Отговори
# 615
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Бу и Ф май са си купили къща за 3 милиона  Crazy  Party Party

Ми така де, няма да се излагат да си наемат къща за по 4 000 тл, като хотел почасово Mr. Green Joy Joy
Кат едни други - ама набедени Mr. Green

Теткиното Hug Heart Eyes
Тете  Hug
ми къ  Mr. Green  наЩа фирма е номер 1  Joy мойто не знае 2..само 200  hahaha ако ще е гарга да е рошава  Joy ама и жената си заслужава   Naughty инак на онуй чудо дет се брой за жена и 4000 са й много  Joy Joy
Mr. Green smile3521 smile3521

# 616
  • Мнения: 30 820
Гъбунчи Hug Heart Eyes

# 617
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Ренкааа Hug Heart Eyes Heart Eyes
Ихааа, викнах малко Wink Laughing

# 618
  • Мнения: 18 785
дур бе...ще чуят комшийте и са ще цъфнат тука да видят за ко си приказваме  Joy Joy Joy

# 619
# 620
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
дур бе...ще чуят комшийте и са ще цъфнат тука да видят за ко си приказваме  Joy Joy Joy

 Joy Ми да додат, тук само умни мисли се пишат  NaughtyMr. Green

# 621
  • Мнения: 30 820
Вере Laughing гледам в гащите ти Буките беглец Laughing главната ми е много противна Sick сори Hug

# 622
# 623
  • Мнения: 30 820

Стало известно, что у актрисы Хазаль Кая есть плохая привычка - грызть ногти. Недавно на дефиле мод на котором была и Xазаль, вce обратили внимание на ногти актрисы. Было видно, что ногти выглядели неухоженными. Из-за стресса такая привычка была и у Берен Саaт и у Джемa Йылмазa, которые с помощью врача избавились от нee. Поговаривают что и Хазаль обратилась за помощью к специалисту.

Ох с кво се занимават ooooh! ooooh! ooooh!

# 624
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 592


Яяяя да не би да ме лъжат очите ми, кой стои в ляво от Ча...старата дружка Laughing



Хубави времена бяха- Ча как се едърпа от девойката, ама Баръш Калъч пък е щастливо женен, та е ясно с кого е  Mr. Green

Рускините са много назад с инфото- Хазал не си гризе ноктите от вчера- често и бяха изкълвани в АФК та чак в близките планове като галеше Емко по лицето или гърба, си криеше палеца, явно е бил най-зле....

Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 18:15 от Беллора

# 625
  • Мнения: 30 820
бЕЛ Laughing объркала си се Mr. Green а тоя най отпред е гадняр от Хулигана Laughing и другия го знам ама newsm78

# 626
  • Мнения: 16 938
Вери гащите ти са просто нямам коментар тая все едно мъж гол до кръста не е виждала. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 627
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 592
Рени, говоря в ляво до Ча- не е ли капитана Wink Не говоря за този плешундер на преден план, него не го знам кой е Peace

# 628
  • Мнения: 30 820
Рени, говоря в ляво до Ча- не е ли капитана Wink
Е той е де Laughing майтапа се Hug

# 629
  • Мнения: 21 201
Ох Ивчееееее, Joy hahaha Joy че то за признаване ли е Mr. Green душа?
Габунчи. Hug






Общи условия

Активация на акаунт