Новите съседи

  • 127 615
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • Благоевград
  • Мнения: 3 654
Така съм се смяла снощи с това раждане на Лола  Joy Особено като започнаха да подскачат всички по двора и по стълбите   Joy Хави милия изтърва всичко  Laughing А Лола сега да не вземе да изпадне в следродилна депресия като не пожела да си гушне бебето  newsm78

Много ми стана мъчно за Исаскун. Ще правят ли нещо в сериала или ще си остане някъде на почивка безследно изчезнала?

# 526
  • Мнения: 1 442
Много ми стана мъчно за Исаскун. Ще правят ли нещо в сериала или ще си остане някъде на почивка безследно изчезнала?
Защо си мисля че каза, че заминава за Бенидорм? Може и да греша, де.

# 527
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
И аз не помня къде я пратиха Исаскун. Ако смъртта ѝ е била внезапна, може би в движение са решили да си я "оставят" в Бенидорм с някой германец. Помня, че щеше да се появи дъщеря ѝ и да разтърси вярата на Амадор  Laughing Снощи се разцепих от негова реплика "Колко много се чукаме артистите"  hahaha
То добре, че ги и забравям някои от нещата, че да си го гледам пак, макар че в движение започвам да си ги спомням дума по дума.

# 528
  • Благоевград
  • Мнения: 3 654
Много ми стана мъчно за Исаскун. Ще правят ли нещо в сериала или ще си остане някъде на почивка безследно изчезнала?
Защо си мисля че каза, че заминава за Бенидорм? Може и да греша, де.

Юдит не трябва ли вече да ражда? Защо тази кукувица, бившата на Енрике, крие от него, че Юдит наистина е бременна? Нали уж не го обича, нали уж по жени си пада, пък крие от Енрике. Взе да ми лази по нервите. А Юдит най-вероятно всеки момент ще се появи с бебока. Те с Лола май са им близки термините от това, което знаем като факти  Laughing

# 529
  • Мнения: 2 249
Много ми стана мъчно за Исаскун. Ще правят ли нещо в сериала или ще си остане някъде на почивка безследно изчезнала?
Защо си мисля че каза, че заминава за Бенидорм? Може и да греша, де.

Юдит не трябва ли вече да ражда? Защо тази кукувица, бившата на Енрике, крие от него, че Юдит наистина е бременна? Нали уж не го обича, нали уж по жени си пада, пък крие от Енрике. Взе да ми лази по нервите. А Юдит най-вероятно всеки момент ще се появи с бебока. Те с Лола май са им близки термините от това, което знаем като факти  Laughing
Доколкото помня Юдит ражда в Америка и Енрике отива там да я търси и на летището се засичат. Беше записала детето с нейното име Бекер, а не Пастор  hahaha

# 530
  • Благоевград
  • Мнения: 3 654
Много ми стана мъчно за Исаскун. Ще правят ли нещо в сериала или ще си остане някъде на почивка безследно изчезнала?
Защо си мисля че каза, че заминава за Бенидорм? Може и да греша, де.

Юдит не трябва ли вече да ражда? Защо тази кукувица, бившата на Енрике, крие от него, че Юдит наистина е бременна? Нали уж не го обича, нали уж по жени си пада, пък крие от Енрике. Взе да ми лази по нервите. А Юдит най-вероятно всеки момент ще се появи с бебока. Те с Лола май са им близки термините от това, което знаем като факти  Laughing
Доколкото помня Юдит ражда в Америка и Енрике отива там да я търси и на летището се засичат. Беше записала детето с нейното име Бекер, а не Пастор  hahaha

Ооо, това с летището го помня  Laughing Благодаря! Май скоро трябваше това да се случи. Снощи тая серия ми беше малко ни в клин, ни в ръкав. Имах чувството, че е нов сезон, ама може и да не греша  Laughing

# 531
  • Мнения: 2 249
Много ми стана мъчно за Исаскун. Ще правят ли нещо в сериала или ще си остане някъде на почивка безследно изчезнала?
Защо си мисля че каза, че заминава за Бенидорм? Може и да греша, де.

Юдит не трябва ли вече да ражда? Защо тази кукувица, бившата на Енрике, крие от него, че Юдит наистина е бременна? Нали уж не го обича, нали уж по жени си пада, пък крие от Енрике. Взе да ми лази по нервите. А Юдит най-вероятно всеки момент ще се появи с бебока. Те с Лола май са им близки термините от това, което знаем като факти  Laughing
Доколкото помня Юдит ражда в Америка и Енрике отива там да я търси и на летището се засичат. Беше записала детето с нейното име Бекер, а не Пастор  hahaha

Ооо, това с летището го помня  Laughing Благодаря! Май скоро трябваше това да се случи. Снощи тая серия ми беше малко ни в клин, ни в ръкав. Имах чувството, че е нов сезон, ама може и да не греша  Laughing
Мисля, че снощи беше първия епизод на седми сезон.

# 532
  • Мнения: 2 234
Много са дълги цитатите, а и ненужни. По-добре би било ако са в скрит текст  Peace

# 533
  • Мнения: 1 442
А какво стана с Мари Тере, замина ли някъде?

# 534
  • Мнения: 5 642
А Лола сега да не вземе да изпадне в следродилна депресия като не пожела да си гушне бебето  newsm78

О, да. Тежка ще бъде следродилната депресия на Лола. Мухльото ще гледа бебето, а тя ще гради кариера  Joy Joy Joy

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
А Лола сега да не вземе да изпадне в следродилна депресия като не пожела да си гушне бебето  newsm78

О, да. Тежка ще бъде следродилната депресия на Лола. Мухльото ще гледа бебето, а тя ще гради кариера  Joy Joy Joy
Тя май замина за някаква джунгла и Хави и "лъвовете" отидоха да си я прибират.

# 536
  • Мнения: 1 442
Макси беше ли с тях или неговото участие, приключи.

# 537
  • Благоевград
  • Мнения: 3 654
Леле, мухльо и бебе, чудна комбинация  Laughing
А това с Ана Роса и Макси ми е толкова безумно, че не е истина "Анна Роса иска да се запознае с различни култури"  Laughing

# 538
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Хайде, Антонио започна с хлороформа и бурундангата  Laughing

# 539
  • Мнения: 5 642
Антонио си го знаем, че е луд за връзваме, ама ония двамата безотговорни - Естела и Фермин. Как изтърваха бебето в езерото....

Общи условия

Активация на акаунт