Отговори
# 75
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здравейте дами Simple Smile Аз съм сестричката на Зизу Радина Simple Smile Тъй като Зиз я няма реших да прочета какво и как се случва във вашия дом и така внезапно реших да ви поздравя! Прекрасен и успешен ден от мен   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 76
  • Мнения: 11 820
Здравейте дами Simple Smile Аз съм сестричката на Зизу Радина Simple Smile Тъй като Зиз я няма реших да прочета какво и как се случва във вашия дом и така внезапно реших да ви поздравя! Прекрасен и успешен ден от мен   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Здравей Ради  Hug Hug Hug посещавай ни по често  Naughty

# 77
  • Мнения: 11 820
Голям нарцис е на систъра мъжо и само си качва селфита  Mr. Green

# 78
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Голям нарцис е на систъра мъжо и само си качва селфита  Mr. Green
Ох  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ами ние по тва се надушихме  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ради, а така по-активно ни посещавай  Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 21 201
Профи, Hug Павлинке, Hug Ради. Hug
Оххххх Профче и ти влизаш със замах. Joy
Криели се били след среднощните супи и фотки по сфетофарите, станали са срамотни....... магаре, и космос.

# 80
  • Мнения: 16 938
Ради посещавай ни по често. Hug Hug Hug Hug Hug

# 81
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Тия Аргинални, много интересно свършиха, ама цяла серия егати и бездействието. Само дъра-бъра и до там, накрая ми се раздвижиха и той взе че свърши, ся една седмица да се чудя аз тая майка им за къв чеп е дошла  Crossing Arms

# 82
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Радина: Страхувам се, че последните два пъти в които се явих тук все един БАНННН ми се връзва за гащите... Но ще ФнимаваФам как се държа и ще ви посещавам за едно бързооо виртуално кафе Simple Smile Прегръдки още веднъж за всички! Аз заминавам да се уча, за да сполуча (така поне кака казва).   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Бай бай дамиии Simple Smile

# 83
  • Мнения: 11 820
Радина: Страхувам се, че последните два пъти в които се явих тук все един БАНННН ми се връзва за гащите... Но ще ФнимаваФам как се държа и ще ви посещавам за едно бързооо виртуално кафе Simple Smile Прегръдки още веднъж за всички! Аз заминавам да се уча, за да сполуча (така поне кака казва).   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Бай бай дамиии Simple Smile
правилно казва кака ти за ученето  Naughty Приятно учене  Hug Hug Hug

# 84
  • Мнения: 11 820
Тия Аргинални, много интересно свършиха, ама цяла серия егати и бездействието. Само дъра-бъра и до там, накрая ми се раздвижиха и той взе че свърши, ся една седмица да се чудя аз тая майка им за къв чеп е дошла  Crossing Arms
мани аз още не съм го гледала епизода  Mr. Green някка ми е мн противна майката няква лигла ми е актрисата нещо образа и не ми се вързва  Naughty

# 85
  • Мнения: 16 938
Когато Древните се завърнаха в Мистик Фолс тоест в Дневниците ги подхванаха там майка им искаше да ги убие до колкото помня за нея те са чудовища.
Ирче права си за Древните през целият епизод дъра-бъра и накрая стана интересно и свърши.

# 86
  • Мнения: 18 785
Профче тя се опитва да е неглеже  Joy ма и това не й се получава  Joy Joy Joy


оффф така съм бясна направо  ooooh! ooooh! ooooh!

представете си моята мила майчица преди 3 месеца почти била получила инсулт или микро инсулт ама нещо леко,но скрила нашата от нас и казала на всички познати никой да не ни казва  #Cussing out #Cussing out #Cussing out чак Иван сега като си отиде видял че вече не пушела и тя му казала  ooooh!  ooooh!

са няма й звъня щот ще се скараме много жестоко  ooooh!

# 87
  • Мнения: 6 105
 Hug Hug Hug

Ради  Hug Идвай по-често  Hug

Верче spoko Недей се ядосва,по-добре в момента не й звъни,защото няма смисъл да се карате.  Hug

# 88
  • Мнения: 11 820
От 28 октомври до 2 ноември осем от най-добрите тенисистки в света ще играят за престижния трофей в Garanti Koza WTA Турнира на шампионките. Вече са ясни всички осем участнички . В София за титлата ще спорят Екатерина Макарова, Доминика Цибулкова, Андреа Петкович, Карла Суарес Наваро, Ализе Корне, Саманта Стосър, Цветана Пиронкова и Флавия   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 6 105
Ирче,преди малко изгледах ФЕмирския клип.Ех,че хубаво ми стана  Heart Eyes Майсторка си  Hug Peace

Тери,честити гащури,това новия сериал,който гледаш ли е?

Общи условия

Активация на акаунт