X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 3

  • 34 928
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 267
Хмм, на мен пък не ми пречи да слушам песни, които са "редовните заподозрени", даже ги предпочитам. Някак си по-лесно ми е да оценя дали ми харесва дадено изпълнение, когато песента е позната, а и подходяща за live пеене. Ето например Smells like teen spirit определено е изненада за такъв формат, то и има защо. Колкото и да я обичам тази песен, просто... не е за такъв формат.

Иначе вчера и аз бяха изненадана, че Ренета продължи, очаквах, че тя ще бъде от последните двама по вот, но пък познах, че другия ще е или Станимир или Траян. И двамата пеят страхотно, но... просто нямат шанс при тази конкуренция, все пак говорим не само за гласови данни тук. Иначе Траян страшно ми хареса, много хубав глас, но за съжаление и на мен, както на повечето хора просто... не ми харесва излъчването му. Станимир е много симпатичен, пее и той страхотно, желая му успех!

# 706
  • Мнения: 18 060
Хмм, на мен пък не ми пречи да слушам песни, които са "редовните заподозрени", даже ги предпочитам. Някак си по-лесно ми е да оценя дали ми харесва дадено изпълнение, когато песента е позната, а и подходяща за live пеене.

И аз съм така, срам ме беше да си призная, ама явно не съм голям спец, та ми е по- лесно да преценя близо ли е до оригинала или не.
Ако е близо, значи е ОК, ако много влачат, извиват, викат....не ми харесва  Embarassed Embarassed Embarassed

# 707
  • Мнения: 7 201
.....
а и Станимир е доста по-овладян и пораснал и като цяло стои по-добре на сцената. Много ми харесаха думите, с които завърши - да се дава любов без да се търси. Много малко млади хора са стигнали до тази истина, просто ме възхити момчето.  Heart Eyes
И мен ме възхитиха думите му.
"Показвайте любовта си, без дори да има причина. Някой ден ще ви се върне двойно." thumbsup

# 708
  • Мнения: 2 431
Цитат
Станимир чак красив не е.
Приятно момче - да. Но чак пък хубавец...?

Ами на мен ми е страшно симпатичен, но ме подразни, че Саня акцентира на това. Няма нужда всичките ѝ изказвания да са базирани на това дали някой има потенциал да ѝ пълни джоба или не. Изобщо това не е първият път, в който женската част на журито страшно ме дразни. ooooh! Мария Илиева говори само с клишета и заучени фрази, Саня е страшно користна и на моменти страшно лицемерна. Няма да забравя репликата ѝ "Ние не сме тук, за да реагираме на сълзи" и в същото време крокодилските ѝ сълзи за Люба и Михаела. Освен това снощи Мария Илиева като каза, че не би искала да започне тя, Саня я изгледа супер кръвнишки, все едно не постъпи точно по същия начин на въпросния първи концерт. Те или мислят, че зрителите сме с ултра къса памет, или не им пука и си броят смс-ите. А най-вероятно и двете.  smile3516

# 709
  • Мнения: 4 696
И аз не харесвам Ренета, според мен тя трябваше да си ходи, но пък  реакцията на Саня беше доста грозна!
А за Траян, мисля, че е много лабилен и всеки път, когато стане напечено имам чувството, че ще ревне .Изглежда така, все едно търси съжаление.
Евала на Станимир, каза много хубави думи за финал, тръгна си с високо вдигната глава и с усмивка!
А и не веднъж сме разисквали, че няма значение кой кога си тръгва, след шоуто всеки има своя шанс и понякога последните стават първи, както се получи с Михаела Филева!

# 710
  • Мнения: 3 405

По отношение на песните за вторник,  the slayer, доста ме позабавлява.  Hug Само бих искала да внеса своето допълнение - няма как да мине без Уитни или Марая, а най-вероятно и двете ще са там. Wink

Sahasrara и аз се забавлявах много докато ги писах  Hug - нарочно избегнах Уитни и Марая, макар че като се замисля, не може без тях.

Аз да питам  нещо, което снощи пропуснах - как ви се стори новата песен на Жана? Признавам - въобще не ми хареса. Половината текст не го разбрах, мелодията дори и с пистолет в главата не мога да се сетя как е, Жана изглеждаше потресаващо. И защо за бога, всички трябва задължително да правят песен с рап певец (и кой беше този рап певец  Embarassed). По-добре да беше направила песен с Наско Колев, можеше да предизвика повече интерес - двама участника от Фактора, знам ли. С 2 думи - тъпа песен за мен, а Жана се очертава като поредната не твърде успешна победителка. В този смисъл, няма значение на кое място се класираш - важното е да има кой да ти напише свястна песен и да те продуцира.

# 711
  • Мнения: 2 431
the slayer, повярвай ми - зададох си 1:1 същите въпроси и ги обсъждахме с мъжа ми снощи. Възмутени сме как такъв глас като нейния се похабява, за да пее такива ла*на и заключихме, че всичките такива "звезди" за да не са музиканти, които не хранят къща, са ръка за ръка с новата чалга, да не говорим, че чух Криско вместо Кристо и направо ми се изправиха косите.  Laughing

# 712
  • София
  • Мнения: 1 006
Двата дуета, които сте предложили са страхотни! Чак ме е яд, че ги предлагате много късно, ама знае ли човек.... като правят дуети в по-напреднала фаза може пък и да ни изненадат приятно, защото и аз съм сигурна, че от продукцията мятат по едно око тук!
Само дето не знам кой точно да изпее мъжките вокали- нито на Славин тембъра е подходящ, нито пък смятам, че Бенчев може да ги изпее...

