Новите съседи

  • 116 938
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 148
Жалко, че утре е последния епизод

# 16
  • Мнения: 351
Жалко, че утре е последния епизод

 Shocked Shocked Shocked
Някой знае ли за кога да чакаме 8-ми сезон?

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Жалко, че утре е последния епизод

 Shocked Shocked Shocked
Някой знае ли за кога да чакаме 8-ми сезон?

Миналата седмица започна в Испания. Има качен 1-ви епизод, ама няма субтитри. Дано преводачът, който превеждаше предните сезони, да ни зарадва с бг субс.  Praynig
Иначе ще има да чакаме до догодина, ако разчитаме на БТВ.  Confused

# 18
  • София, България
  • Мнения: 3 620
Сериалът е уникален  Mr. Green Не го гледам често, само когато го хвана по БТВ Комеди,
Скрит текст:
но го бърках с "Щурите съседи". Мислех си, че е един и същи сериал и съм изпуснала няколко сезона  ooooh! Изгледах няколко серии и тогава разбрах, че е друг сериал. А "Щурите съседи" много го гледах преди.

Скоро и аз ще изтегля всички сезони отначало да изгледам   Wink

# 19
  • Мнения: 765
И на мен хич не ми се иска да свършва.Страхотно смешен сериал е. Heart Eyes

  DimiLoca
, ако ти попадне още инфо за новия сезон или пък епизоди с бг субс,моля да ги споделяш тук!Пък,ако не,дано поне догодина да го гледаме.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 498
Не искам да свършва =(
Аз не мога да го гледам със субтитри, липсва ми някак си това уникално озвучаване.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не искам да свършва =(
Аз не мога да го гледам със субтитри, липсва ми някак си това уникално озвучаване.

Tака си е, уникално сполучливо и готино е озвучен на български  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 8 148
Вече си имаме няколко лафа с мъжа ми от филма  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 3 802
Свърши ли сериала? Дали има шанс скоро пак да го пуснат?

# 24
  • Мнения: 765
Свърши ли сериала? Дали има шанс скоро пак да го пуснат?

Да,вчера беше последната серия. Следващия сезон може би ще го пуснат догодина.  Peace

# 25
  • Мнения: 403
Свърши  Sad
Аз мисля да почна да си ги гледам от първи сезон , че  по тв почнах да го следя в края на 3-ти  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 3 802
Сега гледахме 5-ти сезон, нали? А в Испания въртят 8 - ми. Знаете ли откъде мога да си сваля на испански 6 и 7 сезон?

# 27
  • Мнения: 351
Сега гледахме 5-ти сезон, нали? А в Испания въртят 8 - ми. Знаете ли откъде мога да си сваля на испански 6 и 7 сезон?

Излъчваха 7-ми сезон  Wink

# 28
  • Мнения: 37
Аз най-вероятно ще чакам до догодина, защото този хумор, с който го превеждаха, няма да мога да си го представя със субтитри Grinning  Дано го пуснат по-скоро

# 29
  • Мнения: 5 462
Не го пропускаме  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Теглим го от замунда или арена, иначе по тв-то с тези реклами не ми е никак интересен.
Може ли на лично линк към новите сезони от замунда /така и не разбрах/ колко сезона даваха тази есен ? PraynigБлагодаря ти предварително.

Общи условия

Активация на акаунт