Боледуване на децата ни - тема 18

  • 30 015
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 21 332
Бързо оздравяване на всички болни   bouquet

# 721
  • Мнения: 3 836
Бързо оздравяване на всички болни-малки и големи Hug Благодаря  за рецептите с джинжъра   bouquet
Кими,как е малкият днес?Надявам се да е по-добре

# 722
  • Варна
  • Мнения: 25 345
И тази смес колко време може да се съхранява?

# 723
  • Мнения: 21 332
И мен ми стана интересно за джинджифила.

# 724
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
И тази смес колко време може да се съхранява?
В хладилник безпроблемно за дълго време  Peace

# 725
  • Мнения: 21 332
Благодаря ,а иначе вместо настъган джинджифил може ли такъв на сок направен,понеже моята настъргано абсурд да го вкуси  Blush

# 726
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Лиске,аз пускам в блендера и става като фино пюре  Peace

# 727
  • Мнения: 21 332
Лиске,аз пускам в блендера и става като фино пюре  Peace
Благодаря   bouquet

# 728
  • Мнения: X
Тъкмо и аз днес забърках джинджифил с мед, а сега като прочетох, ще му сложа и лимон. Вкъщи всички сме се натръшкали яко. Малкия след 3 седмици лекуване, ходи 3 дена на градина и на четвъртия сополи-сега кашля, температура още няма, но ще пропусне следвашата седмица със сигурност. Ние с баща му сме доста по- трагични, само каката май държи фронта  Crazy
Аз го правя с лимон ... Иначе мед и джинджифил и много сладко и не минава у нас. За гърло и кашлица е супер

# 729
  • Мнения: 21 332
Ще взема и аз значи  Peace

# 730
  • Мнения: 6 627
след тридневното ни подкашляне и "нищо ѝ няма" от лл, снощи вдигна 39, цяла нощ се борихме с темп, под 38 не пада и това си е.  ooooh!
днес цял ден държи над 38, няма нурофен, няма панадол. просто темп се движи в тия граници 38-39 и сякаш не се влияе от нищо. слагам кърпи с хладка вода. ходихме в спешното, казаха, че гърлото и гърдите са чисти. от сутринта за 2 часа сополите от бистри станаха ярко зелени, едва диша вече, текат токлкова обилно, че нищо не помага. и като писна, че я боли ухото... пред кабинета на унг в исул има около 25 души, трябва да чакаме поне 4 часа. отказахме се.
моля се само да устискаме до утре, за да може да я прегледа нашия унг. започнах да капя отипакс, няма перфорация на ухото, но като знам какво преживяхме лятото...
стискайте ни палци, момичета, дано се отърве леко този път малката ми кукличка!
(аз от нерви 2 пъти повърнах вече, много ми е притеснено)

# 731
  • Мнения: 21 332
Силвиана ,дано по-бързо се оправи малката кукла!  Hug Praynig

# 732
  • Мнения: 6 063
Силви, дано се размине лесно този път при вас  Praynig Спомням си одисеята ви лятото... А повръщането не знаеш просто как ми е познато -  и двата пъти като беше дребната в болницата, така реагирах аз  Cry Кураж, мила  Hug

# 733
# 734
  • Мнения: 18 739
Вечер в ИСУЛ не е такава лудница, стига да няма някой спешен за операция, може да пробвате след 20h. Тогава и тези, които са се домъкнали пред спешния кабинет просто да ги види лекар, ги няма. Последния път по нощите ни препратиха оттам в Първа градска за УНГ, така че и там е вариант. Стискам палци да се разминете леко този път.

Общи условия

Активация на акаунт