Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 6

  • 29 748
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
 morning 55
Благодаря за новата тема!  bouquet
Да се изкажа за епизода снощи.
1. Много сълзливи истории бре хора, защо ни го причиняват това? На фона на миналия епизод ала мотанинг въжетинг това снощи беше достойно за номинации Драма Куин! Confused Да, всеки е преживял някаква трагедия, имал е неприятности, проблеми, тежки моменти, но пак като че ли пролича и тук "бутането" /поне за мен/ на Ваньо. Времето, отделено на неговия разказ беше в пъти повече от това на Емо например, ами поне мен слабо ме интересува какво е преживял Ванко през войната, има много такива като него, и не само в Босна, и не само в Хърватия, и дори такива, които и сега нямат живота, който има той. Евала, че се е измъкнал и е постигнал нещо, за това спор няма, но това не е "Лична драма", нито "Съдби на кръстопът". И без друго всички участници вече са "звезди", тепърва има да ги гледаме по всевъзможни предавания, списания, лайфове, да им слушаме личните истории, да се запознаем със семействата и близките им, защо е нужно да минава 2/3 от предаването в ..."искрено и лично", вместо да го запълнят с ...дуела например? newsm78
2. Браво на Дамяна, игра точно като Ваня Mr. Green и затова и той гледаше с "онзи" поглед после, намери се някой, който да играе по неговия начин! Подмолно и ..гадничко. Wink Ама нали това е Сървайвър! Надиграй, надживей, надхитри..... според мен Дамяна е най-подготвена физически за играта в сравнение с Надя и Деси, дори и Мерлина и Янитка.
3.Надя...признавам, че този "велик" футболист го виждам за сефте, но и на мен ми дойде в повече това "съветване" с него и пролетите сълзи. Да ги пускат всички да се съветват, щото така някак дискиминационно ми идва....а що се отнася да постъпката на НадетУ- спаси се от една страна - засега, и не предаде двете гълъбчета, точно както коментирахме. Добре постъпи, според мен поне.
4.Малко се изненадах от Дането, ще излезе, че има човещинка в нея, но въпреки това си е анти, със самодоволната и ехидна усмивчица дразни на моменти.
И сега за предстоящото - Агонцев -  ooooh! Joy newsm65, много, ама много искам да се издъни пак като миналия път или да прецака Диана, това ще е наистина световен анти и мулти ...резил hahaha, и достатъчен повод да има  bambam bambam
Финдо - виждам го с дуо или моно Агонцев/и, Десито, Митко и евентуално Явор, Дамяна, Надето...и може би Занев Thinking мътен ми е Занев, не мога да предположа дали ще се преструва на простил или наистина ще прости, по-скоро смятам, че ще се преструва и ще го върне по някакъв начин на Бърканичков, Агонцеви и Финдо...без Ива, видяхме, че демонстрират близки отношения след предаването. Нямам обяснение засега как и защо се се получат нещата обаче.
Интересно ми е и Ванчо и сие как ще продължат и с кого ще се съберат. Сега искам да видя "стратегът" в действие, особено без Данка. Видяхме Емо и Митко снощи в задушевен разговор, нищо чудно да се сближат двамата /някак еднакво странни ми се виждат/ Grinning.


П.П. Ако това с носилката верно е Занката шЪ умрЪ. Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 335
Записвам се в новата тема!
Силно се надявам Явор да спечели дуела!!!!

# 62
  • Мнения: 100
http://vimeo.com/97704807


вижте какво открих-тая мадама май знае какво прави-играе роля

# 63
  • София
  • Мнения: 1 365
Направи ми добро впечатление как Ваня прие находчивостта на Дамяна в играта /поздравления за нея/. Прие ,че е бил надигран.
Както и усмивката на лицето на Йори при отваряне на вота. Мисля, че беше искрена - приема играта.

# 64
  • София
  • Мнения: 335
Направи ми добро впечатление как Ваня прие находчивостта на Дамяна в играта /поздравления за нея/. Прие ,че е бил надигран.
Както и усмивката на лицето на Йори при отваряне на вота. Мисля, че беше искрена - приема играта.
Колкото и да не я харесвам,когато Дамяна се появи с гривната за двата гласа,тя каза:"Е,сега вече стана интересно!"
Йорданка определено играе играта и то с голямо удоволствие /което не оправдава отвратителното й поведение/.

# 65
  • Мнения: 588

Йорданка определено играе играта и то с голямо удоволствие /което не оправдава отвратителното й поведение/.

Точно така!

# 66
  • Мнения: 4 740
Абе аз сега видях, че Жени и дъщерята на Ваня участват в реклама на памперси

# 67
  • Мнения: 20 238
Едвам ви изчетох.
Много се надявам да не виждам вече физиономията на Йориту......

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 3 585
Аз пък я оправдавам (Йори). Инак щяхме да гледаме скучни и предвидими епизоди.

Абе аз сега видях, че Жени и дъщерята на Ваня участват в реклама на памперси
На коя марка?

# 69
  • Мнения: 100
факт е ,че момичето знае как да разтрепери от нерви противника-евала.Аз съм и фен и си мисля ,че ако си тръгне предаването ще е много по скучно.такива лафове вкарва не е истина

# 70
  • Мнения: 14 840
Цитат
П.П. Ако това с носилката верно е Занката шЪ умрЪ. 35

А кой ще е според теб.Не ми се вярва да имат посещение от краля на Камбоджа
Явно Занката ще бъде домъкнат по този начин

# 71
  • Мнения: 4 740
Аз пък я оправдавам (Йори). Инак щяхме да гледаме скучни и предвидими епизоди.

Абе аз сега видях, че Жени и дъщерята на Ваня участват в реклама на памперси
На коя марка?
пуфис , загледай се като я дават- то си пише Евгения и Леа

# 72
  • Мнения: 4 740
Цитат
П.П. Ако това с носилката верно е Занката шЪ умрЪ. 35


А кой ще е според теб.Не ми се вярва да имат посещение от краля на Камбоджа
Явно Занката ще бъде домъкнат по този начин
може да е този, който се върне от дуела  hahaha  :35

# 73
  • Мнения: 31 389
Естествено, че подписват договори за конфиденциалност.

Още от кастинга избират хора, които да направят шоу - първо всички на кастинга трябва да са полуголи, може и голи, за да видят добре телата им и как стоят пред камера. Ако имаш известен познат или роднина също помага, Надя е избрана на този принцип. Неслучайно й дадоха да говори с бившия пред цяла България, ако беше просто Иван, а не Иван Иванов, нямаше да им пука, че има РД. Продуцентите първо търсят хубави тела, после противоположности. И да кажа последно, че продуцентите добре си знаят работата и си я вършат, минах 3 етапа на кастинга и споделям изводи, до които съм стигнала лично.
Ау браво, не знаех. Ще разкажеш как си справила. Heart Eyes Hug  bouquet

Сигурна съм, че Йордана си тръгва на играта и се радвам ужасно. Сбогом на простащината.

# 74
  • Мнения: 3 959


Абе аз сега видях, че Жени и дъщерята на Ваня участват в реклама на памперси
На коя марка?

Мисля, че Пуфис. Но тя рекламата е стара, момиченцето е доста малко там.

Общи условия

Активация на акаунт