ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 7

  • 57 146
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 1 410
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Хора, какво стана с магарето? Да не хвана пневмония?
Най-вероятно е започнало музикална кариера.

# 1 411
  • Мнения: 7 779
Хора, какво стана с магарето? Да не хвана пневмония?
Най-вероятно е започнало музикална кариера.
хуманно отнемане на живота , кайма и ...лайна  hahaha

# 1 412
  • София
  • Мнения: 2 132
Значи казвате.. това, че Воче се е намесила в работата на Месечков е достатъчно оправдание някой да я нарече "идиот" . Вие така ли с лека ръка раздавате епитети?

# 1 413
  • Мнения: 334
Значи казвате.. това, че Воче се е намесила в работата на Месечков е достатъчно оправдание някой да я нарече "идиот" . Вие така ли с лека ръка раздавате епитети?

 Идиот е, щом знае, че нещо е забранено, със сигурност ще бъде хваната, че го върши, и ще има санкция, и въпреки всичко това го прави. А дали въпросното нещо е да свари спагети, или нещо друго, няма никакво значение. И да, в случая Воче се държа идиотски. Толкова пък да не може да се въздържи!

# 1 414
  • IT
  • Мнения: 3 704
Те там в къщата е епитетите мн лесно излизат от устите ма участниците. Едната каза идиот, другата кретенка и т.н. Тук само се повтаря

# 1 415
  • Мнения: 306
Фолк певеца Крум.В момента участва в сървайвър след това влиза в биг брадър all stars 2014.Само да не вземат продуцентите да вкарат приморския гларус Здравко барабар със родата му. Laughing Laughing
Много искам в биг брадър all stars 2014  да влезе Зейнеб Маджурова Зизу  от на кафе да ама Гала е много лоша и не я пуска. Laughing Mr. Green

# 1 416
  • София
  • Мнения: 2 132
Албена също не можа да се въздържи. Изглежда не е толкова добър играч, за каквато я смятате. Да беше си държала зурлата прилично затворена.
Не оправдавам Воче, но защо да си затваряме очите за другите грозни неща , които ни показват. Ако толкова е искала да направи забележка е могла да намери много по възпитан начин.

# 1 417
  • София
  • Мнения: 2 992
Албена също не можа да се въздържи. Изглежда не е толкова добър играч, за каквато я смятате. Да беше си държала зурлата прилично затворена.
Не оправдавам Воче, но защо да си затваряме очите за другите грозни неща , които ни показват. Ако толкова е искала да направи забележка е могла да намери много по възпитан начин.


Защо питаш кой и как раздава епитети, след като ти самата ги раздаваш с лека ръка?
А Воче е точно такава. Почти, в всяка мисия заради нея имаше наказания.

# 1 418
  • Мнения: 5 710
Значи казвате.. това, че Воче се е намесила в работата на Месечков е достатъчно оправдание някой да я нарече "идиот" . Вие така ли с лека ръка раздавате епитети?

Нищо не е нормално в тази къща, която е наистина 'психиатрична клиника"
Абсолютно явно преценките ни за реалността са невалидни пред сбора на толкова празни същестества + нормално мислещи, но изтрещели и малцина които още са със здрав разсъдък.

Но аз предполагам, че е така, защото ББ просто много манипулира представянето.

Тези които правят шоуто със скандали и сеир няма да спечелят. Ще спечели човек, който стои леко дръпнато. Не знаех, че няма награда = няма значение кой ще спечели:)

# 1 419
  • Мнения: 120

Защото давам шанс на някой, дори да се е провалил веднъж, ако се е научил от грешката си.
Извини ме, не искам да те засегна, но изглеждаш зрял човек - наистина ли вярваш в катарзиса и то породен в такива условия (телевизионно шоу)? newsm78 Wink  
Аз по принцип съм скептик и не притежавам твоята вяра в промените към по-добро у хората Wink, а по отношение такива като нея още по-малко го вярвам. Този вид дребни хорица само се озлобяват и стават по-прикрити - та тя с нищо не е показала, че е  поведението и е било надекватно и направила грешка - напротив предполагам, че и досега вини  другите за този случай.   Peace

От всичко, което съм видяла аз от това предаване, не смятам Кали способна да играе роля достатъчно дълго, за да не е поне в голяма степен тази разлика от единственото й избухване досега истиска. Просто не е достатъчно хитра за това. Или, както някои хора тук обичат да казват, много е проста да го играе [макар да не съм съгласна с използваната от тях дума в отрицателен аспект].

