak da gi mahna tezi gadini prokleti  Praynig 

# 657
Аз съм долу-горе на твоите години. Не се шашкай, неприятно е, но за всяка болка има лек Wink Аз имах един, два по-дълги между гърдите, но след лапароскопията сами си изчезнаха. По брадичката имах само 1. В началото беше много тънък и дълъг, но не ме притесняваше и го отскубвах. След като стана дебел, гаден черен реших да го сетна с фотоепилация и оттогава още не се е появил. Разказвам ти тези неща, за да ти покажа, че можеш да ги отраниш завинаги, но недей с кола маска, депелатоар и т.н. Аз като чуя че някоя жена е минала корема или между гърдите или някое такова място с епилатор или депелатоар и направо ми става зле. Това си е като доброволно прерязване на вените...После почват да растат едни чудовища..Е,ти сама каза че са станали по-гъсти.
Аз лично за себе си (не натрапвам никому това мнение и не ми се спори за него) съм убедена, че с провеждане на лазерни или фото процедури и едновременно с това изследване на хормоните и лекуване, всичко може да се оправи. 

# 658
  • Мнения: 2
Blagodarq mnogo .... tochno na tova mnenie sym i az... kolebaq se samo dali da byde lazerna ili foto epilaciq ne znam kakva e razlikata chela sym samo za lazernata i sym gotova da se podloja na takova neshto... kakvo pyk i po zle da stane pone shte znam che sym opitala  Wink pyk i ne e tolkova strashno

# 659
Явно че зависи от много неща. Лазерната била по-ефикасна, но е за светла кожа. От опит мога да ти кажа, че не е толкова решаващо дали лазер или фото - по-важно е да отидеш в студио с добра репутация /добър уред и съвестни козметички/. Другото важно нещо е да направиш минимум 3 процедури - тогава вече ще видиш промяна.
По-зле няма да стане,спокойноSimple Smile Желая ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт