Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 5

  • 24 845
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 624
http://survivor.btv.bg/video/videos/vreme-e-za-obedinenie.html
ето го още веднъж анонса  Peace
Нямам търпение да им видя физиономиите ! smile3508


Скрит текст:
Iavor Zayn Благодаря на всички. Стискайте палци Simple Smile

Стискамееееееееееее  Mr. Green

не знам до колко е спойлер, но ще го скрия..  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 4 740
http://survivor.btv.bg/video/videos/vreme-e-za-obedinenie.html
ето го още веднъж анонса  Peace



Скрит текст:
Iavor Zayn Благодаря на всички. Стискайте палци Simple Smile

Стискамееееееееееее  Mr. Green

не знам до колко е спойлер, но ще го скрия..  Mr. Green
И аз го четох Явор. Хората са го питали ти ли печелиш, а той Аааа не знам  Mr. Green
Малко ми е самодоволен във фейса, абсолютно различно впечатление ми създава отколкото това в СВ.

# 707
  • Мнения: 4 740
Агонцев казва - Ще смачкам всеки един, ако не е поел това, което е обещал  Mr. Green Сега го чух по-добре. Не виждам нито Явор, нито Йори, нито Занев. 3 пъти го изгледах тоя анонс  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 5 624
Да, и аз съм се объркала, никой не се вижда.
Споко бе, щом Дамиту и Надету не реваттттттттт, значи Явор е продължил.  hahaha

# 709
  • Мнения: 7 006
Агонцев казва - Ще смачкам всеки един, ако не е поел това, което е обещал  Mr. Green Сега го чух по-добре. Не виждам нито Явор, нито Йори, нито Занев. 3 пъти го изгледах тоя анонс  Mr. Green

Одри, и аз току що го видях отново. Нарочно няма да ни покажат Занев, Йори или Явор. Да не са луди?  Laughing  Не, че не си правят анонсите предварително, ама чак толкова продукцията едва ли ще сглупи.  Peace

Агонцев здравата се е почерпил   Drunk  hahaha

# 710
  • Мнения: 39
Добър вечер дами предимно и тук там някой джентълмен Grinning Формата започва да става все по интересен,но за съжаление почти всичко излиза на показ доста по раничко от колкото е нужно Sad ДамитУ много добре се справи днес и аз лично въобще не мисля,че е постъпила подло това са игри в които можеш да се възползваш от всяка грешка на противника както и тя направи... Ваня завалията да я беше изчакал и да си беше минал от там ама уви явно слънчицето му е било в повечко... Относно утрешния ден смятам че Явор ще победи защото изглеждаше силова играта но ще разберем утре Simple Smile Само на мен ли ми се вижда или ДанчитУ зе да показва че всичко е роля?? Аз прогнозирам,че след сабирането коалициите ще полудеят и ще се нагледаме на предателства и на очудвания,но всичко това са си мой предположения Simple Smile

# 711
  • Мнения: 4 740
А, не се знае. Виж стратега Агонцев как се четка на Надето  Mr. Green Ръката й държи  hahaha
Още ме е яд, че пак пие при положение, че един път го е преживял това  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 5 624
Агонцев почва да става опасен....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 713
  • Мнения: 4 740
Добре, защо не се замислим, че може Йори да е била Явор. После след обединението - купон - изпитание - Агонцева вън  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 7 006
Агонцев почва да става опасен....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Толкова много, че ще се оплете като пате в калчища, пардон като Сървайвър във въжета   Joy Joy Joy
Само да го надуши Агонцева, завалията той  Crazy  hahaha

# 715
  • Мнения: 4 740
Ти за 22 години ако не го е разбрала  Mr. Green Знае си го Агонцева какъв е, ама се прави на луда.

# 716
  • Мнения: 7 006
Добре, защо не се замислим, че може Йори да е била Явор. После след обединението - купон - изпитание - Агонцева вън  Mr. Green

Одри, душко, гледаме "Сървайвър" все пак, не някоя фантастика я!  Mr. Green
 Hug  Peace

# 717
  • Мнения: 4 740
Добре, защо не се замислим, че може Йори да е била Явор. После след обединението - купон - изпитание - Агонцева вън  Mr. Green

Одри, душко, гледаме "Сървайвър" все пак, не някоя фантастика я!  Mr. Green
 Hug  Peace
Joy
Аз съм на 6418965065 процента сигурна, че ще има изпитание след купона  Mr. Green

# 718
  • Мнения: 7 006
За изпитанието - ок, ама за онова другото ти предположение, че Йори ще победи Явор - тц, дано не познаеш!  Praynig  Laughing

# 719
  • Мнения: 4 740
 Joy Не ми се прави! Знам, че много я харесваш , но то е толкова тайно, че сама ти още ни си го осъзнала  Mr. Green
Мен ми е интересно Занев с кой ще се съюзи.

Общи условия

Активация на акаунт