Професия ИТ специалист

  • 172 654
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Съдейки по себе си, все по-рядко влизам във форума, та така и за останалите ИТта.

# 196
  • Мнения: 7 987
И аз не влизах, като ходех на работа. Дори не подозирах за съществуването на тази тема.

# 197
  • Мнения: 1 203
Аз влизам, ама не виждам какво мога да кажа Simple Smile
Излизам груба, неправа и неразбрана Wink По-добре да си мълча  Peace

# 198
  • Мнения: 11
Аз се занимавам с IT от близо осем години. Разбира се, не знам дали правенето на сайтове и уебдизайна влизат в това определение, но ако влизат аз участвам. Честно казано тази работа ми изпива всички сили, но какво да се прави, това мога и това правя най-добре.

# 199
  • Мнения: 78
Аз взех второ ниво на сертификат, този път с 95%, но вече се отказах да си търся работа в ИТ. Ще си стоя на старата Peace

# 200
  • София
  • Мнения: 681
Само при мен ли е така или след работа, където по цял ден съм на компа, вечер като се прибера не искам да погледна компютър Simple Smile

# 201
  • Мнения: 7 987
Предполагам, че зависи какво точно работиш и какви са ти другите занимания на компютъра извън служебните.

# 202
  • Мнения: 6 991
Ами при мен го няма това. С голямо удоволствие бих си седяла на компа вкъщи, стига да имаше как, детето не ме оставя.  Crazy

# 203
  • Мнения: 1 203
Само при мен ли е така или след работа, където по цял ден съм на компа, вечер като се прибера не искам да погледна компютър Simple Smile

И при мен и ММ не е така Simple Smile Ние и двамата се дебнем кой по-напред да се качи да си погледне компютъра, че на етажа където е детето нямаме техника. А вечер като си легне (детето) и двамата се лепваме пона за още час  Crazy

# 204
  • Мнения: 9 592
Запис, да не ви изпусна.
Аз съм се срастнала с ПС-то. За форума не бях и чувала преди да заременея, но се оказа много полезен.

# 205
  • Мнения: 1 203
Запис, да не ви изпусна.
Аз съм се срастнала с ПС-то. За форума не бях и чувала преди да заременея, но се оказа много полезен.

То няма много за изпускане  Mr. Green

# 206
  • Мнения: 9 592
Запис, да не ви изпусна.
Аз съм се срастнала с ПС-то. За форума не бях и чувала преди да заременея, но се оказа много полезен.

То няма много за изпускане  Mr. Green
Е, с трето дете по майчинство, все има нещо дето да съм изпуснала Simple Smile. Добре, че от време на време поработвам, да не се амортизирам съвсем  Joy

# 207
  • Мнения: 7 987
Като каза амортизирам....Исках да ви питам, дали имам шанс да си върна старото ниво на знания, при положение, че 3 години не бях виждала код..... Забравила съм почти всичко. Иначе работех като системен администратор, но тук няма работа, та се чудя какво да правя. Програмирането ми е хоби, но съм си търсила и съм отказвала няколко пъти такава работа.

# 208
  • Мнения: 9 592
Според мен, ако тръгнеш да работиш по реални задачи, за нула време ще си върнеш знанията.
Сигурно зависи и на какво си програмирала.

# 209
  • Мнения: 7 987
_Дано да е така. Ползвах последно Visual Studio, C# и Asp.net, обаче преди се ползваха форми, а сега се ползва MVC май масово. А и май няма да са ми полезни тези неща тук. Може би е по-добре да се върна на HTML, CSS... И да науча джаваскрипт, още по-добре PHP, _ама то хич не ме влече.

Общи условия

Активация на акаунт