Кали е единствената от този сезон, която съм чула да казва, че не харесва неща в себе си като държание, които не е осъзнавала преди, и разбра това, без да атакува другите - вече споменатото от мен клипче [http://vbox7.com/play:a5e53835bd&start=274]. Като се има предвид как ВБ дава по една случка 5 дена и живите предавания в нета са бели лястовици, много е трудно да се видят неща, в които няма някакви диви скандали, така че такива моменти като този от клипчето рядко могат да стигнат до нас. Освен това за признаването на грешки - тя единствена каза, че с Воче поемат вината за провала на мисията Диктатор, докато номинираше през дадената седмица.

Това предаване може да е всякакво, но ако имаш достатъчно мозък в главата [Кали може да не е хитра като Албена, но за мен също има капацитет, просто контрола е по-малко там], може да видиш много от кусурите си [всеки има такива] и да се опиташ да се промениш. Тя не е говорила за такива промени по време на номинации или в някакви важни моменти, за да се прави на нещо. Аз съдя по действията й.

Твоите са предположения без никакви факти от екрана [по какво личи, че вини и по най-малък начин другите?], базирани на етикет, който си приела, че отговаря на нея. Имаш пълното право да смяташ така, но аз приемам, че имам правото да не съм съгласна и да отговоря на въпроса ти защо. Аз имам моите виждания на базата на неща, които са били на екран и ги използвам като аргумент.

Има ли неща в нея, които не харесвам? Да, според мен малко прекалява с контрола и акцентирането за чистота, но това мога да го приема, защото близка моя позната има 3 момчета и е същата. Изглежда идва с територията и не го виждам като толкова голям минус.

# 1 420
  • Мнения: 120
Те и сега я нападнаха без основание (майка и не е такова) - само се усетиха, че е силен играч  Peace

Ако не бъркам предаванията  newsm78, не казаха ли доста от съквартитантите, че Албена много се променила, от както майка й е влязла? Може и на това да се базират номинациите?

# 1 421
  • София
  • Мнения: 7 893
Няма материална награда, само титлата "победител". Наградата имат всички обаче ако издържат и си спечелят хонорарите, щото става ясно, че с договор са единици, като Минчев и Тити. Другите до дупка.
А колкото до епитетите забелязвам, че ако мога така да се изразя, новоизлюпените фенки на Албена ги ползваме в пъти по малко, отколкото тия на Воче, Кали и т.н.  Що ли  #Crazy

# 1 422
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Значи казвате.. това, че Воче се е намесила в работата на Месечков е достатъчно оправдание някой да я нарече "идиот" . Вие така ли с лека ръка раздавате епитети?
Поне има за какво да я нарекат идиот, за разлика от нейното "кретен", което е за нищо.
Аз щях да ѝ кажа "овца", защото Камелия се прояви точно като такава - заблудена, плиткоумна и проста като животното овца.

# 1 423
  • Мнения: 120
Няма материална награда, само титлата "победител". Наградата имат всички обаче ако издържат и си спечелят хонорарите, щото става ясно, че с договор са единици, като Минчев и Тити. Другите до дупка.
А колкото до епитетите забелязвам, че ако мога така да се изразя, новоизлюпените фенки на Албена ги ползваме в пъти по малко, отколкото тия на Воче, Кали и т.н.  Що ли  #Crazy

Обичам факти - къде фен на Кали е ругал?  newsm78
Тук го приемам по-лично, защото аз се приемам за такава и затова си питам.

# 1 424
  • Мнения: 9
На мен лично не ми харесва,че преовеличават скандалите и случващото се в къщата,струва ми се нереално хората вътре,които се смятат за випове да не могат да се въздържат три месеца да не си покажат слабите места,като се има предвид,че това са публични личности,които повечето доста умело крият личния си живот през останалото време.Както всичко останало в България и това е за пари и няма точно определени правила Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт