Отговори
# 60
  • Мнения: 21 201
Здравейте на всички Виииии Hug.....Hug и на заварилите в темата, Hug......Hug и на появилите се след мен, Hug.....Hug и на тези, които, ще се появят. Hug.......Hug
Разгледахте ли снимките, видяхте ли модерната шапачка на Сиси с каква дантелка е, Mr. Green направо е страстоубийка?! tooth

# 61
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 502
Привет Ви. Hug Hug Hug
Звездичке ЧРД, newsm51 бъди жива и здрава, и много щастлива.
Чичи ми вика, че празнували в бар Едже РД на аблата и ледовете се топяли. Mr. Green
Би било неколегиално да не си говорят, нали!? tooth

http://gecce.com/magazin/foto-galeri/cagatay-ulusoy-ve-serenay-s … ya-buzlari-eritti
Наде то според някои Ча и Сера трябва да се гърмят и да си маат крошета  където се сварят hahaha Божеее дефицитите боже smile3555

 И какво необичайно има че са близо един до друг- като гледам едно и също положение е снимано от всички възможни страни и излежда така, че непрекъснато са заедно а не са Peace  Събрали са се около Еджето че ще духа свещите Peace Ча има и няколко снимки с актрисата играеща Седеф...тя каква му е, що няма приказки и за нея hahaha Да не говорим и че работят заедно със Сера, какво необичайно има?!?? Shocked Пак да питам- трябва да се гърмят ли??? Мен ми е смешно как винаги успяват така да извъртят нещата като да имат връзка hahaha Ще им се ама няма- Сера я мачка някой мастит бизнесмен Peace

пп Сера с воалетка rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 62
  • Мнения: 21 201
Ох бе Ивчееееее Hug толкова си цветна в изказа си, че често ме разсмиваш Joy четейки те.
Още малко остана с тази гняс, която се сипе около проекта, има-няма докато свърши и битти, кой откъдето е. Joy
Интересно ми е, че по снимките се виждат и от екипа на КГ а от КСШ никой не видях. newsm78

# 63
  • Мнения: 18 785
Шшш Маме  Crossing Arms тъй ли ще я караме вечИ  Crossing Arms за едната щерка гушки па за другите там у кюпа  Crossing Arms моЕ съм нюню нарцис ма все пак се засегам  #Cussing out

Скоро време май ще взимам професията за Сис  Joy ще съм баш РевизорО  Joy

# 64
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 502
Бел,  Heart Eyes Hug благодаря за разяснението. Аз си купих някакви неща от един китайски сайт с номера на картата, ама малко се притесних, че си давам номера и си помислих, че е най - добре да си направя ПейПал сметка, уж за по- сигурно, ама виждам, че не е точно така, така че се отказвам.  Peace Sad


Киарче,  Hug моите подозрения са не в Пей-Пал системата, а в сайта от който пазарувах! После като стана тази работа и поогледахме по-подробно... Инфото за този сайт беше че е канадски, а беше регистриран в Люксембург, доста странно и като цяло инфото беше много оскъдно...
Нещо което трябваше да ми позволят да изтегля в PDF формат на минутата в която извърших плащането,  стана достъпно след  3 дни....На третия ден ми олекна картата!

Можеш да си направиш карта и да я регистрираш в Пей-Пал, но внасяй в нея толкова пари, плюс малко отгоре, колкото са необходими за плащането! Това е и основния съвет който дават хората пазаруващи от чужбенски сайтове, явно стават грешки или има недобросъвестни търговци!В моята парите бяха в лева, но автоматично системата ги превежда в исканата валута Peace



# 65
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Релакс, Hug Heart EyesКиара, Hug Heart Eyes благодаря!  love001

Киарче, Hug аз " Черната роза" я гледах на турски, и мен дублираните епизоди въобще не ме грабнаха, не знам защо... Rolling Eyes сякаш с този нескопосан дублаж изопачават и сериала, но това си е мое усещане... ooooh!

