www.feelunique.com - 12

  • 58 064
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 265
И аз съм от изтървалите кода.Мъничко съжалявам, но пък нищо не ми трябва в момента, запасите ми са за година-две напред.Дотогава все ще пуснав нов код  Heart Eyes.


Също по-често поръчвам от ЛФ.Освен, че  пускат повече кодчета, много лесно ме лъжат и с минита подарък към определена марка  Blush.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Трудно устоявам на код . Чакам 2 поръчки.
Много ме дразнят от ФЮ , че ни дискриминират и не  доставят всички марки до БГ.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз пуснах две поръчки.  Едната беше кораловото червило на YSL,  а другата е едно хубаво сетче на Payot, заедно с подарък едно сетче пак на Payot.

http://www.feelunique.com/p/Payot-Les-Design-Lift-Set-2013

# 33
  • Мнения: 1 197
Мерси за новата тема   bouquet И аз чакам едно червило на Живанши с последното кодче.. Не че имах нужда да поръчам..  Embarassed

# 34
  • София
  • Мнения: 9 533
Аз изчислих, че миналият път, когато си взех червилото на ИСЛ-септември, и което си стои така неразпечатано в къщи ooooh!, съм го взела за 14,...паунда, а сега с -10 паунда, ми се закръгляше цената на 15 паунда, което е по-скъпо.
Та, ...както каза Денси- чакам, още по-хубави предложения от ФЮ! Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 70
Бих се зарадвала на още един такъв код Simple Smile

# 36
  • Мнения: 808
И аз чакам две поръчки - едната трябва да дойде вече, като пристигне ще пиша в съответната тема  bowuu. Другата е червило на Живанши, поръчано с кода.

# 37
  • Мнения: 540

Аз поръчвам редовно, ето този сух шампоан, на друго място не съм засичала да го зареждат, редовно.
http://www.feelunique.com/p/Ambiance-Volumizing-Natural-Dry-Sham … runette-14g-50447


Я разкажи за този шампоан  Hug Каква ти е косата? Мазна в корените, суха в краищата? На кой ден след измиване го слагаш и колко време е ок? 2-3 часа, цял ден? Виждам, че е за брюнетки, значи няма бял прах в корените?  Thinking

# 38
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Който изтърва темата като мен, изтърва и кода.Сега чакам нов...

Мерси за темата   bouquet

# 39
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Нищо не поръчах този път, чакам следващия код.  bowuu

# 40
  • София
  • Мнения: 10 325

Аз поръчвам редовно, ето този сух шампоан, на друго място не съм засичала да го зареждат, редовно.
http://www.feelunique.com/p/Ambiance-Volumizing-Natural-Dry-Sham … runette-14g-50447


Я разкажи за този шампоан  Hug Каква ти е косата? Мазна в корените, суха в краищата? На кой ден след измиване го слагаш и колко време е ок? 2-3 часа, цял ден? Виждам, че е за брюнетки, значи няма бял прах в корените?  Thinking


Косата ми е тънка, с бързо омазняващи се корени. Слагам го на 2ия или третия ден, с различните продукти различно ми се омазнавя корена. Слагам с четката в корена, разресвам и косата изглежда добре и третия ден. На пипане не е като току що измита, но на вид е перфектна.

Недостатък е, че за мен е малко тъмен и го смесвам с още един сух шампоан, който сам по себе си пък белее...

# 41
  • Мнения: 540
благодаря  Hug ще го пробвам, при следващ код ще го поръчам! Толкова се чудих какво да си взема+ митик ойл, за да хвана намалението  ooooh!

# 42
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Напоследък най-много съм поръчвала лакове на Диор и Максимайзер за мигли Simple Smile

Сега поръчах електрическа миглоизвивачка и лак на Диор Simple Smile

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 19:14 от a.l.e.n.a

# 43
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Отдавна ме вълнува един въпрос - удачно ли е да се ползва миглоизвивачка, ако не се ползва спирала? Очите ми са много чувствителни и рядко (почти никога) ползвам спирала, но пък ми се иска поне да ги подвия малко.  Tired

# 44
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 396
Напоследък най-много съм поръчвала лакове на Диор и Максимайзер за мигли Simple Smile

Сега поръчах елемтрическа миглоизвивачка и лак на Диор Simple Smile
Може ли линк? Каква е тази миглоизвивачка? Ти не беше ли поръчала на шисиедо? Ако е така, каква е разликата между двете?

Общи условия

Активация на акаунт