Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 5

  • 24 822
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 624
Joy Не ми се прави! Знам, че много я харесваш , но то е толкова тайно, че сама ти още ни си го осъзнала  Mr. Green
Мен ми е интересно Занев с кой ще се съюзи.
може къммм Дамянка и компания, ще видим.  Crazy Mr. Green

# 721
  • Мнения: 148
За втори сезон - открих дисковете, но самото копиране на епизодите става много бавно, тъй като дисковете са доста повредени. Все пак са били записвани преди няколко години и кой знае къде са били хвърлени. Laughing

Да отбележа, че незнайно и за мен защо епизод 14 е бил на части и на моя диск има само първа.

И да питам за желаещите - тъй като бавно става процеса мисля да ги качвам на части. Първите 7 епизода, следващите 7 и така. Както са на самите дискове. Ще постна линк, когато кача първите епизоди.

# 722
  • Мнения: 7 006
Да бе! Такава симпатия тая към ЙорданКа, че направо се чудя как по-рано не го осъзнах?!  Crazy  hahaha
Занев може би ще се съюзи точно с Явор, а нищо чудно и с Ива. Или поне с нея си е оправил взаимоотношенията навън, та за това сега двамата са приятели.  Thinking

# 723
  • Мнения: 4 740
Да бе! Такава симпатия тая към ЙорданКа, че направо се чудя как по-рано не го осъзнах?!  Crazy  hahaha
Занев може би ще се съюзи точно с Явор, а нищо чудно и с Ива. Или поне с нея си е оправил взаимоотношенията навън, та за това сега двамата са приятели.  Thinking
Вероятно, нали имат общи снимки. Писал е Занев, че я обича Ива и ще видим какво ще се случи.

# 724
  • Мнения: 7 006
Ще разберем ние, ама ни трябва малко търпение.  Laughing

Лека нощ от мен  Hug

# 725
  • Мнения: 5 624
Аз пак да припомня един разговор м/у Агонцева и Занев от Фейса Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green :

Скрит текст:
А:Занев, аз ти се извиних, нали..?  Rolling Eyes (или нещо от сорта)
З: Те ще видят хората как ми се извиняваш..  Twisted Evil
А: Ама аз ти го казах само на теб..   Confused



 hahaha

# 726
  • Мнения: 4 740
Скрит текст:
Значи са се срещнали Агонцева и Занев  Mr. Green
неЖност
Скрит текст:
явно твоята приятелка ще си замине

# 727
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
Щеше да е интересна Йори в новото племе, вече други ще са нещата.

# 728
  • Мнения: 644
А защото изпускате варианта
Скрит текст:
Йори да спечели дуела, а на мисия след партито Агонцева да отлети?

# 729
  • Мнения: 4 740
А защото изпускате варианта
Скрит текст:
Йори да спечели дуела, а на мисия след партито Агонцева да отлети?
Ти явно не ни четеш  Mr. Green Това го казах още след епизода
Виж -
Добре, защо не се замислим, че може Йори да е била Явор. После след обединението - купон - изпитание - Агонцева вън  Mr. Green

Одри, душко, гледаме "Сървайвър" все пак, не някоя фантастика я!  Mr. Green
 Hug  Peace
Joy
Аз съм на 6418965065 процента сигурна, че ще има изпитание след купона  Mr. Green

# 730
  • Мнения: 644
Audrey, бе четох ама то 10 страници имах непрочетени и докато стигнах до последната явно съм го забравил  Joy На мен това ми се върти в главата.

# 731
  • Мнения: 4 740
Audrey, бе четох ама то 10 страници имах непрочетени и докато стигнах до последната явно съм го забравил  Joy На мен това ми се върти в главата.

 Mr. Green То ще е просто комично ако Агонцева отпадне по подобен начин като Агонцев  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 644
Audrey, бе четох ама то 10 страници имах непрочетени и докато стигнах до последната явно съм го забравил  Joy На мен това ми се върти в главата.

 Mr. Green То ще е просто комично ако Агонцева отпадне по подобен начин като Агонцев  Mr. Green
Велико ще е hahaha

# 733
  • Мнения: 4 740
Аз като гледам анонса всичките са много наквасени  Mr. Green Но пък и не са пили дълго време и вероятно се напиват по-бързо, големи танци, голямо нещо. И всичките на групички на масата си приказват, даже и Емо е намерил с кой да си говори. На мен малко ми е жал за него, не е лош, просто не му се обръща достатъчно внимание и Нагите се държат много дистанцирано с него. Само Крум му обръща повече внимание.

# 734
  • Мнения: 644
даже и Емо е намерил с кой да си говори. На мен малко ми е жал за него, не е лош, просто не му се обръща достатъчно внимание и Нагите се държат много дистанцирано с него. Само Крум му обръща повече внимание.
Просто го дават по-малко. Не ни дадоха как се е разбрал с Крум и Ваня например. На мен ми се струва интересен персонаж, но явно продуцентите са го отсвирили.

Общи условия

Активация на акаунт