Коремчето личи ми вече,а АПРИЛчето все още е далече!

  • 29 061
  • 809
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 11 781
Цитат
И на мен ми изписаха Биозин мама. Сега съм в чуденка какво да правя, да го пия ли newsm78 Вие колко дълго го пиете? Мисля си за компромисно решение - 1 месец само.

пий го! да чукна на дърво оцелях грипната епидемия в офиса, имаше 40 болни, пия го 2 месеца вече + витамин ц

# 121
  • Мнения: 1 067
Как сте тази вечер скъпи дами Heart Eyes?

Doly_dog Не се притеснявай за арсена, в случая е по малкото зло Hug. Все пак зъбите не са шега работа. Като се замисля, че и мен това ме чака в сряда Tired... чак кошмари сънувах миналата нощ, с главно действащо лице  - зъбите ми #Crazy Joy

Аз нямам с какво да се похваля. Мога само да се оплаквам, та викам тази вечер ще пропусна. Минавам само да кажа, че все още мърдам Laughing и ви следя.Гушки за всички Hug Hug Hug

# 122
  • Мнения: 140
Здравейте, и аз съм в групата на болните от днес. Купих си Биозин и прополки,дано се оправя.

# 123
  • София
  • Мнения: 11 781
amy_lee хвали се,  хвали се , 17-та седмица си вече  Wink остава 1 седмица до влизане в 5-я месец  Laughing Sunglasses Heart Eyes

# 124
  • Мнения: 180
Maceto 85 При Гала следят една бременност, момичето беше в 17 г.с. + няколко дни и вече я водеха пети месец, лекарят го каза  Wink Спокойно можем да казваме пети месец вече нищо, newsm78 че не разбрах как ги изчисляват тези месеци

# 125
  • София
  • Мнения: 11 781
C a r r y ааа, аз си чакам в лентичката да покаже 18 гс, те като бабите смятат, 17 навършени почва 18-та  Stop

# 126
  • Мнения: 24
Малеее, колко много сте изписали, няколко дни следях само ФБ групата, за тук не остана време, честно казано, сега тъкмо доизчетох всичко от старата тема,а утре ще наваксам до където сте изписали в тази... леле, не мога да ви догоня, какво сте направили вие?!
Страхотна е новата темичка!!!
Поздрави на всички и леко да ви е бременеенето Wink

# 127
  • Мнения: 1 067
amy_lee хвали се,  хвали се , 17-та седмица си вече  Wink остава 1 седмица до влизане в 5-я месец  Laughing Sunglasses Heart Eyes
E тамън си мислех утре да те бъзна, че е събота хаха, за твоята лентичка Wink Hug. Аз за 5-я месец си чакам друга дата за да казвам официално "в 5-я месец съм bowuu"

преди малко изядох един буркан кисели краставички Sick #Crazy, няма да ви казвам какво се случва сега в корема ми Joy

А за хвалене мога и малко спам да направя Mr. Green
Скрит текст:
преди малко си пуснах страничката с плетените неща, които почнах да правя. Който иска може да хвърли едно око, в подписа ми я има Wink

# 128
  • Мнения: 648
Момичета, да ви кажа моята одисея за БХС-то: вчера ми съобщиха, че риска ми е висок и днес отиваме с мъжа ми при лекаря, преди това минах през кабинета на акушерката да си взема картона. Гледам изследванията, всичко ок, само риска на БХС 1:110 и мъжа ми го взима. Гледайки след няколко секунди забелязва, че сами объркали годината на раждане, вместо 1980г ме писали ,1974  Shocked
Звъннахме на един наш семеен приятел лекар и той потвърди мнението си, че е бил сигурен, че има сериозна грешка  #2gunfire
Моят лекар говори с отделението по генетика и щели да коригират годината и да въведат данните отново. Отделно кръв ми вземаха на 14.10, а я изпратили на 16.10  Shocked
Лекаря отново ме гледа, мери и каза, че няма нищо притеснително и амнио няма да се налага да правя. Освен това да се похваля, че чакаме момченце  Heart Eyes smile3504 newsm44
Отивам да ви чета  Hug

# 129
  • Мнения: 503
Момичета,честит първи сняг!  Nature Snowman newsm81  Ще се пробвам с едно кафе тая сутрин   food010 то ума ми не дава,но сърцето полудява  Joy https://www.facebook.com/video.php?v=10152326034491006 Хубав уикенд ви желая,може би ей така...като на клипа  Wink

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 09:14 от Karina81

# 130
  • Мнения: 281
ДОБРО УТРО МАЦКИ, в София може да вали сняг, но във Варна е гаден дъжд и силен вятър, направо ме отнесе докато разхождах кучо  Crazy Crazy Crazy
ifany1newsm44 за амниото и  newsm68 за сините гащи !!!
Karina8- пий си кафенцето и хич не се притеснявай   bouquet
Ние днес отиваме на гости на свеки да кажем за пола, а и да ги видим как са. Ох, ако беше момченце, щях да трябва със свекъра да  се боря за име, но сега... newsm68 (то не че е напълно сигурно де, но...).
Момичета вие започнахте ли да мислите за имена?

