ЕЛП, 44, равновесно.

  • 23 987
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Всяка година е, в началото на декември. Догодина, живот и здраве, ще напомня.

Ирландците са много благ народ . Със съответнив щанд. Казваш им "Айриш кофи" , те те питат "Джеймисън ор Бейлис?" Simple Smile

# 691
  • София
  • Мнения: 6 219
 hahaha hahaha hahaha
С удовольствие! Хич даже не съм знаела, че има такова нещо.

# 692
  • Мнения: 3 736
Ирландците са много благ народ . Със съответнив щанд. Казваш им "Айриш кофи" , те те питат "Джеймисън ор Бейлис?" Simple Smile

И кафето им благо. hahaha

# 693
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
А ние с Малкия Лъч играхме на жмичка и когато му омръзна, той каза: Искаш ли да минем на друго ниво?

# 694
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 874
Анге, подозирам, че те видях днес в Интер Експо Центъра. А-ха да ти се обадя и видях едно малко момиченце с теб. Реших, че няма как да си ти, щот малки момиченца не се вписват в образа ти, тъй доколкото ми е познат.  Rolling Eyes

# 695
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Момченце, Све, момченце! Даже две в един момент бяха!

# 696
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 874
Хъ! Смятай, щом не мога да ги различа.  ooooh!

# 697
  • София
  • Мнения: 6 219
Ангелина! Момченце? Та вашето е момчище...

казах ли ви, че ме мързи? А че излязох? А че валеше?

# 698
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ама Герасимът си е малък, бе!

# 699
  • София
  • Мнения: 6 219
леж ти на тая... Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 38 596
До кога ще е базарът в Експото?

# 701
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Привет  Simple Smile

Да ви споделя каква лисица е станал Оц.
Той от около 8 месеца насам на котките казва "ма" (от "маца"). Тия дни се научи да казва "котка", ама, така, хубаво си я произнася думата. Показвам му в събота картинка на котка и питам какво е това. И той казва "катко". Питам го пак, за да го каже правилно и той отново вика "катко". Няколко пъти така. Брей, ядосвам се, забравил е как е правилното. И почвам като идиот да произнасям "кОООООООтка", като наблягам на О-то и предъвквам последните три букви. Повтарям така десетина пъти и пак соча картинката и питам какво е това. И той ме поглежда хитричко в стил "е те сега ти скроих шапката" и произнася много внимателно "кАААААтко". И ме гледа право в очите и се хили  ooooh!
И сега котката си е "катко" и точка  Crazy

ПП: сънувах, че по повод идването на Анги тук сте си правили среща, а мен нарочно не сте поканили.

# 702
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Вискас, както се казва на литовски. Свърши.

Ох, милият ми Оцетиииииикс!

# 703
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ох, Розе, много е сладък тоз Малък Роз!
Има си мнение човекът, пък ти искаш да му го променяш Joy Joy
Сега започва най-интересният период - радвай му се и му се наслаждавай.
Аз съм като някаква ненаситна ламя в това отношение - ловя във въздуха всеки звук, всяка думичка, всеки смешен жест - просто се опивам от всичко, което има в  малките човечета.
Очаквах, че е "катко" щото е татко -кот - нашия Лъч такива обяснения дава обикновено.

Няма да забравя с какво изумление малкият ми син гледаше бебето на брат си в първия момент, когато го взехме от родилния дом - не можеше да се начуди и нагледа и накрая каза: " Чисто нов човек..."

# 704
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Розе, щом Сами проговаря - нека не те мързи,
записвай, записвай. Може и при нас. После да
не се ядосваш, че си го пропуснала това вре-
ме. Минава, бързо минава  Hug

Общи условия

Активация на акаунт