Със сигурност има много популярни песни, които болшинството от хората знаят, но не са ползвани във всички възможни формати до припадък... просто трябва малко повече въображение и някой да се понапъне да го използва....

# 713
  • DE
  • Мнения: 9 068
Бих се радвала на такава интерпретация  Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 3 405
да не говорим, че чух Криско вместо Кристо и направо ми се изправиха косите.  Laughing

Sahasrara, той Криско чака Гери-Никол да правят дует  Mr. Green

Иначе наистина има чудесни популярни песни, които могат да се използват - както чуждестранни, така и български (все пак има и други певци освен Графа и Дони). Някои песни са неостаряващи и не бих имала нищо против да ги чуя по форматите. Но те нашите и аранжиментите не могат да променят като хората  ooooh!

# 715
  • Мнения: 4 740
да не говорим, че чух Криско вместо Кристо и направо ми се изправиха косите.  Laughing

Sahasrara, той Криско чака Гери-Никол да правят дует  Mr. Green

Иначе наистина има чудесни популярни песни, които могат да се използват - както чуждестранни, така и български (все пак има и други певци освен Графа и Дони). Някои песни са неостаряващи и не бих имала нищо против да ги чуя по форматите. Но те нашите и аранжиментите не могат да променят като хората  ooooh!
Ти се базикаш, ама Криско наистина в  "Здравей България" каза че е фен на Гери-Никол.  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 2 431
Сьгласна сьм, че имаме много хубави бг песни, но не вярвам да ги чуем, уви. Sad На мен Графа дори ми е от приятните, винаги си имам едно наум за Криско и гледам да си трая и да не критикувам прекалено от тая гл.т. Grinning     Mr. Green

# 717
  • Мнения: 22
О, много ти благодаря за милото посрещане. Аз не съм меломан. Гледам шоуто веднъж за разтоварване, и второ че ми е интересно от чисто човешка гледна точка какви са хората, които се явяват и как ще се развият. В този ред на мисли коментарите ми едва ли могат да са полезни, по-скоро като неангажиращ разговор с приятели.
Скрит текст:
Може би за това реагирах по-емоционално. Анализът на Espa ми се стори претенциозен и най-вече пренебрежителен спрямо другите участници. Надявам се че така агресивно защитаваният Славин няма тези качества, защото ми е един от любимците. Сигурна съм, че има форуми и места, където подобен изказ е не само адекватен, но и толериран. Но тук специално ме подразни. Може би прекалих, наистина.  Embarassed

И да не съм извън темата. Не гледах елиминациите, от тук разбрах кои са номинираните. Отначало и аз помислих, че има заигравка със смс-ите, за да отпадне момче. Предполагам, че имат набелязани песни за точно три момчета за бъдещите концерти. Не знам кога ги избират, но съм останала с впечатление, че участниците още на лайфа си знаят песните за следващия. И Мирян наистина им е объркал сметката. Не случайно той каза, че още си няма песен във видеото, когато даваха как се подготвя.
Обаче си мисля, че Магъдич няма така лесно да си рискува лиценза като направи нещо, което може лесно да се провери, ако някой тръгне да съди предаването.
За това съм по-склонна да вярвам в клюките за мъжа на Ренета, както и че един вид наказателен вот срещу Мария Илиева.

Я, от фейсбука на Пламен Добрев, който мама Цоцолана даде, Пламен и Траян са приятели от много отдавна.

# 718
  • Мнения: 3 405

Ти се базикаш, ама Криско наистина в  "Здравей България" каза че е фен на Гери-Никол.  Mr. Green

От там ми хрумна идеята за дуета  Mr. Green Всъщност, детето нищо не ми е направило - ако иска да пее с Криско, нейн избор. Аз не бих се хванала, ама знам ли ги днешните амбициозни деца. Не съм фен на Криско, но който го харесва - моля. На мен ми е леко просташко вулгарен, и това при положение, че харесвам Ъпсурт.

За да не спамя - чакам с нетърпение концерта във вторник и се надявам да има наистина калсически и не толкова втръснали песни.

Bitter  добре дошла и то мен   bouquet. Пускай си коментарите - на мен специално ще ми е интересно да чета мнения от по-различна гледна точка. Иначе Пламен Добрев и Траян имат и съвместни изпълнения в нета  Merelenda  беше пускала в предните страници техния клип именно с Hallelujah (така ли се пишеше?) - много хубаво изпълнение

# 719
  • IT
  • Мнения: 3 704
Представям си, ако Sweet 16 изпеят The Show must go on какво виене и надкрещяване ще е.
Аз няма да преживея друг аранжимент на любима моя песен. Невена много я харесвам наистина, но песента на мен ми е от категорията "любими, любими" и не ми хареса аранжимента и на концерта.

Общи условия

Активация на акаунт