Падат есенни листа, а ние дебнем втората черта! - Тема 91

  • 21 095
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 421
Голди стискаме още по-силно в такъв случай!  Praynig

Лисиче
Не, не пия кафе от самото начало. Док беше позволила по едно на ден, ама не умирам чак толкова за кафе, а и така хубаво ме стреснаха с уж високо кръвно, че още пия хапчета за всеки случай   ooooh!

Скрит текст:
Уф този мой ужасен мъж  #Cussing out обади се, че няма да дойде утре на прегледа, само ще ме закара...А ни е последен ехограф  Crossing Arms

Бее стискам палци за резултатите  Hug

# 721
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Голди, стискам палци да те вземат и най-после да потръгнат нещата.

При мен температурата не спада и не спада. Лежа цял ден, гледам сериали, тъпча се с лекарства и сокове и това е.

# 722
  • София
  • Мнения: 1 680
Да ръсна малко, от днес съм в 11 седмица  Hug

# 723
  • Мнения: 3 595
Radost_89_stz добре дошла, но дано не за дълго!   bouquet

Goldengirl - продължавам да стискам тогава палци до отговора!  fingerscrossed

И си взимам от прашеца на Niko и vitaminka!  newsm79

# 724
  • Мнения: 78
Благодаря ви,момичета за милото посрещане! Hug
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 725
  • Мнения: 21 282
Зла овца   bouquet

Голди , стискам палци за положителен отговор  Hug

Нико  Hug

Витаминка   bouquet

Ах,Лоли ,дано по-бързо се справиш с температурата поне,че то е много неприятно   bouquet

# 726
  • Мнения: 657
Здравейте сладки ех че радостни новини! newsm44
Нигел браво момиче страшно хубава чертичка си имаш!Пожелавам ти всичко да е ок до финала и да гушнеш най сладкия бебок.
Лоли оправяй се скоро мила и аз минах по тоя грип ужасен е още кашлям!
Голди съжалявам за гадината др месец те искаме с 2 черти!
Каролина ти беше за петък с тестването и гадината те изненада нали? В теб ми беше надеждата да не съм сама за петък ако не цъфна и аз newsm78
И да не забравя мнооогооо ви благодаря че гласувахте за 2-те ми предложения за заглавие на тема!Много съм горда с поетичната си наклонност! newsm53

# 727
  • София
  • Мнения: 1 757
Радост добре дошла и скорошен успех   bouquet
Голди дано това е твоЕтооо място,успех  Hug
Лоли бързо,бързо да де маха този досаден вирус  Hug
Витаминкааа благодаря и на теб за прашеца смууууккк  Hug
Ех от страни как бързо минава времето 11 седмица вече   bouquet
Лисиче какво направи с цигаретките
Момичета още държа теста от сутринта  Crazy не мога да го изхвърля,една изпарителна сенчица ми радва окото   Shocked и не знам как ще спя таьи нощ,докато дойде време за утрешния тест,дано там има нещо по видимо  Praynig

# 728
  • Мнения: 21 282
Мел,душичка още нищо,пуша си,а да ги спра,а нещо става и не става номера ...

Ще гледам да е в скоро време.  Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 548
Мел, напълно те разбирам. Много ще се радвам тази изпарителна сянка утре да бъде маааалко по-наситена и да ни се похвалиш. Само не знам дали пак няма да ти е рано, но поне да се успокоиш, ако видиш малка розова сянка  Praynig

# 730
  • Мнения: 21 282
Мел,стискам ти палчета силно !  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 731
  • Мнения: 657
Ей момичета бях направила тест преди 3 дена(10ден от О.)и имаше само 1 чертичка понеже не съм си купила за петък друг сега се сетих да ги изхвърля и има 2 черта ама много бледа и най вероятно е изпарителна защото оттогава не съм го поглеждала.Боже как се филмирах!Утре ще си купя един и в четвъртък ще го направя.Как мислите дали ще отчете - по принцип в петък трябва да ми дойде.Да го направя ли или да чакам да ми закъснее ох дано дано!Тая изпарителна черта ме хвърли в размисъл офф  ooooh!

# 732
# 733
  • Мнения: 368
И аз ще си събера малко прашец  newsm79 от Витаминка и Нико.
Лоли сега има нов вирус  Sad скорошно оздравяване.
mel явно съм изпуснала, каква марка тест взе?
Голди успех и от мен  Hug
Съжалявам за лелките момичета, Коледа идва наистина, чудесата ще започнат тепърва да ни се случват, само силна вяра   newsm17
Момичета мене си ме гони ПМС, всичко което зърна го поглъщам  eat , имам си пъпки, корем, цици.....всичко е на макс, въпреки, че и когато забременях беше така с изключение на апетита и циците, не вярвам да е станало, ние изпуснахме О този месец.

Общи условия

Активация на акаунт