Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 6

  • 29 728
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 837
Добро утро

Благодаря за новата тема


Цитат
Фидно е много озлобен от сезона. Мисля,че някой ще му забие нож в гърба. Фейсбук експертите,може ли да му проверите профила за да разберем кои от участниците са му приятели и кои не?

В неговия профил не мога да видя много снимки
Но в профила на Занев има снимки на Занев с Митко и Финдо след Сървайвър

# 31
  • Мнения: 14 837
Аз искам само да ви питам как така сте сигурни, че Йори си тръгва?

Одри недей така сега не ми вгорчавай кафето
Тъкмо бях толкова щастлива че Данка ще си ходи и ти пускаш мухата на съмнението

# 32
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Аз искам само да ви питам как така сте сигурни, че Йори си тръгва?

Не сме сигурни, а се надяваме Peace

# 33
  • Мнения: 76
Е Явор е доста по-силен физически и в по-добра форма. Освен това от анонсите на следващия епизод се видя, че играта беше за бързина, ловкост и освен това се видя, че Явор имаше преднина. Естествено е да очакваме, че Явор ще победи, но нищо не се знае до последно

# 34
  • Мнения: X
Всъщност Занев ше се върне като някой бей - носен на носилка!  Sick  А само на мен ли ми се струва, че завръщането му е толкова нередно! Ето, гледаме в последните епизоди на какви драми, на какви вълнения и притеснения са подложени участниците в племената - вражди, обиди, конфликти, а нашият - изгонен на племенен съвет - ще се върне като някакъв победител!
Не е редно да съществува този остров и това си е! Тази игра се играе в племето, не на робинзонови острови - сам с операторите и през три дена (!) игра.

А на всичкото отгоре подозирам пъклени планове у сценаристите да не допуснат Йори на дуел със Занев за острова! Щом още днешната серия ще ги обединяват, то просто няма време за два дуела - Йори с Явор и Йори с Занев. Най-вероятно спечелилият се връща в обединеното племе направо, а за отпадналият - друг остров?

# 35
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 362
На мен ми се стори, че Йорданка имаше предимство пред Явор, след слизането от стълба първа започна да се промушва май  newsm78

# 36
  • Мнения: 4 740
Тина тази вечер ми напомни една статия за Ники Мартинов, където Занев се изказва за победата му.
Цитирам
"В неделя в Survivor Live играта на Николай Мартинов предизвика истински спор сред участниците на сегашния и предишни сезони на реалитито. Али Алиев от третия Survivor се изказа, че неговата факла била загасена след факлата на Николай и за него Мартинов е напуснал играта преди него. Според повечето бивши участници Николай е станал победител с късмет. Светльо Занев от последния сезон се включи в спора доста разпалено като каза, че за да си победител трябва да умееш и да се интегрираш „А Ники Мартинов къде се интегрира? Той се интегрира сред група дървета. Той е добър играч, но спечели с късмет." заключи Занев, който преди време беше заявил, че Мартинов е имал шанс за победа и защото той самият не бил допуснат да участва в неговия сезон. Жени от Survivor 3 пък обяви Николай за „асоциален човек, който отиде на острова, защото там е по-лесно и седя 20 дни, за да се крие."

# 37
  • София
  • Мнения: 5 884
И мен ме издразни тая носилка с принцеса Занева.

# 38
  • Мнения: 292
В анонса  Йори имаше предимство пред Явор, така че нищо не се знае.   Wink

# 39
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Трябваше на този остров да отиват не отпаднали, а просто изпращани от падналото племе. Да има борба и който победи се връща в племето и продължава, а другия очаква следващия. А не онези да се трепят по игрите и да си разбиват нервите всеки ден, а Занев на три дни да играе една игра и после пак почивка.

# 40
  • Мнения: 3 956
В анонса  Йори имаше предимство пред Явор, така че нищо не се знае.   Wink
Да, но пък Явор първи си изкопа дупката и излезе от гредата.

А Занев казал, че Ники Мартинов се интегрирал между сред дърветата, сега той прави същото  Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 1 365
Много се дразня с този остров и самодоволната усмивка на Занев  #Cussing out
Очаква ни интересна вечер. Дано да има изненади и нас, които четем и скритити текстове Laughing Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: X
Жаве, за мен да седиш "сам" на острова без да има с кой да си общуваш е по-тежко, но аз съм силно социална и изолацията би ме побъркала.  Crazy

# 43
  • Мнения: 4 740
В анонса  Йори имаше предимство пред Явор, така че нищо не се знае.   Wink
Да, но пък Явор първи си изкопа дупката и излезе от гредата.

А Занев казал, че Ники Мартинов се интегрирал между сред дърветата, сега той прави същото  Grinning

Именно - не била честна победата бля-бля. Сега обаче не мисли така.

# 44
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 362
Ники Мартинов го оставиха на острова, за да го върнат в играта, защото продуцентите не искаха да загубят такъв интересен играч с огромен потенциал. Този остров е вратичка. За самостоятелни играчи, които трудно се вписват в колектив, този остров е идеален вариант. Ама трябва да си куче, за да издържиш там месец примерно.

Общи условия

Активация на акаунт