Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 5

  • 24 775
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
Одавна ви следя коментарите тук и е доста интересно,и затова реших и аз да се включа... Междо другото не желая да парадирам с нищо,но аз също взех участие в кастинга и стигнах до последните 25 мъже така,че ако на някой му е интересно да зададе някой въпрос с удоволствие бих споделил Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 740
Оу имаме си сървайвър  Mr. Green
Ох, като казахте Агонцев пак се сетих как ми липсва стария Агонцев, този който беше в Екпедиция Робинзон. Вероятно обаче и годините си оказват влияние...

# 17
  • Мнения: 39
Ако има следващ силно се надявам наистина да отида!!Но за този уви не се получи Simple Smile Не си мислете че съм някой от тези които са били там... Но кастинга наистина беше доста интересен,но реално всички си мислехме че се борим за 11 места а то се оказа че са 6 Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 432
Одавна ви следя коментарите тук и е доста интересно,и затова реших и аз да се включа... Междо другото не желая да парадирам с нищо,но аз също взех участие в кастинга и стигнах до последните 25 мъже така,че ако на някой му е интересно да зададе някой въпрос с удоволствие бих споделил Simple Smile
Четири въпроса:
1 Питат ли ви дали си имате своя изградена стратегия и план за оцеляване сред хората?
2 Питат ли ви как бихте спечелили журито на своя страна?
3. Питат ли ви дали сте гледали чужди версии на предаването и какво мислите за тях?
4. Обясниха ли ви какво представлява формата като цяло?
4 ми е особено интересно понеже Марчо, Дамяна, Надя и Явор въобще не знаят къде се намират.

# 19
  • Мнения: 39
Агонцев направо е неузнаваем... Явно факта че жена му е там го променя най много... Преди беше по забавен не мислите ли някак си не беше толкова сприхав, и той обединяваше а сега направо е трагичен... Дано играе някаква игра и покаже нещо повече..

# 20
  • Мнения: 7 006
Запис и от мен Laughing
  bouquet  за новата тема!

Аз пак да питам, че в предната тема не ми се отрази питанката Laughing
Една анкетКа ще може ли да се пусне?  Praynig Laughing

# 21
  • Мнения: 39
Единия етап от кастинга по точно втория е направо писане на роман.. там бяхме 1000 души общо взето и там имаше въпроси ама каквито се сетиш... за предишни учасници любимци кои не харесваш... общо взето там гледат до колко имаш представа от играта на останалите всички въпроси ти отговарям с НЕ ,но за всеки беше различно едни ни питаха по 10-15 мин други по 30 и там на место продуцентите решават в коя насока да те притиснат и да преценят дали ставаш
На мен лично в очите ми казаха че ме харесват адски много ,но понеже аз съм нисък 158 смятам че за това не ме взеха защото те вече имаха половината участници без ние да знаем и те са търсели подходящите опоненти.. колкото за изброените които казваш че нямат представа от играта имах допир само с Явката с него плувахме на теста и го победих не с много,но бях преди него Simple Smile е явно той е бил по подходящ но не мога да кажа че е лошо момче от това което видях

# 22
  • Мнения: 1 432
Запис и от мен Laughing
  bouquet  за новата тема!

Аз пак да питам, че в предната тема не ми се отрази питанката Laughing
Една анкетКа ще може ли да се пусне?  Praynig Laughing
Каква?

# 23
  • Мнения: 39
Забравих да допълня,че всички ни питаха дали бихме могли да бъдем лидери и да разпределяме аденето за цялото племе и дали можем да казваме какви да са стратегиите

# 24
  • Мнения: 7 006
Кой ще подеби в играта за неприкосновеност,
кой ще бъде пратен на "Островът на Занев" Mr. Green ,
кой ще победи в дуела Агонцев - Крум  Joy

Или каквото друго се сетите  Peace

# 25
  • Мнения: 1 700
Агонцев направо е неузнаваем... Явно факта че жена му е там го променя най много... Преди беше по забавен не мислите ли някак си не беше толкова сприхав, и той обединяваше а сега направо е трагичен... Дано играе някаква игра и покаже нещо повече..
то си личи кой е мъжът в къщата на Агонцеви?Просто жена му е там и той не може да се отпусне и да играе той,както иска.щом тя е там би трябвало да се подкрепят като семейство т.е. от няма на къде Агонцев прави стратегийте си с нея.евала правя на Бърканичков за вдигнатите килограми при миналата игра кораво пишлеме излезна.Занев ще оцелее до обединението.жал ми е за Марчо че го изгониха от племето на много от игрите ги печелиха точно благодарение на него.много скоро НАГА ще разберат че  са изгубили скъп играч и ще започнат да губят игрите,както стана днес.Йори много бърка работите,но предполагам ще е някакво чудо скоро да я изгонят преди обединението на племената.а от обединението на племената очаквам Гаруда да изгонят всеки един от Нага.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 891
  bouquet  за темата!
Двубоят беше доста тегав наистина,особено в частта с местенето на тези кубчета.
Втори час обмислям дали не е по-лесно да се подхвърлят за по-голям разкрач или пък да се приплъзваш по тях.
Това навеждане-изправяне,че после и ходене по греда на това слънце...Хареса ми играта този път и с нетърпение очаквам Крум и Агонцев Simple Smile
Вероятно скоро ще ги обединяват щом Владо така изпрати Занев.

# 27
  • Мнения: 39
Стратегията на Ваня е много силна и доста хитра.. първо използва Данка като прикритие защото ако стане нещо ще каже тя ме подведе... другото разчита на това че се познава с Агонцеви и те ще му помогнат,и най вече това че не говори много и не провокира никой... Не го харесвам,но ще се промъкне напред със сигурност...а колкото до Явката и Дами ако не взимат тотем няма да изкарат дълго,а то несъмнено ще стане нещо и няма да успеят да вземат.. не си ли променят малко стратегията и не се ли присламчат към някой са до там.. а според мен Емо е най подходящия човек,ще видим скоро..

# 28
  • Мнения: 52
Моля се да сменят продуцентите. Нереално е как Явор говори за сила, за строене на лагери, за "играчи", като под играчи имат предвид силови играчи на игри, wtf... Образовайте ги малко поне преди да ги вкарвате тези кратуни. Истински играч е Ваня и дотам, всичко друго е смях. "Аматьори", както се изрази Ваня, макар че реално тази фраза да я взе от Бостънския Роб, но няма лошо. Нека в играта има истински фенове на играта, като Ваня, а не разни празни кратуни... Просто цялостно трябва да се смени модела на продуциране в БГ Сървайвъра. Явор примерно се ядосва, защото Емо му обещал да гласува за еди кой си, хахахахахахахахахахаххахаха, ахаххаахаххахахахахахаха, е не мога повече.

# 29
  • Мнения: 4 740
И сега е ред на Финдо да ги зачатка с победи в игрите за неприкосновенност както правеше в неговия си сезон  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт