С какво мажете лицето след почистване?

  • 1 549
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
С хидратираш крем на клиник.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз след почистване слагам на Суис формула анти стрес гел за лице и очи с краставица.
Имам такъв гел, но нещо явно не е като хората моя...След като го сложа, ако сложа грим или нещо друго, започва да се лющи странно - на малки хм, каква е думата, като фъндък, ама мъничък...толкова рано не мога да мисля. Аз ли слагам по много, не знам...Затова го нанасям, изчаквам да засъхне, после измивам. А пише, че може да се ползва като основа за грим  newsm78
Ако кожата ми е изсушена от почистването, не ми е достатъчен за овлажняване, а ако нанеса крем върху него, гаранция започва да се лющи и приличам все едно съм мръсна в муцуната... ooooh!
Какво не правя правилно? Иначе е много приятен като консистенция и действие.
Аз слагам по малко след като си измия лицето.Както е описано с потупващи движения.Веднага ми стяга кожата, малко по късно слагам и другия крем на Суис формула, той е овлажняващ за мазна кожа.Грим съм слагал но не ми се лючи.Явно трябва да се слага по малко  bouquet

# 17
  • Мнения: 5 577
Oле, оле, оле ... колко предложения, какво да избера сега?  Crazy

# 18
от козметичката си взех рецептата,с която тя ми успокои кожата,става за лице,подмищници след епилация,въобще за всякакви възпаления.ето рецептата:топоцин-1бр.,сулфатиацол-1 пак.,сяра-1 с.л.половин опаковка бебешка пудра,всичко се разбърква добре и се пудрите,може да намажете подмишниците с хидратантен крем преди пудрата,на мен много бързо ми успокоява кожата,дано ви помогне

# 19
  • Мнения: 82
sorry 4e pi6a na latiniza ...as naskoro si kupih edin piling krem na ROC  ako se se6tate predi izvestno vreme vurve6e reklama( na podoben krem no druga marka) po televiziata ....samia krem ima malki kristal4eta vutre  a kum krema si ima masajior s koito se nanasia krema po lizeto....kakto i da e misulta mi e 4e tozi krem ti pravi piling na lizeto ...i poneje ti pita6 s kakvo da maje6 lizeto sled po4istvane ili piling ..v oputvaneto na krema pi6e 4e sled polzvaneto mu lizeto se maje zabuljitelno samo s krem koito sudurja SPF Rolling Eyes  as si kupih takuv sus SPF na N7 dovolna sum Peace

# 20
  • Мнения: 3 861
Тоник с лимонова трева и още нещо беше на Ейвън. Засега съм доволна Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
след почистване задължително си правя хидратираща маска (моята е Алое и авокадо на Ейвън), ако не излизав дори не си слагам дневен крем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт