Истанбул есен-зима 2014 [тема 34]

  • 64 818
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 138
Хайде пак тук и аз  Laughing
обработвам ММ за Новогодишен Истанбул, ако не ми отвори парашута мамето е обработено за лалета  Mr. Green, а и Емиргян и бул. Кенеди мен чакат  Heart Eyes
   Mr. Green Mr. Green Не чакат ли и господата Киво Mr. Green Hug

Николчеджим Hug Crazy Heart Eyes


Той мен чака, джанъм, Нелка Чачо ще дебне !  Wink
Скрит текст:
няма да откажа и мен да причака , ха ха Чачо докат не смени сериала няма шанс да ме дочака , далече е тая Тузла , а Енго ох тоя Енго, лани го плюех ся го обичам , съдба  Mr. Green

# 31
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
Хайде пак тук и аз  Laughing
обработвам ММ за Новогодишен Истанбул, ако не ми отвори парашута мамето е обработено за лалета  Mr. Green, а и Емиргян и бул. Кенеди мен чакат  Heart Eyes
  Mr. Green Mr. Green Не чакат ли и господата Киво Mr. Green Hug

Николчеджим Hug Crazy Heart Eyes



Той мен чака, джанъм, Нелка Чачо ще дебне !  Wink
Екзакли,Киво си е твой! Heart Eyes Grinning Hug

В анкетата още не съм гласувала.Била съм 6/12 ,ноември почват с украсата,
много е пищна и цветна.
За пътуващите от 23 октомври  Сапфир-Сеир Терасъи киното е на 50 процента Индирим!
Далаверка,а! Crazy bowuu

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Да не изпусна и аз темата, нищо, че за тази година повече Истанбул не ми се полага.  Wink
Николче, благодаря.  Hug

Ходила съм през пролетта, лятото и есента, като се замисля май най-много ми допадна градът през септември. Ама няма да откажа и един зимен Истанбул де, да пия чай, салеп и да ма'ам калорични вкусотии.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 487
За анкетата - аз съм била през април, юни, септември и ноември...Не знам дали за мен  е толкова важен сезона, колкото да има слънце...През ноември имаше един облачен ден и ми се видя много носталгичен града...Но трябва да се провери и през другите месеци как изглежда...Simple Smile Колкото повече , толкова повече в Истанбул:)

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Записвам се и аз да не ви изпусна. Heart Eyes

# 35
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Заглавната снимка е невероятна, изпъстрена с цветовете на есента.  Heart Eyes

Николия, за темата   bouquet


За анкетата гласувах за пролетта, когато са лалетата. Била съм и есента, но определено този пъстър килим от лалета много ми харесва. Лятото, заради жегите не бих отишла, не обичам студа, така че и зимата бих я пропуснала.

# 36
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356
Не е от Истанбул,но аз котките ги свързвам с този град.

Скрит текст:
От Неапол.

# 37
  • Мнения: 452
Благодаря за темата!   bouquet
И да не е само спам, ето нещо, което ми се стори интересно: http://patepis.com/?p=50890
 Hug

# 38
  • Мнения: 3
Благодаря за темата!   bouquet
И да не е само спам, ето нещо, което ми се стори интересно: http://patepis.com/?p=50890
 Hug
А някой може ли да даде упътване с какво се стига до там

# 39
  • София
  • Мнения: 660
Е и аз не видях, че мога да комбинирам няколко отговора Wink))

# 40
  • Мнения: 539
Благодаря за темата!   bouquet
И да не е само спам, ето нещо, което ми се стори интересно: http://patepis.com/?p=50890
 Hug
А някой може ли да даде упътване с какво се стига до там


Само да спомена че ние много трудно я намерихме защото като бяхме чели се споменаваше че се намира сред гора,а се оказа че това са гробища, но  ето пътя по който най-лесно се стига http://media.snimka.bg/s1/3410/033064729.jpg?r=0.
Хванахме авт.93 от спирка PERTEVNIYAL V.SULTAN от бул.Ататюрк до спирка SILIVRIKAPI.

# 41
  • София
  • Мнения: 502
Привет!
За анкетата да кажа, че един път ходих
пролетта, края на април и началото на май-
беше красиво, но доста хладно при пътуване
на корабите по Босфора и до Принцовите
острови.А есента съм ходила 3 пъти и е
разкошно!Много са красиви бугенвилиите
и олеандрите тогава и на островите също.
Ходила съм и началото на ноември- също е
много приятно времето, не е топло, но когато
по цял ден препускаш нанякъде е чудесно!

# 42
  • Мнения: 4 660
Внимавай с роуминга там! Не са в ЕС и цените са през петичките. Звъни в краен случай. Обади се на оператора ти и попитай към кого да се вържеш. Но то и на границата пращат смс и от телефона си избираш към кого.
Да така e и по добре да не звъниш никъде ако не ти се налага.
Аз съм към Globul и избирам винаги Turkcell Peace

# 43
  • Варна
  • Мнения: 480
Ходили сме началото на лятото ,беше топличко ,но не горещо,идеално за разходки.
Сега се замислям как ли изглежда мегаполиса на нова година.Моля, които са били организирано да споделят впечатления.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Струва ми се, че доста от нас си мислят по тоя въпрос. Някои - по-сериозно... Wink
Опит, обаче, има само Госпожата... Засега! Mr. Green

Скрит текст:
Според мен, обаче, организираното е излишно и неоправдано скъпо. Не стига, че цената на самия престой е минимум двойна, спрямо други оферти на същите фирми, а и те задължават да дадеш още една екскурзия пари за вечеря на някакво място. Е, въпреки, че винаги съм обяснявала предимствата, в нашия случай, от нашия град, на пътуването с фирма и самостоятелно движение из града, то за НГ, за две нощувки и врякането на Емануела (за НГ 2014, сега не знам коя е звИздЪтЪ), 500 лв. на човек няма да дам.
Затова се взимат мерки (и теглилки Mr. Green) овреме.

Общи условия

Активация на акаунт