X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 3

  • 34 924
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 320
Пак много сте писали  Mr. Green

Искрено се смях на предложенията  Crazy

На мен снощи ми направи впечатление физиономията на Саня, когато казаха, че Ренета продължава (от началото на живите концерти никак не ми харесва, струва ми се, че се държи твърде нагло).

Както сте казали Станимир наистина се предаде и много му пролича в пеенето, но пък усмивката му не слезна от устата и макар да знаеше, че си отива ми се стори, че постоянно се опитваше да успокоява Траян. Той, пък, от своя страна, пя доста по-добре, но на мен аранжимента не ми хареса - имах чувството, че рецитира. Това ми е една от любимите песни, а https://www.youtube.com/watch?v=sDJgxE-0PZI , а изпълненито на Кейт искрено ме вълнува. (на Траян ми се прииска да сменя канала, не мога да го харесам, драмата ми е свръх) Беше извадил физиономия: "ако ме изгоните ще си прережа вените на сцената"........... Ни моа.....  Tired

# 691
  • Мнения: 7 201
Не разбирам този вот! Неочаквано, но жалко и за двамата. Можеха много да покажат още. Не съм доволна от този развой! За мен Ренета трябваше да си тръгне. Crossing Arms

# 692
  • Мнения: 4 740
Пак много сте писали  Mr. Green

Искрено се смях на предложенията  Crazy

На мен снощи ми направи впечатление физиономията на Саня, когато казаха, че Ренета продължава (от началото на живите концерти никак не ми харесва, струва ми се, че се държи твърде нагло).

Както сте казали Станимир наистина се предаде и много му пролича в пеенето, но пък усмивката му не слезна от устата и макар да знаеше, че си отива ми се стори, че постоянно се опитваше да успокоява Траян. Той, пък, от своя страна, пя доста по-добре, но на мен аранжимента не ми хареса - имах чувството, че рецитира. Това ми е една от любимите песни, а https://www.youtube.com/watch?v=sDJgxE-0PZI , а изпълненито на Кейт искрено ме вълнува. (на Траян ми се прииска да сменя канала, не мога да го харесам, драмата ми е свръх) Беше извадил физиономия: "ако ме изгоните ще си прережа вените на сцената"........... Ни моа.....  Tired
Аз ви казвам, че съм сигурна, че ако го изгонят ще се самоубие  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 3 405

Аз ви казвам, че съм сигурна, че ако го изгонят ще се самоубие  Mr. Green

Ами то тогава директно победител да го правим и да не мъчим другите.
Писна ми от драмите на този или онзи - знам че "Лична драма" продава, ама това е музикално шоу. Предните сезони Жана не си виждала детето - "ако спечеля, ще си върна детето"; преди това Стела беше в депресия, а Сани беше ... нещо си пак драматично. По другите формати пак едни тежки неволи се вихреха - пребиване от приятел, изоставни деца .... Е, хайде стига де - да ходят в "Съдби на кръстопът" и там да се изявяват.  Тук е музикално шоу и ми се иска да слушам музика, а не личните тегоби и драми на участниците.

"Summer wine"  Heart Eyes и "Whеre the wild roses grow" са чудесни предложения за дует, но освен Бенчев, не виждам кой друг може да ги изпее - гласовете на другите момчета не са за тази работа. 

# 694
  • Мнения: 6 566
Само аз ли недолюбвам Рената?  newsm78

# 695
  • Мнения: X
Само аз ли недолюбвам Рената?  newsm78

Почти всички в темата са така.

# 696
  • София
  • Мнения: 841
Само аз ли недолюбвам Рената?  newsm78
Чак недолюбване... Simple Smile! За мен именно Ренета и Мирян трябваше да са на елиминации - за мен техните изпълнения бяха най-слаби! Peace
Мирян щеше да си изпее песен по негов избор ( а не това, с което Мария Илиева го изложи), да ни напомни как може да пее, а не да го подкрепяме просто по инерция - едва ли самият той е харесал изпълнението си като се е гледал по-късно на запис! Един достоен двубой щеше да му се отрази по-положително!
Относно Станимир и Траян, много харесвах Станимир още от кастингите, жалко че отпадна толкова рано! Аранжиментът на песента на Траян не ми хареса, но определено той се бореше до последно!

