Истанбул есен-зима 2014 [тема 34]

  • 64 746
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Кой e любимият ви сезон за посещение на Истанбул?

Опции:

* Може да изберете максимум 4 опции.

# 15
  • Мнения: 902
И аз благодаря за чудесната тема!"Подковала" съм се с информация и имам чувството,че отивам на познато място.Дано да се справя!Живот и здраве,утре ще докладвам от Истанбул Simple Smile
Имам само последно въпросче-към кой мобилен оператор е най-изгодно да се включа там?Имам 10 безплатни минути с чужбина,ама ако не стигнат да не ми излязат солени разговорите Simple Smile

# 16
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Внимавай с роуминга там! Не са в ЕС и цените са през петичките. Звъни в краен случай. Обади се на оператора ти и попитай към кого да се вържеш. Но то и на границата пращат смс и от телефона си избираш към кого.

# 17
  • Мнения: 902
Благодаря!Ще звънна но оператора да попитам.А и да не се окаже,че не важат безплатните минути в Турция.

# 18
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
В единия от плановете на Глобул имат 10 мин., които могат да се ползват в Зона 1 /към която спада и Турция - поне така виждам в сайта им/. Но за другите оператори не знам. Питай най-добре, защото като ходих през февруари/март ме предупредиха за цени между 3 и 6 лева за минута изходящи.

# 19
  • Мнения: 7 849
Пепелче, тук да ти благодаря за предложената помощ  Hug При нужда ще свиркам, сега се справих   bouquet

Николия, благодаря, че отново ни събра в темата.
Скрит текст:
Надявам се, че не съм те обидила с предложението си. Просто отдавна не съм те "виждала" тук и мислех, че си по пътешествия (което ти и пожелавам, разбира се).

За анкетата- отговорих есента, защото само тогава съм ходила и съм имала страхотен късмет с времето. Даже тази есен, на влизане в Истанбул, заваля, но докато стигнем в хотела и се поосвежим грейна страхотно слънце и така до края на престоя ни. Simple Smile Истанбул знае, че много го обичам и ми отговори на чувствата Simple Smile
Не смея да кажа, но май напролет нещо ми се очертава пак пътуване. Вие стискайте палци да видя и пролетта там.

За тел. разговори - аз съм на Мтел и те препоръчват  Vodafon TR. Последния път (септ.т.г.) за 3 мин. съм платила 6,27лв. Обикновено ползвам скайп за разговори с България, но беше нещо спешно и нямах време да търся wi-fi. И да, безплатните минути явно не важат, защото в Бг този разговор ми е безплатен.

# 20
  • Мнения: 902
Точно към Глобул съм,със 10-те безплатни минути към чужбина,но все пак ще ги питам.

# 21
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
Николия,  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 434
Благодаря за темата!

По анкетата - аз съм била през всички сезони в Истанбул, но лятото най ми допада - времето е топличко, вечер е много приятно за разходки, стъмва се късно и може да се обикаля до късно и не се притесняваш, че ще уцелиш дъжд. Естествено, трябва да се отиде през всички сезони, за да се усети града максимално.

# 23
  • София
  • Мнения: 544
Запис запис , че след 5 часа заминавам  Shocked Shocked Shocked #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy , дано времето е готино .
Благодаря за съветите момичета и ще пиша като се върна . Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 24
  • Мнения: 3 371
Николия,  Hug благодаря !  bouquet
Не знам как да отговоря на анкетата - ходила съм лятото и за Нова година, а искам и през пролетта и през есента да ида - сигурна съм, че Истанбул е прелестен през цялата година.
Миналата година уцелихме страхотно време за НГ - от време на време преръсваше лек дъждец, но беше топло и приятно за разходки. Украсено е навсякъде - повечето заведения и магазини са нагиздени с коледна украса и атмосферата е празнична. Това уточнение правя, защото все още се шири мнение, че комшиите не празнували НГ така, както ние.  Peace

Хайде, по едно следобедно кафе- афиет олсун !  Hug

# 25
  • Мнения: 27
  bouquet Николче

# 26
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 412
Хайде пак тук и аз  Laughing
обработвам ММ за Новогодишен Истанбул, ако не ми отвори парашута мамето е обработено за лалета  Mr. Green, а и Емиргян и бул. Кенеди мен чакат  Heart Eyes
   Mr. Green Mr. Green Не чакат ли и господата Киво и Енгин аджеба? Mr. Green Hug

Николчеджим Hug Crazy Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 124
За информация на тези които ще пътуват:тук е лято.Много топло.

# 28
  • Мнения: 3 371
Хайде пак тук и аз  Laughing
обработвам ММ за Новогодишен Истанбул, ако не ми отвори парашута мамето е обработено за лалета  Mr. Green, а и Емиргян и бул. Кенеди мен чакат  Heart Eyes
   Mr. Green Mr. Green Не чакат ли и господата Киво Mr. Green Hug

Николчеджим Hug Crazy Heart Eyes


Той мен чака, джанъм, Нелка Чачо ще дебне !  Wink

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Госпожо, говори ми, говори ми...

Добруджанче, четеш ли я? Mr. Green

Скрит текст:
Аз не мисля, че ние празнуваме Нова година кой знае как - като украса и празнично настроение в градовете. Искрено се надявам там да е друго.

Общи условия

Активация на акаунт