Картички за домовете ще има ли тази година?

  • 15 687
  • 207
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 163
Готово, Ир.

# 16
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Снежи, аз съм на линия. Пращай  Heart Eyes

# 17
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
Бих искала и аз да се включа в инициативата. Моля също за малко обяснение как става изпращането, благодаря!

# 18
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Бих искала и аз да се включа в инициативата. Моля също за малко обяснение как става изпращането, благодаря!

Запиши се в темата.Утре като намеря малко време ще ти пиша на лични Hug

# 19
  • Мнения: 82
Ще се включа с голямо удоволствие и очаквам с нетърпение да изпратя картичките. Снежи, благодаря за организацията.

# 20
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Почнахме да се събираме  Hug

Бих искала и аз да се включа в инициативата. Моля също за малко обяснение как става изпращането, благодаря!

Обяснение за момичетата, които ще се включат за първа година:
Всяка от вас ще получи на ЛС имената на 5 деца и адреса на дома.
Всяка картичка се надписва с името на детето и пожелание към него. Надписаната картичка се поставя в плик, адресиран до детето. Всички пликове с картички, се поставят в общ, по-голям плик и се адресират до дома и неговия директор (това се прави с цел по-сигурното получаване на всички картички). По желание в общия плик се добавя по една ненадписана картичка с плик, която се попълва на място, в случай че някое дете е останало без такава. Може да се добави и поздравителна картичка до персонала на дома.
Моля, не изпращайте нищо друго на вашите деца (от рода на стикери и т.н.), целта е всички да бъдат зарадвани еднакво, а не някой да страда, защото е получил по-малко от друг.
Лично аз изпращам картичките в самото начало на декември, за да има достатъчно време да стигнат за Коледа.
Това е в общи линии...

# 21
  • Мнения: 8 163
Благодаря, Снежи!

А има ли ограничение за типа картички? Примерно да се отварят или не, да са/не са музикални, да имат/нямат ефекти от типа на стерео (симулирано движение), светлинки или мърдащи се части и пр.? И само Коледни (дядото, елхата, подаръците, украсата) ли трябва да са или може да са просто на зимна тематика?

# 22
  • Мнения: 211
Снежи, на линия съм!

Нераиида, благодаря за линка, който публикува за нас в другата тема!

Тези дни тъкмо за това мислих и за това влизам.  Grinning

Нелинка, добре дошла в инициативата!  Hug И аз съм насреща за инфо, с моя скромен двугодишен опит.  Grinning

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 10:11 от leo75

# 23
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
Почнахме да се събираме  Hug

Бих искала и аз да се включа в инициативата. Моля също за малко обяснение как става изпращането, благодаря!

Обяснение за момичетата, които ще се включат за първа година:
Всяка от вас ще получи на ЛС имената на 5 деца и адреса на дома........................................
...
Това е в общи линии...
Благодаря, разбрах! Ако имам някои други питанки ще се обърна към темата или момичетата от гръцката тема!  Hug

# 24
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
     Прекрасно, очаквам с нетърпение информацията на лични. И мога да изпратя повече картички, ако не се съберат достатъчно желаещи. Дано всичките картички стигнат, че миналата година изпратих около десетина в родния ми град в Бг., а само половината от тях стигнаха до получателите си  Cry /изпратих ги в един и същи ден/.
   Браво, мами, за страхотната инициатива, прекрасно и много похвално е това, което правите!  Hug Hug Hug

# 25
  • Nederland
  • Мнения: 856
Снежи, и аз мога да изпратя на повече деца ако е необходимо!

# 26
  • Мнения: 4 758
За мен също няма проблем да пратя колкото картички са необходими!

# 27
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Дами, всяка от вас трябва да е получила на ЛС имената на по няколко деца.
На които от тях знам възрастта, съм ви я написала.
Ако има проблем с изпращането, моля пишете ми, за да се организирам навреме и да не останат деца без карички.
Благодаря на всички ви, че се включихте в темата  Hug

# 28
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Снежи,получих ги.
Благодаря ти   bouquet

# 29
  • Nederland
  • Мнения: 856
И аз! Благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт