Есента е тука в шарена премяна, ЮНСКАТА ни банда е все така засмяна - 6

  • 27 920
  • 718
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 155
Здравейте момичета,
Не мога да смогна да ви изчета. Честито на всички празнуващи  bouquet .
Ние в петък навършихме 4 месеца и бяхме на консултация. Биха ни тетраксим и синфлорикс. Малкия ги понесе геройски и почти не плака. А иначе е качил 1 кг( вече е 8500 (  Blush ) и 3 см ( 66см ) - голям мъж. Педи пак се опитваше да ме придума да го захранвам, но аз отказах. Ще изчакам до към 6- тия или когато той покаже интерес. Но днес направи ме побърка събуди се в 5 по новото време, към 8 дремна за половин час, после чак в 14 заспа за 1 час. И само иска да го разнасям, че даже и тогава мрънка. Отдавам го на неспокойствие след ваксината. Предупредиха ме че 3тия, 5,7 ден можело да е така  Shocked . А отгоре на това и вчера и днес не сме излизали заради дъжда- тука на спира. Скоро ще хвана гората. А забравих да се похваля, че влизаме в прословутата 19-та седмица ... Та кефа ще е пълен, барабар и със сърбенето на венците  Twisted Evil . Исках да поздравя всички които имаха месечинка, съжалявам че не изброявам поименно, но мозъка ми е блокирал.   bouquet
Belisima виждам че скоро не си се включвала- надявам се да сте добре ...
Ами надявам се да имам възможност да се включвам по темите вече. На захранващите мами - успех и търпение Simple Smile
Забравих да кажа за часовата разлика- ние по принцип го къпем в 7 и към 8 е заспал. Смятам тази вечер да пробвам да е пак към 7, но ако много мрънка ще е към 6 и30 и постепенно ще увеличаваме времето, докато стане 7. Дано се получи .

Последна редакция: нд, 26 окт 2014, 17:25 от primavera11

# 286
  • Мнения: 11
Здравейте , мами,
Да се включим и ние към юнската банда. Синът ми се казва Алекс и е роден на 19.06.
Относно ваксините последно на20- ти бяха казали, че в 10 дневен срок ще сане ясно какви количества от шествалентната могат да предоставят направо производителите, без обществен и поръчки и прочее бюрократщини. Дано да успеят да осигурят и да не ни се налага да правим такива сложни упражнения за закупуване.
Аз също мисля да пробвам " захранвене водено от бебето" .Имам приятелка, която така захрани и й се получи много добре, синът и отдавна се храни напълно самостоятелно и с апетит.

# 287
  • София
  • Мнения: 16 691
Тетраксим и симфлорикс може ли да се бият едновременно? Не е ли прекалено много?

# 288
  • Мнения: 2 343
Привет!
Само се записвам с надежда да мога да ви изчета утре!

# 289
  • Мнения: 2 485
По схемата за ваксините излиза, че се бият едновременно. Аз гледам от калвндара,  в който му вписват ваксините, рекламен някакъв.

# 290
  • Мнения: 1 523
ivankaka явно не са много на веднъж, щом като така се рпактикува от години  и децата ги приемат добре.

Аз за захранване реших да действам педагогически и захранване водено от бебето в смесен вариант да ги карам Simple Smile Пъм ще видим какво ще стане.

Ние последните дни хич не искам еда седим седнали а само се надигаме да се изправяме и все трябва да сме прави, ще се ходи за бънджи и се надпвам то да ни реши проблема и дупарата на бебето да си намери място че много шава и не я свърта да седи никъде Simple Smile))

Още мами желаяещи за фейсбук групичката има ли Simple Smile

# 291
  • Шумен
  • Мнения: 327
Дааа елате много ни е хубаво и там  Party

# 292
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Мирче и аз се интересувам от захранването водено от бебето , но имам много въпроси , а няма към кой да си  ги задам.
emeka, питай в този форум http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=781551.-1;topicrefid=20;all

# 293
  • Мнения: 908
Мама Галка специални благодарности  Hug Hug Hug

# 294
  • Мнения: 2 564
Момичета, аз просто не обичам фейсбук и нямам акаунт, не че не искам да съм в групата Peace
Захранването, водено от детето звучи много интересно, но представям си каква цапаница пада и колко бавно става, а не на последно място, парченцата, които биха задавили бебето. Гледала съм клипове, една мацка много го рекламира в другите теми, но нещоне е моят начин. Но ще бъде интересно да споделяте как върви, мами, които ще го изберете Peace

# 295
  • Мнения: 1 067
Моля почерпете се за 5-тата месечинка на Маги  Heart Eyes
Скрит текст:
Захранването водено от бебето и на мен ми е  интересно,но някак вътрешно усещам,че не е моя начин.Ще започна след 2 седмици по стандартния начин,а в движение според интереса на госпожицата ще преценявам. Peace

# 296
  • Мнения: 105
Мики,честита ни месечинка ,тортата няма да я опитвам,но изглежда мн вкусна.]

# 297
  • Шумен
  • Мнения: 327
Мики честита месечинка на сладката Маги   bouquet

# 298
  • Мнения: 155
Мики, честита месечинка на Маги. Да ви е жива и здрава, да расте хубава, умна и засмяна и много да ви радва!
Захранване водено от бебето и на мен ми звучи интересно, ще почета още, но може би няма да го приложа. Направо си представям цялата стая във храна  Twisted Evil  Crazy и малкия маймун охилен маже всичко.

# 299
  • Мнения: 44
Здравейте Simple Smile

Мисля, че досега не е засягана темата за кръщенетата. Мислите ли да кръщавате дечицата си и, ако да- кога?
Гледам сега повечето ми познати го правят преди детето да навърши годинка. Вчера даже разбрах, че майчето, с което раждахме в болницата заедно, вече е кръстила нейната госпожица.
Аз съм още в чуденка- искам да я кръстим, но се замислям кога да го направя. Та се замислих, това сега нова мода ли е, да е преди годинката... и като цяло има ли някакво значение кога да се прави?

Днес тук проби слънчице, дано времето се позатопли малко. А ние с бебка... още се гушкаме в леглото и ви желаем хубав ден на всички!  bouquet

П.С.: Честита месечинка на Маги!

Общи условия

Активация на акаунт