Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 5

  • 24 774
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 740
даже и Емо е намерил с кой да си говори. На мен малко ми е жал за него, не е лош, просто не му се обръща достатъчно внимание и Нагите се държат много дистанцирано с него. Само Крум му обръща повече внимание.
Просто го дават по-малко. Не ни дадоха как се е разбрал с Крум и Ваня например. На мен ми се струва интересен персонаж, но явно продуцентите са го отсвирили.
И на мен ми е интересен, умен човек е личи си. Обаче има къде, къде повече материал на други места - стратега Ваня, устатата Йори и двете любовни двойки, даже и за топките на Крум повече ни говорят  Naughty Thinking

# 736
  • Мнения: 1 432
Така тъкмо изгледах епизода. Беше много тъжен, не го очаквах Cry, Ваня и Крум ме трогнаха. И двете истории бяха много тежки.
Какво ви е толкова чудно гласуването срещу Явор? То е от ясно по-ясно. Разделиха едната двойка, сега искат да разделят и другата. Надя и Дамяна сами по-биха могли да ги контролират, защото двете не са чак толкова близки. Понеже не можеха да гласуват срещу Дамяна се насочиха към нейното островно гадже.
За утре е ясно какво ще се случи на дуела, поне за някой от нас Wink
Агонцев пак пиян Laughing, дано повторят врътката от сезон 2 и той пак да си тръгне Joy

# 737
  • Мнения: 866
Относно това какво излъчват и как режисират - много ми е странно това желание да търсят и показват любовни трепети /в повечето случаи преекспонирани/ също така ц*ци и задници. Смятам, че феновете на формата изобщо не се вълнуват от това и дори се дразнят. Съдя по пишещите тук и познатите ми, които гледат. Но не - във всеки сезон се мъчат да навират някакви измислени пикантерии.
От къде е ясно какво ще се случи на дуела?

# 738
  • Мнения: 4 606
Нова тема

За протокола - ще пусна седмична тема след обединението. С това темпо и новата тема ще я изпишете бързо. Peace

Общи условия

Активация на акаунт