ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 7

  • 57 071
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
Утре ще е интересно.
Аз също симпатизирах на Воче, обаче като се разкрещи и се стряскам, представям си ако съм около нея  ooooh!

# 31
  • софия
  • Мнения: 2 543
Обичайните заподозрени Калканджиеви и Зорница (третата Калканджиева)  Simple Smile
и аз за тях тримцата

# 32
  • Мнения: 1 448
Много излагация, скука и злоба тази година, чак не ми се гледа  Mr. Green
Ако има All Stars - искам пълна програма, Пацо, Тризначките, Нидялко и т.н.

# 33
  • Мнения: 1 712
Тц ,  без тризначките! Те сигурно ще са в ООН - то,  да водят дело!

# 34
  • Мнения: X
Не ми се гледат тризначките, те са ми най - противни.
Предпочитам Пацовци и сие..

# 35
  • Мнения: 2 070
Е то тризначките нали ги гледахме и в един Вип мисля че беше, айде стига толкова, има и други участници  Stop

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Да си ходят семейство Калканджиеви Whistling

# 37
  • Мнения: 4 740
Така, така - за мен номинираните ще са Калканджиеви + Зорито Линдарева. Което ще е добре за другите, защото ще си върнат поне някакви парички, ако номинират семейството.

# 38
  • Мнения: 334
 Аз мисля, че ще им се отрази добре да останат без пари до края на сезона. Стига с тия алкохолни ексцеси, постоянно ги показваха с винени чаша в ръка. Малко отрезвяване няма да им се отрази зле. И на Данчето сиренцето да и се отнеме и да се раздаде на по-гладните. Младите хора имат нужда от повече  храна от възрастните дами.

# 39
  • Мнения: X
Ако номинират Калканджиеви, те ще имат ли имунитет, поради това че е било мисия?

# 40
  • Мнения: 4 740
Ако номинират Калканджиеви, те ще имат ли имунитет, поради това че е било мисия?
Да и то не имунитет ами това са директни елеминации. Сърчаджиева каза, че това е изненадата в понеделник, че който е номиниран директно заминава, но ако това са Калканджиеви - следващият с най-много си тръгва.

# 41
  • Мнения: X
Значи при възможни Линдарева и Калканджиеви на номинации, Зорито директно отлита?

# 42
  • Мнения: 4 740
Значи при възможни Линдарева и Калканджиеви на номинации, Зорито директно отлита?
Йеп.

# 43
  • Мнения: 3 495
Този път освен трио Калканджиеви ми се струва, че номинирана ще бъде и Камелия Воче.

# 44
  • Мнения: 48
Иван Манчев също ще е номиниран за изгонване.

Общи условия

Активация на акаунт