Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 6

  • 29 727
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 100
естествено ,че Йори ще остане.по борбена жена не съм срещал

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Отскоро гледам шоуто...ако неврохирурзите в България оперират така, както играят...не ми се мисли. Сигурно е изпускал един-два мозъка на пода, докато се научи.
Що за изказване? Емануил е блестящ в работата си! Ако беше футболист с подобни постижения всеки щеше да е чувал за него.

# 47
  • Мнения: 1 211
Записче, сървайвърчета....
Очаква ни интересен епизод! Нямам търпение!

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Тина тази вечер ми напомни една статия за Ники Мартинов, където Занев се изказва за победата му.
Цитирам
"В неделя в Survivor Live играта на Николай Мартинов предизвика истински спор сред участниците на сегашния и предишни сезони на реалитито. Али Алиев от третия Survivor се изказа, че неговата факла била загасена след факлата на Николай и за него Мартинов е напуснал играта преди него. Според повечето бивши участници Николай е станал победител с късмет. Светльо Занев от последния сезон се включи в спора доста разпалено като каза, че за да си победител трябва да умееш и да се интегрираш „А Ники Мартинов къде се интегрира? Той се интегрира сред група дървета. Той е добър играч, но спечели с късмет." заключи Занев, който преди време беше заявил, че Мартинов е имал шанс за победа и защото той самият не бил допуснат да участва в неговия сезон. Жени от Survivor 3 пък обяви Николай за „асоциален човек, който отиде на острова, защото там е по-лесно и седя 20 дни, за да се крие."

Точно същото се случва и със самия Занев!

Снощният епизод ме развълнува. Разплаках се на историите на Ваня и Крум.

# 49
  • Мнения: 14 835
Отскоро гледам шоуто...ако неврохирурзите в България оперират така, както играят...не ми се мисли. Сигурно е изпускал един-два мозъка на пода, докато се научи.
Що за изказване? Емануил е блестящ в работата си! Ако беше футболист с подобни постижения всеки щеше да е чувал за него.




И аз мисля ,че Емо е добър в работата си.за да бъдеш неврохирург наистина трябва да си спокоен,улегнал и доста прецизен
Все пак бъркаш в мозъка на хората
Я си представете Занев като такъв а?Май мозъците ще летят из операционната

# 50
  • София
  • Мнения: 5 884
Докторът и за мен е пълно разочарование. Такова гръмко представяне му направиха, пък зад благородна кауза заставал, пък под какво напрежение работел... а в сървайвър нищо не показва до момента. Освен да има някаква скрита тактика да се прави на умряла лисица Tired

# 51
  • Мнения: 100
Занев в ясно ,че го правят герой......за мен хората,които са герои ,са тези които си остават верни,а именно Ваня,Йори,Крум,ЕМАНУИЛ

# 52
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Мен пък ми направи впечатление разказа на доктора снощи- как се е превърнал в изкупителна жертва на колегите си. Какво ли се е случило? Той сега дали е практикуващ лекар?

# 53
  • Мнения: 76
да, историите на Ваня и Крум наистина бяха потресаващи, никога не бих предположил

още едно потвърждение на приказката, че не бива да обивняваш никого в живота си, защото всеки води битка, за която нямаш абсолютно никаква представа

# 54
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Снощи беше интересен епизод, изкефих се че Надя реши да не предава отбора си. Сега за днес стискам палци Йори да загуби дуела, но сериозно се съмнявам, предвид това че демонстрира добра форма в игрите.

# 55
  • Мнения: 588
Довечера искам Йори да си ходи, а Явор да остане! Ама така хубаво да и натрият нослето, че да се чуди от къде и е дошло!По злобен и неприятен човек не бях виждала!

Емо харесвам го, но мисля че се прикрива!

# 56
  • Мнения: 14 835
Ако Данка  победи Явор / да пази господ/ ще е поредното доказателство че дори и да вдигаш 300 кила от не знам какво си това не те прави физически издръжлив и че  напомпаните мускули нищо не значат


Вижте го Емо какъв е хубавец

# 57
  • Мнения: 4 740
Джолева ах ти  hahaha

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Аз първия епизод с представянето не съм го гледала. Но колкото и гръмка визитка да са направили за Емо няма да е прекалено.
В момента е практикуващ, изключително талантлив и много, много търсен.

# 59
  • Мнения: 100
аз също-гледах интервюто на психоложката на формата.Там доста подсказаха ,какво прави Йори в играта....явно е един от силните играчи

Общи условия

Активация на акаунт