# 131
  • Мнения: 503
 megimagi, имена съм започнала да мисля откакто съм разбрала,че съм бременна,дори ги бяхме измислили,и се оказа,че бебетата са две,та наново и второ име,въпросът е че още не им знаеме полът,но името което си остана от началото има и мъжки и женски вариант,така че май сме готови  Joy

# 132
  • Мнения: 606
amy_lee - ти си като професионалист в плетенето  newsm20
maceto85 - кажи по колко витамин С си позволяваш на ден? Преди при проблем съм пила до 10 тина на ден, но сега все ме е страх да не прекаля с тях! newsm78

# 133
  • Варна
  • Мнения: 616
Tifany1 - страхотни новини  Hug Дано от тук нататък нямаш повече тревоги и изкараш безпроблемна и спокойна бременност  Peace
maceto85 - и мен ме интересува за вит.С-то. Щях да питам доктора оня ден, обаче прегледа стана 1 час и аз накрая забравих  Blush То не бяха 1-2 неща - не си спомням така да са ме разпитвали когато ме записваха на женска консултация с предните 2  newsm78 Ма може и дас а питали, то от щерката минаха 9 години - позабравила съм  Laughing
megimagi - много обичаме кучо, ама пусто никой не ще да я разхожда. Децата и се радват вкъщи и я извеждат само, ако много се примоля или аплаша, че ще я подаря. Днес мъжо я изведе на разходка преди да тръгне за работа. Не могъл да и намери дъждобрана и разходката беше кратка - хич не обича кучинка да я вали  Laughing
 Приятен ден желая на всички   bouquet Аз допивам кафенцето и отивам да обяснявам делението на дроби  Tired

# 134
  • София
  • Мнения: 2 504
Добро утро,момичета, честит първи сняг и поздрав с моя любимец:
https://www.youtube.com/watch?v=qgWA0uE81z4

Толкова го харесваме вкъщи, че всяка година по 2 месеца въртим коледните му концерти, даже на сватбата ни първия танц беше на негова песен.
Направо се разтрепервам като чуя този глас!

Явно със съня сме всички, успокоих се. На мен вечер към 9 така жестоко ми се доспива, че едвам издържам. АМа после пък вечерта се въртя и на седмия час съм преспала =)
Снощи ходих в един бар и малко ме надуха течението, дано да не се разболея и аз, че ми е много мъчно като ви слушам, болните =(
Чудя се този Биозин мама дали да не си го взема и аз, самосиндикално. Засега карам на фреш портокал и киви всеки ден, много плодове (и за борбата с WC), салатки... Ама и доста въглехидрати ям, много ми е вкусно, а усещам, че се уголемявам И от тях...

doly_dog - абсолютно ти съчуствам =( Дано бързо свърши сагата и ще си нов човек.
Почвам и аз да окуражавам другите, след като ми остана само един зъб за оправяне (засега...).

За съвпаденията - не ми идва на ум нищо конкретно, може би само едно...
С ММ още преди да се оженим искахме да имаме бебе, но отлагахме - първо сватба, да се задържа на новата позиция, уж чакахме един нов апартамент.... После почнахме да се шегуваме, че трябва да го направим юли - август, за да съм с голям корем чаааак напролет, да не се хлъзгам през зимата, и да се роди една от двете зодии - моята или неговата. В началото на тази година уж започнахме "планове" за догодина, ама то нещата не винаги стават по план =)
Месец и половина след сватбата, аз се връщам от фестивал в чужбина 10 дена, той от море с момчетата, не се бяхме виждали от толкова време и един ден го ударихме на любов само, да си се наситим. И ето как си се наситихме ... =)

amy_lee, страхотни неща правиш!!!

Тифани, ей заради такива грешки колко нерви образуват на хората! Их, начи... Поне накрая всичко е наред, честити сини гащииии =)

Карина8 - наздраве, аз блажено си допивам моето =)

Общи условия

Активация на акаунт