Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 121-ва тема

  • 172 254
  • 727
  •   1
Отговори
# 615
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Labrex, много ме съблазни твоята мъжка салата, още повече ако някой мъж я приготви.  Wink Hug

Комплименти и за всички останали дами!   bouquet

Пицата от днес, но е вече минало Simple Smile Иначе децата я нарекоха тригърбата камила. Simple Smile





И отново ухае на Коледа у нас.
Сладкиш с ябълки, тиква и грис.





А този сладкиш е с ябълки, тиква, круши, грис и, и, и...

# 616
  • Мнения: 8 163
Красима, много ти е красива боб чорбата.

***

Това е следтренировъчната ми (почти) сурова протеинова вечеря: спанак, бок чой, микрозелении, покълнал мунг, варен бял боб (той не може да се яде суров), пресен лук и домати "Кампари" с хималайска сол, ябълков оцет и студено пресован зехтин.

# 617
# 618
  • Мнения: 19
Здравейте неуморни кулинари и кулинарки  bouquet
хулиганка,овчарския пай изглежда много вкусно,ще може ли рецепта?

отчет и от нас


майонезата на пепчо


миш маш


и един сладкиш по рецепта за омайващ кекс на Венета

# 619
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 564
Това им е най-големият проблем - дори не благодарят. Идват само, за да изискват, без да дават нищо на темата, без да се включат със снимки, каквато е и целта.

Каноли/ Cannoli

Последна редакция: вт, 18 ное 2014, 12:25 от rossonera

# 620
  • Мнения: 9 118
Поли, благодаря на теб за поздравите  Hug
Capt_Flint , белите ти курабии ме преследват  Laughing както и арменските сладки на mimi0585  Май ще трябва да правя  Heart Eyes ето и Fortuna е започнала коледната репетиция  на сладките

тези дни у нас беше това  (Бонго, ориентирай се  Laughing

най-вкусния печен заек с адската замазка преди

Скрит текст:



и гарнитурата му



палачинки в неделната сутрин



картофено-морковена супа



и винен кебап

# 621
  • Мнения: 1 210
Здравейте неуморни кулинари и кулинарки  bouquet
хулиганка,овчарския пай изглежда много вкусно,ще може ли рецепта?


Дорка, извинявай за забавянето, сега виждам въпроса Simple Smile заповядай рецептата http://deliciouskit.blogspot.com/2014/11/blog-post.html?m=1

# 622
  • Варна
  • Мнения: 202
Росонера това е направо трепач,Карт чудни са белите ти курабийки,Гуинет,Пепи всичко е адски вкусно
Красима,Бад,Лове,Мими,Дорка много е апетитно
Лабрех големи вкусотии...копнах си сладкишчето и някои други нещица...да ги пробвам
Вени супер е и твоето сладкишче...ще чакам за рецептата...ох и мекичка ще си взема

За днес пилешко,...овчарски пай,домашен бахур и прясно осолена сланинка,крем








Последна редакция: вт, 18 ное 2014, 18:10 от megansg

# 623
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
На кого му се хапват мекички? Simple Smile  Остана ми от тестото за пиците и направих мекици.



Чудесна идея да го покриеш с шоколадова глазура, Дорка,  много изкушаващ се е получил.

Заповядай, avon0

Омайващ кекс Venetta или когато ученикът надмине майстора

Бих искала още веднъж да спомена, който желае моя рецепта, може да я намери в моят профил в facebook или да ми пише на лични. Аз рядко поглеждам тук в темата и пропускам повечето публикации.

# 624
  • Мнения: 25
Здравейте,
Дойде време и аз да се запиша в темата с малко сладки изкушения, коите приготвих последните седмици:)

Шоколадов сладкиш:


Ябълков сладкиш:


Чийз кейк:


И накрая ще публикувам една много вкусна торта, която правих доста отдавна, но се получи страхотно:)


  chef

# 625
  • Мнения: 281
Здравейте,от много време не съм публикувала нищо, но ви следя когато имам време. Сътворявате прекрасни неща.
 Моята дъщеричка днес прави 40 дена и по този повод правих шоколадови бонбонки, другите неща не успях да ги снимам.

# 626
# 627
  • Мнения: 2 776
rossonera, много красива снимка, разкошни каноли.
Крайно време е да извадя заек и да го наложа с тази адска смес, мноого апетитни снимки Пепи, направо ми идва да го заръфам през монитора това зайче.
Вени, вземам си мекичка  Wink
megansg, третата чинийка ме остави без думи, не съм яла домашна кървавица...от 100 год  Crazy
desigeorgievaa, вкусни десерти   bouquet.
Тайна, аз докато се натуткам с размерите и ти пристигаш с вкусни чушки

Картофени кюфтета с млечен сос



Пържоли на тиган с гарнитура



Цаца за децата



Чушки с млечен сос за нас

# 628
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 378
Ехх, скоро не съм отваряла темата, но сега надникнах и видях, че печа точно същите чушки като на Тайна Peace И бешамел ще им направя Wink
Аз търсех темата с бързите въпроси.
Ще си позволя да ви питам и вас в скрит текст, да не нарушавам съвсем правилата Peace
Скрит текст:
Търся изпитана, хубава рецепта за крем с тиква. Сварих доста и сега искам да направя крем с мляко. Ако имате ще съм ви много благодарна Hug

# 629
  • София
  • Мнения: 15 480
Hushpuppy, не си играя да правя бешамел.Понеже този път ги варих в гювеча, оказа се,че съм прекалила с водата и сгъстих соса само с кисело мляко и брашно.Оставих го да поври и да се сгъсти. Peace

Общи условия

Активация на акаунт