Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 289

  • 40 379
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 23 374

Благодаря  Two Hearts

Вече искам да е другата сряда за да видя дали ще натопят Йомер за нещо - защото рязката от стола си стои върху гърлото на доктора и това няма как да не бъде отбелязано в патоанатомичния рапорт. Дали ще открият обаче медикамента  - едва ли. 

Като цяло си мисля, че другата серия Йомер ще е арестуван.



И да отбележа - тази серия ми хареса най-много ... аз след всяка май го казвам. Сега като дойде и превода - ще сложим още няколко парченца от пъзела.

Ето -  разбраха за  "бръмбъра" и Елиф го откри.

Аз въртя и суча - пак стигам до Хюсейн. Не мога вече да го трая - чистачът на Таййар. Голям удар ще е за Йомер.

Последна редакция: ср, 22 окт 2014, 23:55 от Марта_49

# 692
  • Мнения: 1 097
Времето захладня и Йомерчо си е облякъл якето от първите серии.

Колко е хубаво момчето ни.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 34 249



https://www.youtube.com/watch?v=9T4Scq1lpF8&feature=youtu.be

"Мръсни пари и любов", епизод 21 - оригинал.

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 01:04 от mariana51

# 694
# 695
  • Мнения: 23 374


Е, Тануша точно тези снимки на комисаря исках.

Момичета, ама кажете и вие - хареса ли ви серията ?

Или едни пихте уиски и гледахте крими историята, други пихте вино в комбинация с шоколад и гледахте любовната и накрая ... омешахте всичко, че сега си мълчите ?
  Joy Joy Joy

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 849
На някой така весело, че започнах да се страхувам за тяхното психичното здраве. newsm45

# 697
  • Мнения: 4 966
На някой така весело, че започнах да се страхувам за тяхното психичното здраве. newsm45

Това към коя част от серията се отнася? Simple Smile)) Или е към някой от героите коментар? Simple Smile))

# 698
# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 34 249




Страхотен.

# 700
  • NICE,FRANCE
  • Мнения: 175

Страхотна серия Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Марта,права си че е може би най-хубавата,
заради разкритите загадки,предполагам newsm78
А за Елифче и Йомер,нямам думи просто Crazy
Много красиви и страшно се допълват.

# 701
# 702
  • Мнения: 1 954
хахахаххахаххахахаххахахахха

Метинчо е пригепсал тоя път шапката-невидимка!

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

хахахахахахаххаах Метин ше се спасява в Булгаристан!!! Елитна дестинация за бивши мафиоти май??? Такава реклама ли ще ни направят?? Simple Smile) Язък! Сигурно щото си нямаме руини като Рим... че са ни ги разрушили за 500 г.  ooooh! ooooh! ooooh!
Настоящи и бъдещи такива Mr. Green
Скрит текст:
Свалям им шапка ,че успяха чрез сериалите да променят до известна степен отношението на другите към тях.Но ,играта свърши.Нормалните разбраха ,че това е ПР и зле скълапените сапунки отиват при латиноамериканските -там където е мястото им -боклука









# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 34 249




А Йомер - много силни моменти. Върнат в играта, в отбора на Сами, Елиф му каза толкова важни неща - за доктора, за признанието на Нилюфер. И веднага идеята - да включи Нилюфер в играта.

# 704

Общи условия

Активация на акаунт