ЕЛП, 44, равновесно.

  • 23 979
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 219
+1+1+1

# 16
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
+2+2+2

# 17
# 18
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Simple Smile Енотимилимоички, и днес ще мине.
Не че му се види краят, обаче обикно-
вено така става - минава. Тогава, тога-
ва предвиждам такъв живот:



че само си викам "дано".  Mr. Green

# 19
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Пуц, лягай Simple Smile ама нали знаеш - от сън спомени няма  Hug
кафе с млекце, Simple Smile държа те Simple Smile

светлинката, и аз не бЕх чувАла за кисели джанки с чесън, но пролетта моичкият така цветно и широкоекранно ги описа, че мобилизирах малката армия, събрахме чанта зелени джанки, купихме млечен чесън и ги курдисах в едни височки бурканчЕта с копър  Hug
голямата армия (мойто лично + комшиите) няма да ги чакат още дълго Simple Smile Simple Smile Simple Smile

9 градуса е
вали
и духа
Sad

# 20
  • Мнения: 3 736
Пет! Пет! Егати живота... Cry

Не мога да легна, не обичам да спя по светло. Един кахър да беше, а то...

# 21
  • n/a
  • Мнения: 3 341
А аз какво си помислих?!? Че Ира казва "Дай пет",



пък то ми било градуси. Градуси зима. Я по-добре
за едни други градуси.

# 22
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Не знам тук колко градуса е, не знам също дали щото много ни плашиха, но не ми се вижда много студено...Е, много е мокро, но аз обичам.

Да ви кажа, много ми омръзна да ме плашат с кво ли не - със студ, дъжд, циклони и урагани, със свински грип ли не беше, с птичи ли, сега с ебола...Слава богу поне не съм виждала скоро оная отвратителна реклама на ваксина, дето ни плашеше с хепатит - жълтата боя, с която заливат готината мацка в ресторант ли беше, къде. Оная, дето ни плаши, че ше плюем кръв още я дават обаче...

Добри, тез джанки твойте много ме въодушевиха - много обичам зелени джанки, трябва да дадеш рецепКата.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 656
Ир  Hug

# 24
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
 Blush кулинарно ми потръгна  Blush

Скрит текст:
рецепта нямам  Blush и моичкият не знаеше какво се слага и какво не, но беше сигурен, че в джанките с чесън има джанки и чесън  Blush
сложих два буркана с джанки, чесън, черен пипер и копър, и по една лъжица сол на литър вода. на единия буркан сложих оцет, до ръбчето, на другия не. сега ще видим разликите, а той трябва да даде оценка кой от двата начина е начинЪТ  Hug

не съм го казвала май Simple Smile
когато се събрахме да живеем заедно той все споменаваше баба Марица и че това е идеалът му за жена. Laughing аз не познавах фамилията и си представях бабата лъскава, фризирана, наконтена и нагласена, зер софийското добрутро не може как да е да изглежда.
трябваше да мине година да разбера, че въпросната баба е всъщност баба по другата линия на братовчедите му, той е бил при нея на гости за седмица.
и всяка сутрин ги събуждала с едно корито току-що изпържени мекици  Crazy
та с една дума - либоФФта на моичкият минава през корема, независимо какво казва леличка Огг по въпроса Wink

# 25
  • Мнения: 3 736
То не пречи, Лоана, не пречи:  Mr. Green



Право думаш, Атти, затова ще си призная, че ми е извън обичайното зле, щото недоспах, а недоспах, щото преядох. Тъй, де, забравих да кажа, че Слав стана още по-мъдър и прекрасен вчера, та яхме празнично. И после страдах. И не спах. И така. Иначе шест часа ми е идеалът за сън.  Mr. Green

Свеч, и аз ги мразя тия плашилки, изумително е колко бързо се стряскат хората в това информационно общество. Ай да млъкна малко и да си пусна да гледам нещо.

# 26
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Да ти е честит Слав, Ир  Hug
Айде ся, по такъв повод не е грехота и да се преяде. Пък.
Нищо не споменаваш за препиване обаче. Как да го раз-
бираме това? Скромност? Непаметност? Потайност?  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 736
Срам, то. Какво ти препиване -- работен ден, чаве, само от ядене махмурлук ми остана. А това е нежелателно поведение, както и да го погледнем.  Naughty Мерси!  Hug

# 28
  • n/a
  • Мнения: 3 341
И аз мерси  Hug
За "нежелателното поведение". Усмихна  hahaha

# 29
  • Мнения: 3 784
КЪДЕ ми скрихте лятото, а?

Общи условия

Активация на акаунт