Отговори
# 600
  • Мнения: 27 706
Heart Eyes тяхната нощ

# 601
  • Мнения: 6 105
 Hug Hug Hug

Киарче
,много се радвам,че все по-често се появяваш  Hug

# 602
# 603
  • Мнения: 30 820
Мераба ви Hug Hug Hug

Киара Heart Eyes аз имам в EPAY Rolling Eyes същото ли е newsm78 то е за плащане на сметки Peace

# 604
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мераба ви Hug Hug Hug

Киара Heart Eyes аз имам в EPAY Rolling Eyes същото ли е newsm78 то е за плащане на сметки Peace
Как ти мина нощта РенУ Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 605
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 502
Мераба ви Hug Hug Hug

Киара Heart Eyes аз имам в EPAY Rolling Eyes същото ли е newsm78 то е за плащане на сметки Peace

Не е! С карти регистрирани в пей-пал системата се пазарува, а могат да се превеждат и пари по банкови сметки! Аз вече писах как си напазарувах веднъж, но регистрацията е ужасна- един огромен въпросник на английски с всевъзможни кодове и пароли...

Лелеее, като гледам каква радост е че Чачо и Сера били седели близо един до друг, пък сами си преведоха че нищо нямат и вероятно никога не са имали...ох вересиите и дефицитите Божее hahaha дори и най-големите клюкари дават назад по въпроса за връзката, а някой шикалкавят може да имало, а може и никога да не е имало hahaha Като добавим и това което вчера сложи Джейн в темата и какво коментира журналистката, която е пътувала зад Яман Т в самолета....Ама това да не са луди да си го преведат hahaha Ще лъснат хептен гадни неща за любимката Sick hahaha

# 606
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мераба ви Hug Hug Hug

Киара Heart Eyes аз имам в EPAY Rolling Eyes същото ли е newsm78 то е за плащане на сметки Peace

Не е! С карти регистрирани в пей-пал системата се пазарува, а могат да се превеждат и пари по банкови сметки! Аз вече писах как си напазарувах веднъж, но регистрацията е ужасна- един огромен въпросник на английски с всевъзможни кодове и пароли...

Лелеее, като гледам каква радост е че Чачо и Сера били седели близо един до друг, пък сами си преведоха че нищо нямат и вероятно никога не са имали...ох вересиите и дефицитите Божее hahaha
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 607
  • Мнения: 30 820
Мераба ви Hug Hug Hug

Киара Heart Eyes аз имам в EPAY Rolling Eyes същото ли е newsm78 то е за плащане на сметки Peace
Как ти мина нощта РенУ Heart Eyes Hug Heart Eyes
Hug Mr. Green у сладко спане Laughing

Бел Heart Eyes ясно Peace

Цитат
Лелеее, като гледам каква радост е че Чачо и Сера били седели близо един до друг, пък сами си преведоха че нищо нямат и вероятно никога не са имали...ох вересиите и дефицитите Божее
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 608
  • Мнения: 18 785
Бу и Ф май са си купили къща за 3 милиона  Crazy  Party Party

# 609
  • Мнения: 11 820
Бу и Ф май са си купили къща за 3 милиона  Crazy  Party Party
ма те гажита ли са  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

# 610
  • Мнения: 30 820
А добър ден Булка Laughing

# 611
  • Мнения: 18 785
ми гаджИта са  Joy тва да не са ти Чачо и Посера  Joy Joy

# 612
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хоппа - тропа, да се обадя по светло време  Laughing Party Party Party Party Party Party
Хилоууууууууууууууу, хахохиховки  Grinning Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Още не съм ги изчела онез около 25 странички, а ще ми е интересно, че Джейни  Hug Heart Eyes Heart Eyes е вършала и спамила Grinning Party Party Party

Киарче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Радвам се, че се завърна при лудите Grinning Hug Hug

И малко Фемирски спам  Grinning Heart Eyes Heart Eyes

# 613
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Бу и Ф май са си купили къща за 3 милиона  Crazy  Party Party

Ми така де, няма да се излагат да си наемат къща за по 4 000 тл, като хотел почасово Mr. Green Joy Joy
Кат едни други - ама набедени Mr. Green

Теткиното Hug Heart Eyes

# 614
  • Мнения: 18 785
Бу и Ф май са си купили къща за 3 милиона  Crazy  Party Party

Ми така де, няма да се излагат да си наемат къща за по 4 000 тл, като хотел почасово Mr. Green Joy Joy
Кат едни други - ама набедени Mr. Green

Теткиното Hug Heart Eyes
Тете  Hug
ми къ  Mr. Green  наЩа фирма е номер 1  Joy мойто не знае 2..само 200  hahaha ако ще е гарга да е рошава  Joy ама и жената си заслужава   Naughty инак на онуй чудо дет се брой за жена и 4000 са й много  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт