www.feelunique.com - 12

  • 58 045
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Аз разбрах за този, че няма да е преди понеделник, а кога след това - не се уточнява  Mr. Green

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Ясно... Mr. Green  bouquet

# 62
  • Мнения: 4 402
И моята е със статус "pending" и сега зачетох мейла за потвърждаване на поръчката. Казва, че ще си ъпгрейдват складовата система през уикенда и поръчките ще бъдат изпратени не по-рано от понеделник. За този уикенд, който мина сега става въпрос, така че предплагам тук до ден-два ще ги изпратят. Peace

Скрит текст:
We continually strive to improve our services and will be upgrading our warehouse systems this weekend; consequently we will not be able to dispatch your order until Monday. Thank you for your patience and apologies for any inconvenience caused.

# 63
  • Мнения: 9 193
От днес всичко пак е по график.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Сега и аз си разгледах е-мейла, наистина по-надолу е записано същото, което ми отговориха. Е-мейлът е от четвъртък 16/10. В такъв случай понеделникът трябва да е вчерашния, а не следващия. Дано да изпратят по-бързичко.

# 65
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
да и аз го разбрах за вчерашния понеделник, така че дано днес - утре да ги изпратят  Praynig

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Моята пратка вече е пусната. Peace

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
И аз се възползвах от кода, моята пратката все още е на изчакване . Да видим кога ще я пуснат, предполагам че ноември да си я чакам. Винаги по това време започва бавенето на пратки независимо дали обновяват или не. И миналата година си беше така.
От тях поръчвам главно декоративна козметика от високия клас и разни продукти за коса, рядко за лице.

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Получих две пратки от трите, които направих, едната от които с червилото на Герлен - КисКис № 366 - с-т-р-а-х-о-т-н-о Heart Eyes нанася се изключително леко, хидратира прекрасно, устните ми са гладки и меки, и цветът е траен Peace Бях поръчала и една четка за блендване - Лили Лоло, доволна съм, много е мекичка.
А поръчката ми с коженото червило на Живанши все още чака.... Confused

# 69
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
А поръчката ми с коженото червило на Живанши все още чака.... Confused
и аз си искам Живаншито фръц  Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 4 428
Знаете ли кога ФЮ дърпат парите от картата  Rolling Eyes Когато се регистрира поръчката или когато я шипнат?

# 71
  • София
  • Мнения: 3 857
Благодаря за новата тема   bouquet

Жалко,че съм изтървала този код, бях си харесала разни нещица и щеше да ми дойде добре,но здраве да е!

# 72
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Знаете ли кога ФЮ дърпат парите от картата  Rolling Eyes Когато се регистрира поръчката или когато я шипнат?

Би трябвало с изпращането  Peace До тогава са само блокирани  Peace

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
При мен като сума изчезват веднага, но мисля че стоят блокирани в Paypal и когато шипнат, си ги дърпат.
За плащане директно от карта не мога да кажа.

# 74
  • Мнения: 4 428
Значи, за ще се размина с последната поръчка явно  Rolling Eyes
Днес ми блокираха КК, защото си я изгубих...

Общи условия

Активация на акаунт