Брак на българи с чужденки

  • 28 698
  • 268
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Винаги ми е било интересно защо българските мъже не се женят за чужденки. Със сигурност са по-красиви от немци англичани и подобни ,така че не е от външният им вид. Кажете си мнението,а ако познавате такива българи, кажете как им върви бракът.

# 1
  • Мнения: 2 674
Защото са турци. Laughing

Не носи къса пола, не излизай със приятелки и в допълнение не получава подкрепа, а мръсните му гащи за награда, той ходи да пие с приятели... Жена, израснала в друга атмосфера не може да понесе българския мачо, но винаги има приятни изключения.

# 2
  • Мнения: 14 478
Как да не се женят за чужденки? Що за въпрос. Женят се разбира се! Я що руски снахи имаме...
Вече и всякакви други...

Какъв по-точно е проблема?
И защо да са по-крАсиви българските мъже? От косматите им гърди ли иде туй самочуствие, че били по-красиви от немци, англичани и подобни... newsm78

# 3
  • Мнения: 2 237
Е, как защо?! Ти не чете ли в онази тема, че българките са едни от най - красивите жени на света.  Shocked

# 4
  • Мнения: 1 959
Сега пък и българските мъже са най-красиви на света  Laughing


# 5
  • Мнения: 2 674
А кои да са най-красивите? Flutter Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4
А кои да са най-красивите? Flutter Mr. Green
Oпределено не са от Западна Европа. Лично аз харесвам най-вече Испанци и Италианци

# 7
  • Мнения: 2 674
Аз харесвам Клайв Оуен.

# 8
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Защото повечето търсят покорни, пардон, скромни домакини, а на западнячките много-много не им допада тоя манталитет. И защото в белите държави законите работят в закрила на жените и майките и ако се ожени за чужденка и после му хрумне да се развежда заради циците на комшийката, няма да го оставят като тук да се лигави и да не плаща и стотинка издръжка на децата си, въпреки че е осъден да плаща, а ще му съдерат кожата и ще плаща като поп. А на Гане най-големият дерт е да не настине и да не се мине, включително и като плаща издръжка на децата си.

# 9
  • Мнения: 14 478
Аз харесвам Клайв Оуен.
А пък аз си падам по ескимоси.

# 10
  • Мнения: 2 674
Ти си вече съвсем след Западна Европа. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 10 993
според мен защото со бедни, а момичета от Западна Европа търсят материално осигурени момчета, с добро образование и високи доходи. Това е мнението на един мой кандидат германец, които нямаше образование и високи доходи и си търсеше източно европейка - да няма кои знае какви очаквания. е навремето го отрязах, а сега понякога съжалявам, ама късно е либе за прошка.

# 12
  • Мнения: 2 265
Със сигурност са по-красиви от немци англичани и подобни ,така че не е от външният им вид.

Явно не така мислят чужденките  Peace (нито пък аз).

# 13
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Имам чичо женен за шведка ,35 години брак.Имат 2 деца имат си семеен бизнес и са щастливи.Все още се обичат и се ревнуват Shocked
Имам и братовчед женен за германка .Тя си го взе там и си го превъзпита, обаче децата им се казват Радка и Петер.Жената казва, че харесва и традицията и имената. Thinking

# 14
  • Мнения: 9 991
Женят се как да не се женят. Принципно чужденката е със самочувствие и няма да търпи да я мачкат като българката, а и нашите са бедни. Представям си англичанка с 4000 паунда доход, идва в България да се ожени за Иван с панелна гарсониера и 500 лв. заплата.

Общи условия

Активация на акаунт