# 697
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008



На мен това ми е любимото изпълнение на "Hallelujah". Звучи ми божествено   Blush Blush Blush Heart Eyes

Иначе предложените дуети мнооого ми допадат. Аз не искам да се изпълняват песни на Майкъл Джексън и Куин, подивявам... Naughty

# 698
  • Мнения: 1 050
Аз исках Траян да си ходи, много ми е антипатичен с неговите драми.

# 699
  • Мнения: 3 405
Скрит текст:


На мен това ми е любимото изпълнение на "Hallelujah". Звучи ми божествено   Blush Blush Blush Heart Eyes

Иначе предложените дуети мнооого ми допадат. Аз не искам да се изпълняват песни на Майкъл Джексън и Куин, подивявам... Naughty

Shagya    bouquet - и моята любима версия (пък нека  в офиса да ме гледат странно как съм нахлупила слушалките и се усмихвам блажено)

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Аз не искам да се изпълняват песни на Майкъл Джексън и Куин, подивявам... Naughty

Що, този човечец се справи повече от прилично:


# 701
  • Мнения: 18 057
Аз исках Траян да си ходи, много ми е антипатичен с неговите драми.

Той след кастингите са държи доста добре  newsm78 Аз го харесах снощи, наистина беше по- добрия, но и Станимир харесах  Confused

Ренета и Мирян трябваше да са на техните места  Sad

# 702
  • Габрово
  • Мнения: 311
Малко офтопик...

... https://www.youtube.com/watch?v=sDJgxE-0PZI , а изпълненито на Кейт искрено ме вълнува.
И на мен това ми е любимият вариант.  Heart Eyes
Следван от това изпълнение на шведски: https://www.youtube.com/watch?v=sop2Tmikiug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 2 431
Здравейтееее! Simple Smile

Пак ще ви подканя да вадите камъните! Wink
Аз пък за разлика от всички ви съм супер доволна, че Рени не отиде на елиминации и изненада всички! Само заради физиономията на Саня си струваше! Обичам, не, обожавам да я виждам бясна!  Twisted Evil За мен тя не харесва никой от 25+ или с нормална визия, защото няма как да го лансира сред модерното общество. Забелязахте ли, че по-голямата част от коментара ѝ към Станимир беше колко е красив.  ooooh! Вярно, че е симпатично момчето, но и аз като the slayer мисля, че трябва да се акцентира преди всичко на музиката, на сценичното поведение също, но пък да се коментира единствено външен вид ми се вижда крайно елементарно. Освен това щеше да ми е много интересно, ако някой от тези "вокални майстори" (нямам повече думи за тези превземки Tired) се беше изправил срещу Кристина или Михаела. Какво ли щеше да дума тогава Саня?  Mr. Green
Да не говорим за огромната "изненада", която ни поднесоха вокалните майстори с избора си на песни. За пореден път банална история... И все пак според мен трябваше Траян да си тръгне, има нещо в него, което ми е противно, не само тая прекалена драма покрай него, а и Станимир е доста по-овладян и пораснал и като цяло стои по-добре на сцената. Много ми харесаха думите, с които завърши - да се дава любов без да се търси. Много малко млади хора са стигнали до тази истина, просто ме възхити момчето.  Heart Eyes

По отношение на песните за вторник,  the slayer, доста ме позабавлява.  Hug Само бих искала да внеса своето допълнение - няма как да мине без Уитни или Марая, а най-вероятно и двете ще са там. Wink

# 704
  • Мнения: X
Станимир чак красив не е.
Приятно момче - да. Но чак пък хубавец...?

Общи условия

Активация на акаунт