Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 289

  • 40 375
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 4 966
хахахаххахаххахахаххахахахха

Метинчо е пригепсал тоя път шапката-невидимка!

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

хахахахахахаххаах Метин ше се спасява в Булгаристан!!! Елитна дестинация за бивши мафиоти май??? Такава реклама ли ще ни направят?? Simple Smile) Язък! Сигурно щото си нямаме руини като Рим... че са ни ги разрушили за 500 г.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 34 249
Доктор: Завърших университет в Америка, там се запознах с човек, който ми помогна да започна работа. той има фонд, който спонсорира престъпления.
Йомер: А как ви превеждат парите?
Доктор: Има един човек, Метин, който никога на съм виждал.
Йомер: Началник, докторът си призна. Доведете неговия адвокат, ще има писмени показания.
.......................
Сами го поздравява, на Хюсейн ще му падне ченето.
.......................
Йомер каза на Елиф, а тя го пита дали баща й има връзка с тези работи.
........................
Метин: Моето име е Фатих Дундар.

Последна редакция: ср, 22 окт 2014, 23:08 от mariana51

# 678
  • Мнения: 4 966
Мноооого сладко и както винаги - не на място - вмъкнаха закачката на Йомер към Елифче... явно за да я отвлече от мислите за връзките на баща и с цялата тая мръсотия. Simple Smile))  ooooh! ooooh! ooooh!
Уникално тъпо... съжалявам. Simple Smile) Много ми е смешно! От кикот пропускам кадри. Simple Smile)))

хахаххахаххахаха
КазАх ли ви аз, че пак ше почнем тангото? Simple Smile))) Айде в начална позиция! Су-то е отровеноооооооо. Пелинче е под подозрение - махваме я и нея от командата, че е твърде вярна на Йомер! Simple Smile))))))))

Де е картинката с вещиците? Да добавим портретчето на доХтора! Simple Smile)))

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 34 249
Умря доктора - щеше да е лесно. И да свърши сериала. Йомер мисли, че е отровен. Йомер каза да проверят последно какво е пил и ял. Сами каза - всички сме заподозряни - в т.ч. и аз.
....................
Понеже не откриват Метин, Таййар поръча да следят Нилюфер.

Последна редакция: ср, 22 окт 2014, 23:20 от mariana51

# 680
  • Мнения: 4 966
хохохохоххоххохохохоххохох

На това момче ще му писне от дежа вю-та в тоя сериал! Simple Smile))))))))))))))))))))))))))))))))

СтанА ли ясно кой сега е баш-майстора в тоя сериал? Метииииииин. Simple Smile)) Полицаите отдавна са пишман-полицаи, ама сега и весдесъщият чиче е затруднен! Аферим, баджанак! Simple Smile))

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 34 249
Нилюфер всичко е разказала на Елиф. Но за Метин като негов племенник.
Йомер: Имам идея, но не знам ще се съгласили Нилюфер.

Елиф: Необходимо е да хванем Фатих заради твоята безопасност и да пратим Таййар на мястото му, само тогава ние ще бъдем в безопасност.
Йомер: Позвъни на Метин, кажи че си съгласна да избягаш с него, и аз ще го хвана.... Какво ще кажеш? Ще ни помогнеш ли?

Последна редакция: ср, 22 окт 2014, 23:31 от mariana51

# 682
  • Мнения: 23 373
Въпреки всичко тя запази тайната му, че Таййар му е баща.

Май Нилюфер ще се съгласи ...

А Хюсейн отрови доктора. Ега ти гадния. Боже как не се издаде с нещо - поне да стане подозрителен за Йомер.

Досега всичката възможна гнусотия е върху Елиф. Очаквам вече същото да се случва  и на Йомер. 

# 683
  • Мнения: 4 966


В ритъма на танца смеееееее. Имахме си смърт по план, имахме си ашк с разпити, гузни батковци, беснеещи чичовци, разкайващи се сестри и всичко е сууууууупееееееееееер! )))))))))))))))))))

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 34 249
Един междинен рейтинг:

23:00 23:15 AB  Rtng Sıralaması
1 #güzelköylü
2 #karapraaşk
3 #hayatyolunda
4 #yılanlarınöcü
5 #akademi

23:00 23:15 TOTAL Rtng Sıralaması
1 #güzelköylü
2 #karapraaşk
3 #hayatyolunda
4 #yılanlarınöcü

5 #akademi

# 685
# 686
  • Мнения: 23 373
Тануша  Two Hearts  благодаря за снимките.

Дай говорещият по телефона комисар  newsm03

# 687
  • Мнения: 917
Тануша  Two Hearts  благодаря за снимките.

Дай говорещият по телефона комисар  newsm03

  Two Hearts bouquet  bouquet  bouquet Two Hearts


# 688
  • Мнения: 4 966
Две хитови реплики в тая серия си набелязах:

Сами: Жените Денизер всекиго отбиват от правия път.

и

Елиф: Мълчи, комисарю. Когато говориш, не мога да мисля!


-------------------

Велики диалози, велики истини!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Аааааааааааааааааааааааааааа
сюрприиииииииииз! Към финалните кадри си имаме добавени Нилю и Метинчооооооооооооо
Тепърва ще се радваме и на тяхната ашшшшшшшкккккккккк. Ах, колко романтичноооооо! Сега като пламнат, че като стане праведен Метин.... жална ти майка, чиче!!!  Joy Joy Joy


Ооооооххх голям смях, голям ашк тая вечер... Стига ми толкова за днес. Simple Smile))

Приятно обсъждане ви желая. Аз от време на време може и да се включвам с най-добронамерени и позитивни коментари. Simple Smile


Последна редакция: ср, 22 окт 2014, 23:46 от marytza

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 34 249


Прекрасна серия.

Общи условия

Активация на акаунт