# 66
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 502

И любимото пръстенче на някои го няма- а го няма защото е на героинята, а не на актрисата hahaha

Не може да рекламира в сериите бижута, при това на същата ръка и да носи лично бижу! Ама някои дефицитите им са в повече та няма как да го разберат! Тези които погледнат случайно, или се заглеждат за пръв път в някоя серия, как точно да разберат, кое и е на Сера личното бижу и кое рекламираа?!??? То все едно като рекламира Мави,  Сера да е надолу с дънките на МавитУ, а нагоре с любимото си якенце на Ливайс или Гес примерно hahaha Или пък Туба Буйюкюстюн като щастливо омъжена, да маа в сериите със сватбения си пръстен щото и бил подарен от мъжо и hahaha
Все си мислех че няма с каква простотия да ме изненадат някои, ама необятна е само вселената и човешката глупост....пардон напоследък се твърди, че вселената не е безкрайна, та остава второто Mr. Green  А една орбита..... абе ще се сетите, за орбитата, т.е. тя винаги е нещо извън нея  tooth

ПП За да сме точни СС пусна една снимка на която е с пръстенчето и слага кичур коса зад ухото си, та да се види и обицата! Реклама! Peace Това е на първи август- седмица преди това и десетина дни след тази дата, тя беше на о. Миконос Wink Даже писа че летяла от щастие....А набедения за летенето, през това време вятър го вееше из Турция, пък СС вероятно криеше някого на Миконос! Славата на това място е за супер дискретен курорт, посещаван от известни гей двойки... И не защото СС е такава, а защото дискретността на мястото и беше нужна да крие онзи мастития паралия- виден бизнесмен или политик...или и двете Peace

Последна редакция: ср, 22 окт 2014, 13:31 от Беллора

# 67
  • Мнения: 18 785
Белче какво им се учудваш  Joy Joy то народа все още вярва че Серка и Чачо са заедно  Joy и мнооого успешно се крият  Joy Joy за къв чеп се крият е големият въпрос  Joy Joy а и ако е забранено има много начини да покажеш на хората че си с даден човек без да го казваш официално  Peace ма не то тъпоъгълници много на тоя свят  Joy

# 68
  • Мнения: 1 786
Белче какво им се учудваш  Joy Joy то народа все още вярва че Серка и Чачо са заедно  Joy и мнооого успешно се крият  Joy Joy за къв чеп се крият е големият въпрос  Joy Joy а и ако е забранено има много начини да покажеш на хората че си с даден човек без да го казваш официално  Peace ма не то тъпоъгълници много на тоя свят  Joy

+1 Ако след Гизем е с Серка, значи любовният му живот просто си върви в низходяща линия  ooooh! Sick

Илде,  Hug много ме дразнят нашите дубльори. Аз АФК не мога да го гледам на бг, все едно е друг филм. Може и тук така да се получава.  Sick

# 69
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 502
Мани- тъпоъгълни, та чак вдлъбнати hahaha Joy

Те така хубаво се крият Чачо и Сера, та чак и от себе си се скриха и почиваха по отделно...щото било нормално hahaha Нормално за кого- за колеги, за приятели, ама за двойка  Whistling.... да бе, нормално било  hahaha Joy

# 70
  • Мнения: 11 820
Джокович е станал татко на момченце  Party Стефан се казва бебока  Party Party Party Party

# 71
  • Мнения: 11 820
Ей го бебока   Heart Eyes

# 72
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 064
Мноу се извинявам, ма вчера не съм влизала. Embarassed

Илде,  Hug на патерици
Да имаш по-малко ядове и повече спокойствие!
Скрит текст:

Ирче,  Hug разкошна клипара!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И аз имах нужда от малко фемирски моменти, че тия дни всичко ми е  Sick  Sad Cry.
Благодаря и за романтиката и хилежа в новата тема!       bouquet    

Зиз,  Hug благодаря за темичката!         bouquet    
И да кажа, че тая шапка не е моя. Напоследък нямам време за шапки. Embarassed

# 73
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 064
Честито на Ноле!  Grinning newsm10 newsm10
Да им е жив и здрав!  newsm10 Според мен прилича на майка си. Laughing

Чакай да кажа и две думи за Сера. Mr. Green

Тая е тотално оперирана откъм вкус. Sick Като са й слагали силикона и филърите тук-там, явно са ампутирали някъде нещо. Mr. Green Облечена е нелепо  #Crazy. С къса пола, ама не се вижда добре промазка ли е, кожа ли newsm78, на други снимки личи блясък някакъв, с груба бабешка жилетка, карирана ризка и накрая това бомбе с воалетката ...  Sick Sick Sick направо изби рибата и утрепа коча. ooooh! ooooh! ooooh!
За другото - гладна кокошка просо сънува. Mr. Green  newsm65

# 74
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
добър ден момичета, спорен октомврийски ден да имаме,
Илде-Честит рожден ден, здраве, усмивки, радости, любов и щастие, само приятни хора да срещаш хубави моменти да изживяваш, наздраве! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 newsm18 newsm18 newsm18 nbirthday
Скрит текст:
Приятен празник!
Ирка-благодаря за Фемирското клипче- Hug
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт