Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 289

  • 40 370
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 23 358


Ами наистина са страхотна екранна двойка- страхотна игра и от двамата !

Харесаха ми !

# 706
  • NICE,FRANCE
  • Мнения: 175
Той хубаво ще я включи,Марианка,ама дали Метин/Фатих ще захапе newsm78
И друго,дали Хюсеин уби доктора?Че бая като н.....ан стоеше??

# 707
# 708
  • Мнения: 23 358

Страхотна серия Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Марта,права си че е може би най-хубавата,
заради разкритите загадки,предполагам newsm78
А за Елифче и Йомер,нямам думи просто Crazy
Много красиви и страшно се допълват.


Галандри  Two Hearts така си е ! Но както се радвах на Йомер тази серия - така другата ще ми е тъжно...

Да, мисля,че Хюсейн уби доктора. Просто му "наръси" храната с медикамента на Таййар. И понеже го прие през устата, затова подейства толкова бавно. При затворника беше чрез инжекция и стана почти мигновено.

# 709
# 710
  • Мнения: 20 905


Момичета, за превода, снимките  bouquet  bouquet  bouquet
Интересен епизод, но зле ще е за Йомер.Няма да се докаже, че е отровен доктора и ....
Хюсеин-гледам и не мога да повярвам, толкова слаб човек,подъл, продажен, ......., а е пълно с такива бледолизци...

# 711
# 712
  • Мнения: 23 358


За хубави сънища ...  newsm03

# 713
  • Мнения: 20 905


Не пропускат ръцете, трохичката от.....
Много влюбен Йомер, но няма време, разследването го чака....

Няма как да продължи сериала, ако Сами не беше включил Хюсеин и др.....

На Метин засега всичко върви по план.На Нилюфер не разчитам...

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 34 232


Той хубаво ще я включи,Марианка,ама дали Метин/Фатих ще захапе newsm78
И друго,дали Хюсеин уби доктора?Че бая като н.....ан стоеше??


Ще захапе Метин. Хюсейн дори докладва...
.........................
Прегръщам Йомер както Елиф, за приятни сънища.

# 715
  • Мнения: 23 358
 

Добро утро момичета !

След силната серия снощи днес ще чакам да споделите  и първите си впечатления.

Вятър в косите на комисаря - прекрасен момент...  newsm03

Желая ви хубав ден, въпреки очакваното   Стойте си във фейса на топло и спокойно.


Скрит текст:

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 34 232


Здравейте Енгинки. В този дъждовен ден - Йомер ни праща усмивка.

# 717
  • Мнения: 20 905
Здравейте,


Нека денят ни е лек и приятен, въпреки студеното и дъждовно време!

# 718
  • Мнения: 2 293

 newsm51

Брех, да му се невиди, пак изпуснах веселбата! Голям смях, голяма ашкъ! И такова единомислие в темата!
Аз пък от сума време се измъчвах от мисълта как точно да определя Елиф. Все ми идваха на ум едни такива грозни сравнения, съвсем неподходящи за главна героиня  и стълб на такъв класен сериал. Затова и се въздържах да ги споделя. Виждате ли, от толкова удари с показалката взех да се уча. И затова ще заимствам  чужди мисли, на Елиза: „  Элифка ходит с таким выражением, словно у неё обнаружили неизлечимую болезнь.” Браво, Елиза!
Предлагам нещо: да си водим бележки за култови реплики. Ето две от тях, които направо ми вдлъбнаха мозъка – гънката, която ми образуваха дълго време няма да бъде заличена и с фуния да ми наливат цялата световна класика:

Сами: „Жените Денизер всекиго отбиват от правия път.”
Добре, че не си падам по жени, че ще вземат и мен да превърнат в „заблудена овца”…
и втората:

Елиф: Мълчи, комисарю. Когато говориш, не мога да мисля!
Е, да, непосилно занимание е мисленото, не е за всеки.Особено пък като се разприказва един такъв сърцеразбивач като комисаря.

Желая хубав ден и…"чакаме си"…както всеки ден… Как кого? Годо! Но не забравяйте, той никога не идва. И по-добре...

ПП. Някой беше писал: "Така е в сериалите"! Това говори, че не е гледал много сериали. Защото няма такова нещо. Може би е трябвало да уточни: в турските сериали. Защото в хубавите сериали не е така. А аз съм гледала много, включително "КВФ" и "АБО", които са хубави. Този го гледам само заради Енгин.

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 09:40 от loveofmine

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 34 232


http://www.aksam.com.tr/magazin/diziden-ayriliyor-mu/haber-347919

В епизод 21, не видяхме Бахар. И пресата веднага....
"Напуска ли сериала?"
"Зашеметяващи претенции за рекорд в рейтинга на "Мръсни пари и любов" с участието на Енгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн.
Тувана Тюркай, която е приятелка и колежка на Бюйюкюстюн в серияла в ролята на Бахар, е била отстранена от екипа.
Тувана и Енгин Акюрек, привлякоха вниманието с това, че са имали любовни отношения."

Общи условия

Активация на акаунт